Konkurencja: FCC

Kategoria: M18


Miejsce Zawonik Czas suma Czas (kara) Drużyna Kraj
1 GRZELAK TOMASZ 1:23:48 1:23:48 (+0) TEAM WARSZAWA POL
2 BEREZA RAFAŁ 1:24:76 1:24:76 (+0) TEAM LUBELSKIE POL
3 GÓRALCZYK DANIEL 1:26:44 1:24:44 (+2) KW PSP KATOWICE POL
4 KRAWCZYK KRZYSZTOF 1:26:90 1:24:90 (+2) KW PSP SZCZECIN POL
5 RUMIANCEVAS JURGIS 1:27:12 1:27:12 (+0) LITHUANIA LTU
6 PAVLIČ DOMEN 1:27:88 1:27:88 (+0) S-GARD TEAM SLOVENIA SVN
7 VITKEVIČIUS ANDRIUS 1:28:62 1:28:62 (+0) LITHUANIA LTU
8 HESS PAWEŁ 1:30:18 1:30:18 (+0) KW PSP KATOWICE POL
9 STANONIK GREGOR 1:30:32 1:30:32 (+0) S-GARD TEAM SLOVENIA SVN
10 TOMCZYŃSKI KAMIL 1:31:63 1:31:63 (+0) FCC TEAM ŁÓDŹ POL
11 KOTARSKI ŁUKASZ 1:32:01 1:27:01 (+5) JEŻE ZE ZGIERZA POL
12 VALAITIS MINDAUGAS 1:33:20 1:33:20 (+0) LITHUANIA LTU
13 SPYCHAŁA ADAM 1:33:73 1:33:73 (+0) FCC TEAM WIELKOPOLSKA POL
14 KURACH PAWEŁ 1:34:38 1:32:38 (+2) TEAM WARSZAWA POL
15 PLUTA DAWID 1:34:70 1:34:70 (+0) KW PSP SZCZECIN POL
16 DÜLGE PASCAL 1:34:76 1:34:76 (+0) TFAXCROSS GERMANY GER
17 KNAP MATEUSZ 1:35:30 1:35:30 (+0) TEAM WARSZAWA POL
18 BŁOCH ŁUKASZ 1:35:46 1:35:46 (+0) FCC TEAM ŁÓDŹ POL
19 WARZOK SÖREN 1:36:03 1:36:03 (+0) TFAXCROSS GERMANY GER
20 PIWOWARSKI DAWID 1:36:47 1:36:47 (+0) KW PSP SZCZECIN POL
21 KULIK ADRIAN 1:36:53 1:36:53 (+0) TEAM WARSZAWA POL
22 JACKMAN EDWARD 1:37:06 1:37:06 (+0) FLYING KIWIS NZL
23 MATUSIAK TOMASZ 1:37:95 1:37:95 (+0) JEŻE ZE ZGIERZA POL
24 BRYTAN BARTOSZ 1:38:14 1:38:14 (+0) KW PSP KATOWICE POL
25 HABJAN ANŽE 1:38:29 1:36:29 (+2) S-GARD TEAM SLOVENIA SVN
26 KAASIK SANDER 1:38:35 1:38:35 (+0) ESTONIAN FIREFIGHTERS EST
27 MCGRAIL JULIAN 1:38:44 1:38:44 (+0) TEAM GIBRALTAR GIB
28 KUDRA TOBIASZ 1:38:47 1:38:47 (+0) FCC TEAM ŁÓDŹ POL
29 SUKIČ PATRIK 1:38:65 1:38:65 (+0) TEAM SLOVENIA SVN
30 PALIMĄKA DAWID 1:39:20 1:39:20 (+0) TFA/FCC TEAM ZĄBKOWICE ŚL POL
31 JĘCZ ŁUKASZ 1:39:21 1:39:21 (+0) JRG 2 ZIELONA GÓRA POL
32 ŠALACHA MAREK 1:39:63 1:39:63 (+0) TFA TEAM SLOVAKIA SVK
33 PLSEK MARTIN 1:40:75 1:40:75 (+0) CZECH TFA TEAM CZE
34 MUSIAŁ MAREK 1:40:80 1:40:80 (+0) KW PSP SZCZECIN POL
35 BALANDRAUX VINCENT 1:40:84 1:40:84 (+0) FRENCH FIRE TEAM 59 FRA
36 VIEJ ROMAN 1:41:00 1:39:00 (+2) CZECH TFA TEAM CZE
37 GAZDECKI DAWID 1:41:06 1:41:06 (+0) FCC TEAM ŁÓDŹ POL
38 ZDZIEBŁO MARCIN 1:41:14 1:41:14 (+0) KW PSP KATOWICE POL
39 ROEZNER PIOTR 1:41:15 1:41:15 (+0) FCC BOSSFIRE TEAM OPOLSKIE POL
40 SEBASTIEN PERIN 1:41:28 1:41:28 (+0) TEAM MINOTAURE FRA
41 KÜHNE ANDRE 1:41:49 1:41:49 (+0) TFA TEAM BERLIN GER
42 BANASIAK ZBIGNIEW 1:41:51 1:41:51 (+0) KW PSP SZCZECIN POL
43 MALENOVSKY VIT 1:41:79 1:41:79 (+0) CZECH TFA TEAM CZE
44 PŁOTKOWSKI JAROSŁAW 1:41:88 1:41:88 (+0) SGSP POL
45 METJE MAGNUS 1:42:00 1:42:00 (+0) TFAXCROSS GERMANY GER
46 COULTHARD MATT 1:42:28 1:42:28 (+0) TEAM GIBRALTAR GIB
47 SAMAUSKIS GINTAUTAS 1:42:40 1:42:40 (+0) LITHUANIA LTU
48 MOLES PETR 1:42:43 1:40:43 (+2) CZECH TFA TEAM CZE
49 PIPIŠ JAN 1:42:50 1:42:50 (+0) DRÄGER FIRE LIONS CZE
50 SZYMURA PAWEŁ 1:42:60 1:42:60 (+0) TEAM RYBNIK POL
51 BARDI RUDY 1:42:67 1:42:67 (+0) FRENCH FIRE TEAM 59 FRA
52 KĘSIK MIKOŁAJ 1:42:83 1:42:83 (+0) FCC TEAM CHOJNICE POL
53 KNUTH WOJCIECH 1:43:07 1:43:07 (+0) SGSP POL
54 BUDGE ROBERT 1:43:15 1:43:15 (+0) FCC GREAT BRITAIN GBR
55 PIECHOWIAK JAKUB 1:43:33 1:43:33 (+0) KM PSP TORUŃ POL
56 SOSNOWSKI DAWID 1:43:37 1:43:37 (+0) TEAM LUBELSKIE POL
57 DERKOWSKI ADAM 1:43:80 1:41:80 (+2) CS PSP CZĘSTOCHOWA POL
58 VISNAR TOMAS 1:43:88 1:43:88 (+0) CZECH TFA TEAM CZE
59 KUTERA JAKUB 1:43:90 1:43:90 (+0) KP PSP WYSZKÓW POL
60 DUDYS ŁUKASZ 1:43:97 1:43:97 (+0) KW PSP KATOWICE POL
61 BROUSIL MICHAL 1:44:29 1:44:29 (+0) CZECH TFA TEAM CZE
62 BODÓ LÁSZLÓ 1:44:60 1:44:60 (+0) VOLUNTEER FIRE DEPT. KAPOSVÁR HUN
63 JAROS ANDRZEJ 1:45:21 1:45:21 (+0) TEAM RYBNIK POL
64 BEREZA KAMIL 1:45:24 1:45:24 (+0) TEAM LUBELSKIE POL
65 JOPEK SZYMON 1:45:48 1:43:48 (+2) KP PSP MYŚLENICE POL
66 STRAKŠAS LUKAS 1:45:70 1:45:70 (+0) LITHUANIA LTU
67 KASEPÕLD ALOR 1:45:73 1:45:73 (+0) ESTONIAN FIREFIGHTERS EST
68 GHESQUIER GUILLAUME 1:45:93 1:45:93 (+0) FRENCH FIRE TEAM 59 FRA
69 ADAMSKI PIOTR 1:45:96 1:45:96 (+0) WIEDŹMIN OLEŚNICA POL
70 WIATROWSKI PAWEŁ 1:46:08 1:42:08 (+4) FCC TEAM WIELKOPOLSKA POL
71 PRZYBYSZEWSKI PAWEŁ 1:46:74 1:46:74 (+0) KM PSP KRAKÓW POL
72 COSIC AMER 1:46:95 1:46:95 (+0) TEAM SLOVENIA SVN
73 LUTOSTAŃSKI GRZEGORZ 1:47:10 1:47:10 (+0) KW PSP GORZÓW WLKP. POL
74 DROZDA MATEUSZ 1:47:16 1:47:16 (+0) SGSP POL
75 PRZYMUSINSKI DAMIAN 1:47:17 1:47:17 (+0) FCC TEAM WIELKOPOLSKA POL
76 PLOCH ROMAN 1:47:51 1:47:51 (+0) FCC TEAM ŁÓDŹ POL
77 TOMCZYK TOMASZ 1:47:55 1:47:55 (+0) KW PSP SZCZECIN POL
78 PARIL MILAN 1:47:71 1:47:71 (+0) CZECH TFA TEAM CZE
79 KOŠIR ROK 1:48:05 1:46:05 (+2) S-GARD TEAM SLOVENIA SVN
80 MICHLOVSKÝ MIREK 1:48:28 1:48:28 (+0) DRÄGER FIRE LIONS CZE
81 ZIELEZIECKI MATEUSZ 1:48:36 1:48:36 (+0) FCC BOSSFIRE TEAM OPOLSKIE POL
82 FEDORCZYK RAFAŁ 1:48:47 1:48:47 (+0) SGSP POL
83 KUBIS DAVID 1:48:47 1:48:47 (+0) CZECH TFA TEAM CZE
84 MIKOSZ PAWEŁ 1:48:74 1:48:74 (+0) FCC BOSSFIRE TEAM OPOLSKIE POL
85 KRÓLIKOWSKI MICHAŁ 1:48:89 1:48:89 (+0) FCC TEAM ŁÓDŹ POL
86 WOJATSCHEK PETER 1:49:50 1:49:50 (+0) FALCK FIRE SERVICES BLR
87 LEŚNICKI PAWEŁ 1:49:78 1:44:78 (+5) SGSP POL
88 KOURIK PAVEL 1:50:16 1:50:16 (+0) CZECH TFA TEAM CZE
89 MAZURKIEWICZ ŁUKASZ 1:50:75 1:50:75 (+0) JRG 3 SZCZECIN POL
90 KAZAKEVICH ALIAKSEI 1:50:90 1:50:90 (+0) BREST RESCUERS TEAM BLR
91 BUDGE DAVID 1:51:01 1:51:01 (+0) FCC GREAT BRITAIN GBR
92 MIKK KRISTJAN 1:51:07 1:51:07 (+0) ESTONIAN FIREFIGHTERS EST
93 SICZEK JAKUB 1:51:17 1:51:17 (+0) POWIAT TEAM POL
94 CASIER ANTOINE 1:51:57 1:49:57 (+2) FRENCH FIRE TEAM 59 FRA
95 VYŠNEVSKIJ JAROSLAV 1:51:69 1:51:69 (+0) LITHUANIA LTU
96 KALLA DAWID 1:51:78 1:51:78 (+0) OPOLE FCC FIRE SQUAD POL
97 OPOLONY IRENEUSZ 1:52:19 1:50:19 (+2) KW PSP KATOWICE POL
98 STRUSZCZYK KRYSTIAN 1:52:28 1:50:28 (+2) JEŻE ZE ZGIERZA POL
99 URBAN WOJCIECH 1:53:29 1:51:29 (+2) KP PSP DRAWSKO POMORSKIE POL
100 DULSKI DZMITRY 1:53:55 1:51:55 (+2) BREST RESCUERS TEAM BLR
101 KAMIŃSKI KRZYSZTOF 1:53:81 1:51:81 (+2) TEAM LUBELSKIE POL
102 LUČIŪNAS TOMAS 1:54:23 1:54:23 (+0) LITHUANIA LTU
103 MARTINKUS ALGIRDAS 1:54:40 1:52:40 (+2) LITHUANIA LTU
104 MARCHUK SIARHEI 1:54:41 1:54:41 (+0) BREST RESCUERS TEAM BLR
105 DOMBROWICZ WOJCIECH 1:54:93 1:54:93 (+0) KM PSP TORUŃ POL
106 GREGORY JOHN 1:55:15 1:55:15 (+0) FCC GREAT BRITAIN GBR
107 WESOŁOWSKI MATEUSZ 1:55:18 1:55:18 (+0) KP PSP DRAWSKO POMORSKIE POL
108 ANTANIUK IHAR 1:55:37 1:53:37 (+2) BREST RESCUERS TEAM BLR
109 LIB GRZEGORZ 1:55:70 1:55:70 (+0) CS PSP CZĘSTOCHOWA POL
110 ROLLA FILIP 1:56:50 1:54:50 (+2) FCC TEAM WIELKOPOLSKA POL
111 BURDA MICHAŁ 1:56:59 1:56:59 (+0) FCC TEAM WIELKOPOLSKA POL
112 REMÁK ERIK 1:56:75 1:56:75 (+0) TFA TEAM SLOVAKIA SVK
113 KAŹMIERCZAK DARIUSZ 1:56:92 1:56:92 (+0) FCC TEAM CHOJNICE POL
114 ŚLIMAKOWSKI PAWEŁ 1:56:96 1:56:96 (+0) TFA TEAM JELENIA GÓRA POL
115 ZUB ŁUKASZ 1:57:23 1:57:23 (+0) KP PSP EŁK POL
116 PARFIALIUK YURY 1:57:58 1:57:58 (+0) BREST RESCUERS TEAM BLR
117 PUCHALSKI PAWEŁ 1:57:76 1:55:76 (+2) ŻUBRY POL
118 BŁĄKIEWICZ TOMASZ 1:57:76 1:57:76 (+0) AZOTY FIREFIGHTERS POL
119 YAKAVETS DZMITRY 1:57:81 1:57:81 (+0) BREST RESCUERS TEAM BLR
120 MISZCZUK KAMIL 1:58:20 1:58:20 (+0) ŻUBRY POL
121 LUHT MIHKEL 1:58:46 1:56:46 (+2) ESTONIAN FIREFIGHTERS EST
122 OJAMÄGI RAUNO 1:58:53 1:58:53 (+0) ESTONIAN FIREFIGHTERS EST
123 TROTOVŠEK GAŠPER 1:58:61 1:58:61 (+0) TEAM SLOVENIA SVN
124 WAJS KRZYSZTOF 1:58:98 1:58:98 (+0) AZOTY FIREFIGHTERS POL
125 DUŻY MARCIN 1:59:00 1:59:00 (+0) TFA/FCC TEAM ZĄBKOWICE ŚL POL
126 MAYO OLIVER 1:59:12 1:59:12 (+0) FIREFIGHTER TEAM GB GBR
127 BRZOZOWSKI KAROL 1:59:55 1:59:55 (+0) KW PSP GORZÓW WLKP. POL
128 TROMBALA PIOTR 1:59:56 1:59:56 (+0) SGSP POL
129 HEPPNER MAX 1:59:61 1:59:61 (+0) TFA TEAM BERLIN GER
130 SZPETKO PRZEMYSŁAW 1:59:70 1:59:70 (+0) AZOTY FIREFIGHTERS POL
131 DELINGER MATEUSZ 1:59:71 1:55:71 (+4) FCC TEAM WIELKOPOLSKA POL
132 SZRULL ŁUKASZ 1:59:78 1:59:78 (+0) KM PSP TORUŃ POL
133 ZBOROWSKI DAMIAN 2:00:01 2:00:01 (+0) TEAM RYBNIK POL
134 JASKURZYŃSKI PAWEŁ 2:01:19 2:01:19 (+0) FCC BOSSFIRE TEAM OPOLSKIE POL
135 TABASZEWSKI KRZYSZTOF 2:01:24 1:59:24 (+2) FCC BOSSFIRE TEAM OPOLSKIE POL
136 KRZYŻEWSKI ŁUKASZ 2:01:90 2:01:90 (+0) WIEDŹMIN OLEŚNICA POL
137 COUVELAERE MATHIEU 2:02:15 2:02:15 (+0) FRENCH FIRE TEAM 59 FRA
138 SPIŻEWSKI PIOTR 2:02:26 2:02:26 (+0) TEAM TFA SZTUM POL
139 ROSENKRANZ ONDREJ 2:02:56 2:02:56 (+0) CZECH TFA TEAM CZE
140 ŚWIDERSKI JAROSŁAW 2:03:05 1:53:05 (+10) KM PSP KRAKÓW POL
141 HILLER JÓZEF 2:03:25 2:03:25 (+0) SGSP POL
142 WANIELISTA ADAM 2:03:79 2:03:79 (+0) TFA TEAM JELENIA GÓRA POL
143 VAUGHAN BERNARD 2:03:86 2:03:86 (+0) TEAM GIBRALTAR GIB
144 SOKOŁOWSKI PAWEŁ 2:04:25 2:04:25 (+0) KP SZCZYTNO POL
145 SERKOWSKI MICHAŁ 2:04:53 2:04:53 (+0) KM PSP TORUŃ POL
146 PROSOWICZ DAWID 2:04:68 2:02:68 (+2) AZOTY FIREFIGHTERS POL
147 STRZELECKI MAREK 2:05:43 2:03:43 (+2) AZOTY FIREFIGHTERS POL
148 DANIEL DENIS 2:05:54 2:05:54 (+0) TFA TEAM SLOVAKIA SVK
149 KREPSZTUL KRZYSZTOF 2:05:62 2:01:62 (+4) KW PSP SZCZECIN POL
150 GIERSZEWSKI ANDRZEJ 2:06:06 2:04:06 (+2) FCC TEAM CHOJNICE POL
151 SIKORA MARIUSZ 2:06:26 2:06:26 (+0) AZOTY FIREFIGHTERS POL
152 BENDA PETR 2:06:36 2:06:36 (+0) CZECH TFA TEAM CZE
153 HOŁUBOWICZ MICHAŁ 2:06:44 2:06:44 (+0) ŻUBRY POL
154 GŁADKOWSKI MIROSŁAW 2:06:49 2:06:49 (+0) KP PSP EŁK POL
155 KOWACKI PRZEMYSŁAW 2:06:56 2:06:56 (+0) KP PSP MYSZKÓW POL
156 BERDNIK ALEKSEY 2:07:23 2:07:23 (+0) KW GRODNO BLR
157 GONERA PIOTR 2:07:54 2:07:54 (+0) CS PSP CZĘSTOCHOWA POL
158 TEŽAK ROBERT 2:08:41 2:08:41 (+0) TEAM SLOVENIA SVN
159 KURPIERZ ŁUKASZ 2:08:42 2:08:42 (+0) OPOLE FCC FIRE SQUAD POL
160 BAKALARSKI KACPER 2:08:53 2:08:53 (+0) SGSP POL
161 NIEMIER HUBERT 2:08:72 2:08:72 (+0) TEAM ŚRODA POL
162 ŻMUDA MARCIN 2:09:21 2:07:21 (+2) OPOLE FCC FIRE SQUAD POL
163 SIDAROVICH VADZIM 2:09:27 2:09:27 (+0) KW GRODNO BLR
164 BILY DENIS 2:09:85 2:09:85 (+0) TFA TEAM SLOVAKIA SVK
165 PACHOLSKI RAFAŁ 2:09:93 2:09:93 (+0) KM PSP KRAKÓW POL
166 BARCZEWSKI KRZYSZTOF 2:10:01 2:00:01 (+10) ŻUBRY POL
167 BŁASZCZYK MATEUSZ 2:11:19 2:11:19 (+0) CS PSP CZĘSTOCHOWA POL
168 ŁUSZCZYŃSKI MARIUSZ 2:11:72 2:11:72 (+0) KP PSP GOLENIÓW POL
169 STECYK ANDRZEJ 2:12:05 2:12:05 (+0) TFA/FCC TEAM ZĄBKOWICE ŚL POL
170 PODWOJSKI DAWID 2:12:50 2:10:50 (+2) THE FASTEST FIREFIGHTERS TEAM POL
171 DZIADKOWIEC-MICHOŃ MARIUSZ 2:12:88 2:12:88 (+0) TFA TEAM JELENIA GÓRA POL
172 SEMENIUK TOMASZ 2:13:05 2:13:05 (+0) KP PSP WĄBRZEŹNO POL
173 OSSOWSKI DANIEL 2:13:06 2:13:06 (+0) THE FASTEST FIREFIGHTERS TEAM POL
174 GABRUŚ DOMINIK 2:14:08 2:14:08 (+0) TFA TEAM JELENIA GÓRA POL
175 KOTOWICZ PAWEŁ 2:14:12 2:14:12 (+0) ŻUBRY POL
176 SCHOHN IRÉNÉE 2:14:26 2:14:26 (+0) FCC TEAM UT 45 FRA
177 POLL MARIUSZ 2:14:56 2:12:56 (+2) TEAM ŚRODA POL
178 LEHMANN ROBERT 2:14:62 2:14:62 (+0) TFA TEAM LÜBBEN GER
179 RĄBCZYK DAWID 2:14:80 2:10:80 (+4) LOTOS STRAŻ POL
180 CIŻEWSKI PAWEŁ 2:14:82 2:12:82 (+2) ŻUBRY POL
181 ZAYATS VITALI 2:14:97 2:14:97 (+0) KW GRODNO BLR
182 CIĘŻKOWSKI PATRYK 2:15:03 2:15:03 (+0) KM PSP TORUŃ POL
183 SOSNOWSKI MICHAŁ 2:15:21 2:15:21 (+0) ŻUBRY POL
184 MICHALA RADOSŁAW 2:15:26 2:15:26 (+0) OPOLE FCC FIRE SQUAD POL
185 WILK MIKOŁAJ 2:15:46 2:15:46 (+0) CS PSP CZĘSTOCHOWA POL
186 COTIČ BORIS 2:16:12 2:16:12 (+0) TEAM SLOVENIA SVN
187 WOŹNIAK ANDRZEJ 2:16:21 2:16:21 (+0) JRG 2 ZIELONA GÓRA POL
188 GORKA JOZEF 2:16:40 2:16:40 (+0) DHZ TECHNICAL UNIVERSITY IN ZVOLEN SVK
189 ČREŠNOVAR DAVID 2:16:80 2:16:80 (+0) TEAM SLOVENIA SVN
190 PUSHYLA DZIANIS 2:16:82 2:14:82 (+2) KW GRODNO BLR
191 MASIEWICZ BŁAŻEJ 2:17:49 2:17:49 (+0) ŻUBRY POL
192 GUREVIČIUS DONATAS 2:17:57 2:17:57 (+0) LITHUANIA LTU
193 KÖRNER ALEXANDER 2:18:21 2:18:21 (+0) TFA TEAM BERLIN GER
194 PRZYTARSKI MATEUSZ 2:19:07 2:17:07 (+2) FCC TEAM CHOJNICE POL
195 JANUS DAREK 2:19:26 2:19:26 (+0) OPOLE FCC FIRE SQUAD POL
196 MICHALSKI KAMIL 2:19:63 2:19:63 (+0) CS PSP CZĘSTOCHOWA POL
197 MAZUR DAMIAN 2:19:65 2:19:65 (+0) KP PSP DRAWSKO POMORSKIE POL
198 OLSZEWSKI ARKADIUSZ 2:19:82 2:19:82 (+0) KP PSP GOLENIÓW POL
199 STOLARCZUK MICHAŁ 2:20:65 2:20:65 (+0) LOTOS STRAŻ POL
200 GURANOWSKI MARCIN 2:20:77 2:11:77 (+9) KM PSP TORUŃ POL
201 MOREIRA CRISTIANO 2:20:91 2:20:91 (+0) BOMBEIROS MOREIRA-MAIA PRT
202 SZACHNOWSKI MARCIN 2:21:18 2:21:18 (+0) KW PSP GORZÓW WLKP. POL
203 NOPPER FELIX 2:21:54 2:19:54 (+2) TFA TEAM LÜBBEN GER
204 NIERZWICKI MARCIN 2:21:80 2:21:80 (+0) THE FASTEST FIREFIGHTERS TEAM POL
205 CZECH MACIEJ 2:22:53 2:22:53 (+0) OPOLE FCC FIRE SQUAD POL
206 PIOTROWSKI KAMIL 2:22:99 2:22:99 (+0) CS PSP CZĘSTOCHOWA POL
207 NORIM LUIS 2:23:30 2:23:30 (+0) BOMBEIROS MOREIRA-MAIA PRT
208 NOWACKI DAWID 2:23:33 2:23:33 (+0) JRG GOSTYN POL
209 SENIUT ALEXSANDR 2:23:83 2:23:83 (+0) KW GRODNO BLR
210 LIEGMANN TOMASZ 2:24:60 2:19:60 (+5) FCC TEAM CHOJNICE POL
211 KOSZCZUK MACIEJ 2:24:65 2:24:65 (+0) ŻUBRY POL
212 LIGETI ZOLTAN 2:24:68 2:24:68 (+0) BUDAPEST FIRE HUN
213 KĽOC PETER 2:25:27 2:23:27 (+2) DHZ TECHNICAL UNIVERSITY IN ZVOLEN SVK
214 FORD DYRON 2:27:00 2:27:00 (+0) TEAM GIBRALTAR GIB
215 HORVÁTH JÁNOS 2:27:59 2:27:59 (+0) BUDAPEST FIRE HUN
216 GILLES DE WULF 2:29:02 2:29:02 (+0) TEAM WOLF BEL
217 ROMAŃSKI BARTOSZ 2:29:21 2:29:21 (+0) TFA TEAM JELENIA GÓRA POL
218 LABOCHA PRZEMYSŁAW 2:30:03 2:30:03 (+0) KP PSP MYSZKÓW POL
219 VIDAL JEROME 2:30:76 2:30:76 (+0) TEAM MINOTAURE FRA
220 SZCZODRUCH DOMINIK 2:31:71 2:29:71 (+2) ŻUBRY POL
221 PIĘTKA JAKUB 2:34:23 2:22:23 (+12) POWIAT TEAM POL
222 ILLINGWORTH KRIS 2:35:35 2:35:35 (+0) TEAM HUMBERSIDE GBR
223 NADARZYŃSKI BARTOSZ 2:35:62 2:33:62 (+2) TEAM TFA SZTUM POL
224 MAKUCH MICHAŁ 2:41:36 2:41:36 (+0) KP PSP MYSZKÓW POL
225 KACZMARCZYK KAMIL 2:42:45 2:30:45 (+12) POWIAT TEAM POL
226 KUŁYNYCZ PAWEŁ 2:43:06 2:43:06 (+0) OPOLE FCC FIRE SQUAD POL
227 GRÉGORY LÉONARD 2:44:01 2:44:01 (+0) TEAM WOLF BEL
228 DĄBROWSKI PIOTR 2:47:79 2:27:79 (+20) KP PSP GOLENIÓW POL
229 WOJCIECHOWSKA AGNIESZKA 2:50:00 2:50:00 (+0) KM PSP KRAKÓW POL
230 ZALEWSKI MACIEK 2:53:78 2:53:78 (+0) KP PSP EŁK POL
231 WOOD AMELIA 3:03:96 3:03:96 (+0) FLYING KIWIS NZL
232 HARTMANN ANJA 3:04:85 3:04:85 (+0) TFA TEAM LÜBBEN GER
233 ŽUKOVEC SIMON 3:19:44 3:19:44 (+0) TEAM SLOVENIA SVN
234 BÖTKÖS ZOLTAN 3:28:19 3:23:19 (+5) BUDAPEST FIRE HUN
235 PÄPER NICO 3:29:97 3:29:97 (+0) TFA TEAM LÜBBEN GER
236 MERILO RENNE 3:37:67 3:37:67 (+0) ESTONIAN FIREFIGHTERS EST
237 LICHA VERA 3:38:52 3:38:52 (+0) TFA TEAM NÜRNBERG GER
238 BARANAUSKAITĖ IRMANTĖ 3:58:55 3:51:55 (+7) LITHUANIA LTU
239 BARKUTĖ REGINA 4:14:14 4:14:14 (+0) LITHUANIA LTU
240 PLAADO MARI 4:43:30 4:43:30 (+0) ESTONIAN FIREFIGHTERS EST
241 ROSENBERG MERLY 6:02:45 6:02:45 (+0) ESTONIAN FIREFIGHTERS EST
242 DEMBICKI PIOTR DQ --- KM PSP GDYNIA POL
243 ZABOROWSKI ANDRZEJ DQ --- KM PSP GDYNIA POL
244 BECHTEL JORIS DQ --- FCC TEAM UT 45 FRA
245 HÄNEL MICHAEL DQ --- TFA TEAM LÜBBEN GER
246 VAUTRIN THIBAULT DQ --- FCC TEAM UT 45 FRA
247 WOJCIESZAK MATEUSZ DQ --- KW PSP SZCZECIN POL
248 POCKLAN MAROŠ DQ --- DHZ TECHNICAL UNIVERSITY IN ZVOLEN SVK
249 KOSTUCH RADOSŁAW DQ --- LOTOS STRAŻ POL
250 SANTOS PEDRO DQ --- BOMBEIROS MOREIRA-MAIA PRT
251 SCHULZ RÜDIGER DQ --- TFA TEAM NÜRNBERG GER
252 PALUCH SZYMON DQ --- DREAM TEAM POLICE POL
253 SEKELA NORBERT DQ --- DHZ TECHNICAL UNIVERSITY IN ZVOLEN SVK
254 LEHMANN MARGAUX DQ --- FCC TEAM UT 45 FRA
255 ROUZIER LAURA DQ --- FCC TEAM UT 45 FRA
256 LEWANDOWSKI PAWEŁ DQ --- KW PSP SZCZECIN POL
257 BARAŃSKI KRZYSZTOF DQ --- KM PSP TORUŃ POL
258 NOPPER OLIVER DQ --- TFA TEAM LÜBBEN GER
259 SZYCHULSKI KRZYSZTOF DQ --- KM PSP TORUŃ POL
260 AŠMONTAS ANDRIUS DQ --- LITHUANIA LTU
261 BAJC JURE DQ --- TEAM SLOVENIA SVN