TFA kategoria OPEN

30.06.2011 :: Toughest Firefighter Alive

Wyniki w kategorii OPEN. W tabeli podane są tylko czasy końcowe. Plik z czasami poszczególnych konkurencji znajduje się tu: tfa2011.

 

Lp. Nazwisko Imię Drużyna Czas
1 Zdziebło Marcin S.A. PSP Kraków 07:31,16
2 Dembicki Piotr KM PSP Gdynia 08:18,62
3 Hess Paweł S.A. PSP Kraków 08:24,58
4 Rozgoński Tomasz KM PSP Gdynia 08:39,84
5 Kocoń Paweł KM PSP Szczecin 08:45,30
6 Roezner Piotr KP PSP Nysa 08:45,70
7 Królikowski Michał KM PSP Łódź 08:51,34
8 Plesner Krzysztof KM PSP Szczecin 08:54,60
9 Woźnica Paweł S.A. PSP Kraków 08:57,03
10 Zakierski Arkadiusz KM PSP Toruń 08:59,60
11 Murzyn Marek KM PSP Kraków 08:59,85
12 Kuboń Grzegorz KM PSP TARNÓW JRG 2 09:03,09
13 Szychulski Krzysztof KM PSP Bydgoszcz 09:15,07
14 Błoch Łukasz KM PSP ŁÓDŹ 09:16,20
15 Suski Bartosz KM PSP Poznań 09:28,31
16 Haniaczyk Janusz KP PSP Zakopane 09:31,28
17 Mirowski Aleksander KM PSP Łódź 09:32,24
18 Gołębiewski Tomasz KM PSP Szczecin 09:38,14
19 Gazdecki Dawid KM PSP Łódź JRG-2 09:40,98
20 Sulski Jan Litwa 09:41,70
21 Jagielnicki Czesław KP PSP Prudnik 09:42,21
22 Kotarski Łukasz KP PSP Zgierz 09:43,26
23 Białas Jarosław KM PSP Warszawa 09:44,91
24 Szrama Dariusz KW PSP Poznań 09:45,94
25 Krzyżewski Kamil S.A. PSP Kraków 09:48,40
26 Miciak Zbigniew KP PSP Golub-Dobrzyń 09:57,28
27 Mazur Andrzej KM PSP Gdynia 09:59,70
28 Weybret Robert USA 09:59,73
29 Kukla Maciej KM PSP Szczecin 10:02,92
30 Siepietowski Bartłomiej KM PSP Kraków 10:07,46
31 Jacak Łukasz KM PSP Lublin 10:09,54
32 Nawrocki Radosław KM PSP Bydgoszcz 10:09,96
33 Fuławka Łukasz KP PSP Jawor 10:12,01
34 Przybylski Krzysztof KP PSP Nowe Miasto Lubawskie 10:19,26
35 Olecha Mariusz KP PSP Jasło 10:20,26
36 Dajewski Michał KP PSP w Gostyniu 10:20,54
37 Poll Mariusz KM PSP Środa Wielkopolska 10:21,17
38 Kijanka Artur KM PSP Łódź JRG-10 10:24,20
39 Jakubas Gabriel KM PSP TARNÓW JRG 2 10:25,37
40 Deyk Paweł KM PSP Gdańsk JRG-1 10:25,54
41 Wiśniewski Arnold KM PSP ŁÓDŹ JRG-10 10:28,07
42 Mazurkiewicz Łukasz KM PSP Szczecin 10:29,94
43 Gurzyński Tomasz KP PSP Nowe Miasto Lubawskie 10:39,12
44 Raszpunda Kazimierz KM PSP Gdynia 10:39,83
45 Mueller Gerd USA 10:43,32
46 Golański Jakub KM PSP Leszno 10:46,28
47 Wiatrowski Paweł KM PSP Leszno 10:47,28
48 Kierzenkowski Przemysław KP PSP Nowe Miasto Lubawskie 10:48,05
49 Rus Jacek KW PSP Łódź 10:48,97
50 Sopuch Rafał JRG Ząbkowice Śląskie 10:49,75
51 Kijo Paweł KM PSP Łódź 10:49,78
52 Rosikoń Paweł JRG Ząbkowice Śląskie 10:51,54
53 Górka Michał KM PSP Bydgoszcz 10:51,66
54 Lis Dariusz KM PSP Lublin 10:52,17
55 Bizewski Szymon KM PSP Gdynia 10:52,62
56 Nowak Sylwester KM PSP Kraków JRG-7 10:53,60
57 Nowacki Dawid KP PSP w Gostyniu 10:55,20
58 Michalski Piotr JRG Śrem 10:55,21
59 Syrek Artur JRG Jędrzejów 10:56,44
60 Andras Kolumban Węgry 10:57,55
61 Nowicki Michał KM PSP ŁÓDŹ 10:58,70
62 Zieliński Tomasz KM PSP Toruń 11:01,05
63 Pytel Sławomir KM PSP Łódź JRG-10 11:03,70
64 Belcarski Marian KM PSP Toruń 11:05,13
65 Leśniakiewicz Jurek TFA Wadowice Team 11:16,17
66 Wydmuch Marek JRG Ząbkowice Śląskie 11:17,81
67 Czarnota Tomasz Krzysztof KP PSP Malbork 11:18,02
68 Martinkus Algirdas Litwa 11:22,25
69 Siwek Dawid S.A. PSP Kraków 11:26,25
70 Makoś Krystian KP PSP Zakopane 11:28,22
71 Łojek Paweł KP PSP Zakopane 11:33,49
72 Sobolewski Marcin KM PSP Lublin 11:34,27
73 Majka Rafał KP PSP Jawor 11:35,55
74 Łydka Sylwester KM PSP Szczecin 11:36,97
75 Rogala Waldemar KP PSP Międzychód 11:38,36
76 Kowieski Dawid KM PSP Warszawa 11:39,81
77 Złocki Adam KM PSP Lublin 11:39,88
78 Kaczmar Mariusz KM PSP Oława JRG Oława 11:44,60
79 Caldwell Jeremy USA 11:48,81
80 Suskevic Robert Litwa 11:52,63
81 Danielewski Grzegorz KM PSP Świecie 11:54,07
82 Pyzik Michał KP PSP Jasło 11:55,71
83 Mroczek Bartosz KP PSP Kościan 11:57,49
84 Gierlicki Łukasz KP PSP Jasło 12:03,25
85 Kołodziejczyk Tomasz KP PSP Prudnik 12:03,99
86 Struszczyk Krystian KP PSP Zgierz 12:05,65
87 Kleibert Jan USA 12:06,06
88 Teodorowicz Maciej KM PSP Chełmno 12:06,35
89 Budziński Rafał KP PSP Kędzierzyn - Koźle 12:08,71
90 Nadolski Piotr KM PSP Gdańsk JRG 5 12:11,77
91 Trzeciak Marek KM PSP Gdańsk JRG-1 12:15,13
92 Semeniuk Tomasz KP PSP Wąbrzeźno 12:16,07
93 Gaura Mariusz KP PSP Cieszyn 12:20,44
94 Kwasek Paweł KM PSP Bydgoszcz 12:21,37
95 Horvath Janos Węgry 12:24,86
96 Rozrażewski Tomasz KW PSP Łódź 12:25,01
97 Jeliński Bartosz KP PSP Tuchola 12:25,75
98 Różański Hubert JRG Jędrzejów 12:26,08
99 Makowski Radosław KM PSP Warszawa JRG 6 12:26,11
100 Kosicki Tomasz KM PSP Oława JRG Oława 12:31,64
101 Golis Dariusz JRG Ząbkowice Śląskie 12:37,49
102 Gajek Łukasz KP PSP Jawor 12:48,19
103 Swoboda Krzysztof JRG Ozorków 12:48,43
104 Wiśniowski Michał KM PSP Bydgoszcz 12:53,18
105 Noah Jeremy USA 13:08,45
106 Wierzbicki Maciej KM PSP Bydgoszcz 13:14,28
107 Janicki Maciej S.A. PSP Kraków 13:22,62
108 Rudo Paweł KM PSP Gdańsk JRG-1 13:33,64
109 Gąciarz Dominik KM PSP TARNÓW JRG 2 13:34,68
110 Nalepa Damian KM PSP Warszawa 13:43,49
111 Łabajczyk Witold KM PSP Warszawa 13:49,62
112 Gajda Łukasz KM PSP Łódź JRG-2 13:51,38
113 Grot Rafał JRG Jędrzejów 13:55,94
114 Dubiel Kazimierz KM PSP Kraków 13:58,10
115 King Justin USA 14:05,30
116 Rech Sascha USA 14:26,18
117 Pacholski Rafał TFA Wadowice Team 14:37,08
118 Szilard Egeto Węgry 14:38,50
119 Zieleziecki Mateusz KP PSP Nysa 14:55,15
120 Drużyński Radosław KP PSP Kędzierzyn - Koźle 16:48,98
121 Roque Don USA 17:00,63
122 Mańkowski Przemysław KM PSP Toruń 20:36,23
123 Gudz Jacek JRG Ząbkowice Śląskie 20:53,81
124 Stebnicki Marcin KP PSP Kędzierzyn - Koźle 21:02,75
125 Ryłko Wiesław TFA Wadowice Team 21:16,58
126 Sylwestrzak Zbigniew KP PSP Turek 20:09,28
127 Smażek Dawid KW PSP Łódź 20:11,25
128 Eliasz Wiesław KP PSP Kędzierzyn - Koźle 21:59,85
129 Nowak Paweł KM PSP Poznań 26:08,09
130 Borkowski Rafał KP PSP Jasło 26:17,70
131 Arpad Szabo Węgry 26:37,22
132 Szymański Kazimierz KP PSP Kościan 26:39,25
133 Woźniak Piotr KM PSP Warszawa 26:39,32
134 Mikołajczak Przemysław KP PSP Kościan 26:56,14
135 Jakimiszyn Wojciech KP PSP Nysa 26:59,71
136 Macura Dawid KP PSP Cieszyn 27:00,65
137 Farsetta Joseph USA 27:37,63
138 Libera Konrad KM PSP Lublin 27:41,92
139 Vlk Josef Czechy 32:00,00
140 Haupt Florian TFA Team Berlin 32:00,00
141 Koutnik Zdenek Czechy 32:00,00
142 Haratyk Rafał KP PSP Cieszyn 32:00,00
143 Cymara Hardy TFA Team Berlin 32:00,00
144 Schimank Daniel TFA Team Berlin 32:00,00
145 Novak Lukas Czechy 32:00,00
146 Kończalski Radosław KM PSP Toruń 32:00,00