Konkurencja: FCC

Kategoria: OPEN


Miejsce Zawonik Czas suma Czas (kara) Drużyna Kraj
1 GRZELAK TOMASZ 1:23:48 1:23:48 (+0) TEAM WARSZAWA POL
2 BEREZA RAFAŁ 1:24:76 1:24:76 (+0) TEAM LUBELSKIE POL
3 GÓRALCZYK DANIEL 1:26:44 1:24:44 (+2) KW PSP KATOWICE POL
4 KRAWCZYK KRZYSZTOF 1:26:90 1:24:90 (+2) KW PSP SZCZECIN POL
5 RUMIANCEVAS JURGIS 1:27:12 1:27:12 (+0) LITHUANIA LTU
6 PAVLIČ DOMEN 1:27:88 1:27:88 (+0) S-GARD TEAM SLOVENIA SVN
7 VITKEVIČIUS ANDRIUS 1:28:62 1:28:62 (+0) LITHUANIA LTU
8 HESS PAWEŁ 1:30:18 1:30:18 (+0) KW PSP KATOWICE POL
9 STANONIK GREGOR 1:30:32 1:30:32 (+0) S-GARD TEAM SLOVENIA SVN
10 TOMCZYŃSKI KAMIL 1:31:63 1:31:63 (+0) FCC TEAM ŁÓDŹ POL
11 KOTARSKI ŁUKASZ 1:32:01 1:27:01 (+5) JEŻE ZE ZGIERZA POL
12 GWADERA RADOSŁAW 1:33:11 1:33:11 (+0) KW PSP SZCZECIN POL
13 VALAITIS MINDAUGAS 1:33:20 1:33:20 (+0) LITHUANIA LTU
14 POSANZ JOACHIM 1:33:71 1:33:71 (+0) TFAXCROSS GERMANY GER
15 SPYCHAŁA ADAM 1:33:73 1:33:73 (+0) FCC TEAM WIELKOPOLSKA POL
16 KURACH PAWEŁ 1:34:38 1:32:38 (+2) TEAM WARSZAWA POL
17 PLUTA DAWID 1:34:70 1:34:70 (+0) KW PSP SZCZECIN POL
18 DÜLGE PASCAL 1:34:76 1:34:76 (+0) TFAXCROSS GERMANY GER
19 VOVKO SEBASTJAN 1:35:09 1:35:09 (+0) S-GARD TEAM SLOVENIA SVN
20 KNAP MATEUSZ 1:35:30 1:35:30 (+0) TEAM WARSZAWA POL
21 BŁOCH ŁUKASZ 1:35:46 1:35:46 (+0) FCC TEAM ŁÓDŹ POL
22 WARZOK SÖREN 1:36:03 1:36:03 (+0) TFAXCROSS GERMANY GER
23 PIWOWARSKI DAWID 1:36:47 1:36:47 (+0) KW PSP SZCZECIN POL
24 KULIK ADRIAN 1:36:53 1:36:53 (+0) TEAM WARSZAWA POL
25 JACKMAN EDWARD 1:37:06 1:37:06 (+0) FLYING KIWIS NZL
26 MATUSIAK TOMASZ 1:37:95 1:37:95 (+0) JEŻE ZE ZGIERZA POL
27 BRYTAN BARTOSZ 1:38:14 1:38:14 (+0) KW PSP KATOWICE POL
28 HABJAN ANŽE 1:38:29 1:36:29 (+2) S-GARD TEAM SLOVENIA SVN
29 KAASIK SANDER 1:38:35 1:38:35 (+0) ESTONIAN FIREFIGHTERS EST
30 MCGRAIL JULIAN 1:38:44 1:38:44 (+0) TEAM GIBRALTAR GIB
31 KUDRA TOBIASZ 1:38:47 1:38:47 (+0) FCC TEAM ŁÓDŹ POL
32 SUKIČ PATRIK 1:38:65 1:38:65 (+0) TEAM SLOVENIA SVN
33 PALIMĄKA DAWID 1:39:20 1:39:20 (+0) TFA/FCC TEAM ZĄBKOWICE ŚL POL
34 JĘCZ ŁUKASZ 1:39:21 1:39:21 (+0) JRG 2 ZIELONA GÓRA POL
35 MEYER ALEXANDER 1:39:31 1:39:31 (+0) BERUFSFEUERWEHR GÖTTINGEN GER
36 ŠALACHA MAREK 1:39:63 1:39:63 (+0) TFA TEAM SLOVAKIA SVK
37 PLSEK MARTIN 1:40:75 1:40:75 (+0) CZECH TFA TEAM CZE
38 MUSIAŁ MAREK 1:40:80 1:40:80 (+0) KW PSP SZCZECIN POL
39 BALANDRAUX VINCENT 1:40:84 1:40:84 (+0) FRENCH FIRE TEAM 59 FRA
40 VIEJ ROMAN 1:41:00 1:39:00 (+2) CZECH TFA TEAM CZE
41 GAZDECKI DAWID 1:41:06 1:41:06 (+0) FCC TEAM ŁÓDŹ POL
42 ZDZIEBŁO MARCIN 1:41:14 1:41:14 (+0) KW PSP KATOWICE POL
43 ROEZNER PIOTR 1:41:15 1:41:15 (+0) FCC BOSSFIRE TEAM OPOLSKIE POL
44 SEBASTIEN PERIN 1:41:28 1:41:28 (+0) TEAM MINOTAURE FRA
45 KÜHNE ANDRE 1:41:49 1:41:49 (+0) TFA TEAM BERLIN GER
46 BANASIAK ZBIGNIEW 1:41:51 1:41:51 (+0) KW PSP SZCZECIN POL
47 MALENOVSKY VIT 1:41:79 1:41:79 (+0) CZECH TFA TEAM CZE
48 PŁOTKOWSKI JAROSŁAW 1:41:88 1:41:88 (+0) SGSP POL
49 METJE MAGNUS 1:42:00 1:42:00 (+0) TFAXCROSS GERMANY GER
50 COULTHARD MATT 1:42:28 1:42:28 (+0) TEAM GIBRALTAR GIB
51 SAMAUSKIS GINTAUTAS 1:42:40 1:42:40 (+0) LITHUANIA LTU
52 MOLES PETR 1:42:43 1:40:43 (+2) CZECH TFA TEAM CZE
53 PIPIŠ JAN 1:42:50 1:42:50 (+0) DRÄGER FIRE LIONS CZE
54 SZYMURA PAWEŁ 1:42:60 1:42:60 (+0) TEAM RYBNIK POL
55 BARDI RUDY 1:42:67 1:42:67 (+0) FRENCH FIRE TEAM 59 FRA
56 KĘSIK MIKOŁAJ 1:42:83 1:42:83 (+0) FCC TEAM CHOJNICE POL
57 KNUTH WOJCIECH 1:43:07 1:43:07 (+0) SGSP POL
58 BUDGE ROBERT 1:43:15 1:43:15 (+0) FCC GREAT BRITAIN GBR
59 PIECHOWIAK JAKUB 1:43:33 1:43:33 (+0) KM PSP TORUŃ POL
60 SOSNOWSKI DAWID 1:43:37 1:43:37 (+0) TEAM LUBELSKIE POL
61 DERKOWSKI ADAM 1:43:80 1:41:80 (+2) CS PSP CZĘSTOCHOWA POL
62 VISNAR TOMAS 1:43:88 1:43:88 (+0) CZECH TFA TEAM CZE
63 KUTERA JAKUB 1:43:90 1:43:90 (+0) KP PSP WYSZKÓW POL
64 DUDYS ŁUKASZ 1:43:97 1:43:97 (+0) KW PSP KATOWICE POL
65 BROUSIL MICHAL 1:44:29 1:44:29 (+0) CZECH TFA TEAM CZE
66 BODÓ LÁSZLÓ 1:44:60 1:44:60 (+0) VOLUNTEER FIRE DEPT. KAPOSVÁR HUN
67 WEIKAMM MIKE 1:44:65 1:44:65 (+0) TFA TEAM BERLIN GER
68 NORUŠAITIS SAULIUS 1:45:12 1:45:12 (+0) LITHUANIA LTU
69 JAROS ANDRZEJ 1:45:21 1:45:21 (+0) TEAM RYBNIK POL
70 BEREZA KAMIL 1:45:24 1:45:24 (+0) TEAM LUBELSKIE POL
71 JOPEK SZYMON 1:45:48 1:43:48 (+2) KP PSP MYŚLENICE POL
72 STRAKŠAS LUKAS 1:45:70 1:45:70 (+0) LITHUANIA LTU
73 KASEPÕLD ALOR 1:45:73 1:45:73 (+0) ESTONIAN FIREFIGHTERS EST
74 GHESQUIER GUILLAUME 1:45:93 1:45:93 (+0) FRENCH FIRE TEAM 59 FRA
75 ADAMSKI PIOTR 1:45:96 1:45:96 (+0) WIEDŹMIN OLEŚNICA POL
76 WIATROWSKI PAWEŁ 1:46:08 1:42:08 (+4) FCC TEAM WIELKOPOLSKA POL
77 PRZYBYSZEWSKI PAWEŁ 1:46:74 1:46:74 (+0) KM PSP KRAKÓW POL
78 PHILLIPS LEE 1:46:77 1:46:77 (+0) FIREFIGHTER TEAM GB GBR
79 COSIC AMER 1:46:95 1:46:95 (+0) TEAM SLOVENIA SVN
80 LUTOSTAŃSKI GRZEGORZ 1:47:10 1:47:10 (+0) KW PSP GORZÓW WLKP. POL
81 DROZDA MATEUSZ 1:47:16 1:47:16 (+0) SGSP POL
82 PRZYMUSINSKI DAMIAN 1:47:17 1:47:17 (+0) FCC TEAM WIELKOPOLSKA POL
83 PLOCH ROMAN 1:47:51 1:47:51 (+0) FCC TEAM ŁÓDŹ POL
84 TOMCZYK TOMASZ 1:47:55 1:47:55 (+0) KW PSP SZCZECIN POL
85 PARIL MILAN 1:47:71 1:47:71 (+0) CZECH TFA TEAM CZE
86 KOŠIR ROK 1:48:05 1:46:05 (+2) S-GARD TEAM SLOVENIA SVN
87 MICHLOVSKÝ MIREK 1:48:28 1:48:28 (+0) DRÄGER FIRE LIONS CZE
88 ZIELEZIECKI MATEUSZ 1:48:36 1:48:36 (+0) FCC BOSSFIRE TEAM OPOLSKIE POL
89 FEDORCZYK RAFAŁ 1:48:47 1:48:47 (+0) SGSP POL
90 KUBIS DAVID 1:48:47 1:48:47 (+0) CZECH TFA TEAM CZE
91 MIKOSZ PAWEŁ 1:48:74 1:48:74 (+0) FCC BOSSFIRE TEAM OPOLSKIE POL
92 KRÓLIKOWSKI MICHAŁ 1:48:89 1:48:89 (+0) FCC TEAM ŁÓDŹ POL
93 WOJATSCHEK PETER 1:49:50 1:49:50 (+0) FALCK FIRE SERVICES BLR
94 LEŚNICKI PAWEŁ 1:49:78 1:44:78 (+5) SGSP POL
95 KOURIK PAVEL 1:50:16 1:50:16 (+0) CZECH TFA TEAM CZE
96 ORDA ROLANDAS 1:50:29 1:50:29 (+0) LITHUANIA LTU
97 MAZURKIEWICZ ŁUKASZ 1:50:75 1:50:75 (+0) JRG 3 SZCZECIN POL
98 KAZAKEVICH ALIAKSEI 1:50:90 1:50:90 (+0) BREST RESCUERS TEAM BLR
99 BUDGE DAVID 1:51:01 1:51:01 (+0) FCC GREAT BRITAIN GBR
100 MIKK KRISTJAN 1:51:07 1:51:07 (+0) ESTONIAN FIREFIGHTERS EST
101 SICZEK JAKUB 1:51:17 1:51:17 (+0) POWIAT TEAM POL
102 CASIER ANTOINE 1:51:57 1:49:57 (+2) FRENCH FIRE TEAM 59 FRA
103 VYŠNEVSKIJ JAROSLAV 1:51:69 1:51:69 (+0) LITHUANIA LTU
104 KALLA DAWID 1:51:78 1:51:78 (+0) OPOLE FCC FIRE SQUAD POL
105 OPOLONY IRENEUSZ 1:52:19 1:50:19 (+2) KW PSP KATOWICE POL
106 STRUSZCZYK KRYSTIAN 1:52:28 1:50:28 (+2) JEŻE ZE ZGIERZA POL
107 POLOWCZYK ZBIGNIEW 1:52:48 1:52:48 (+0) KW PSP GORZÓW WLKP. POL
108 URBAN WOJCIECH 1:53:29 1:51:29 (+2) KP PSP DRAWSKO POMORSKIE POL
109 DULSKI DZMITRY 1:53:55 1:51:55 (+2) BREST RESCUERS TEAM BLR
110 KAMIŃSKI KRZYSZTOF 1:53:81 1:51:81 (+2) TEAM LUBELSKIE POL
111 LASOTA MARIUSZ 1:53:95 1:53:95 (+0) KW PSP SZCZECIN POL
112 MILCZARCZYK TOMASZ 1:54:00 1:54:00 (+0) TEAM WARSZAWA POL
113 LUČIŪNAS TOMAS 1:54:23 1:54:23 (+0) LITHUANIA LTU
114 MARTINKUS ALGIRDAS 1:54:40 1:52:40 (+2) LITHUANIA LTU
115 MARCHUK SIARHEI 1:54:41 1:54:41 (+0) BREST RESCUERS TEAM BLR
116 DOMBROWICZ WOJCIECH 1:54:93 1:54:93 (+0) KM PSP TORUŃ POL
117 GREGORY JOHN 1:55:15 1:55:15 (+0) FCC GREAT BRITAIN GBR
118 WESOŁOWSKI MATEUSZ 1:55:18 1:55:18 (+0) KP PSP DRAWSKO POMORSKIE POL
119 PAŠIČ IGOR 1:55:32 1:55:32 (+0) TEAM SLOVENIA SVN
120 ANTANIUK IHAR 1:55:37 1:53:37 (+2) BREST RESCUERS TEAM BLR
121 LIB GRZEGORZ 1:55:70 1:55:70 (+0) CS PSP CZĘSTOCHOWA POL
122 WILDS RICHARD 1:55:82 1:55:82 (+0) TEAM HUMBERSIDE GBR
123 ROLLA FILIP 1:56:50 1:54:50 (+2) FCC TEAM WIELKOPOLSKA POL
124 BURDA MICHAŁ 1:56:59 1:56:59 (+0) FCC TEAM WIELKOPOLSKA POL
125 REMÁK ERIK 1:56:75 1:56:75 (+0) TFA TEAM SLOVAKIA SVK
126 KAŹMIERCZAK DARIUSZ 1:56:92 1:56:92 (+0) FCC TEAM CHOJNICE POL
127 ŚLIMAKOWSKI PAWEŁ 1:56:96 1:56:96 (+0) TFA TEAM JELENIA GÓRA POL
128 ZUB ŁUKASZ 1:57:23 1:57:23 (+0) KP PSP EŁK POL
129 MIECZYKOWSKI PAWEL 1:57:37 1:57:37 (+0) MIDDLETOWN OHIO FIRE DEPARTMENT USK
130 PARFIALIUK YURY 1:57:58 1:57:58 (+0) BREST RESCUERS TEAM BLR
131 PUCHALSKI PAWEŁ 1:57:76 1:55:76 (+2) ŻUBRY POL
132 BŁĄKIEWICZ TOMASZ 1:57:76 1:57:76 (+0) AZOTY FIREFIGHTERS POL
133 YAKAVETS DZMITRY 1:57:81 1:57:81 (+0) BREST RESCUERS TEAM BLR
134 OSTASZEWSKI MARCIN 1:58:00 1:58:00 (+0) AZOTY FIREFIGHTERS POL
135 MISZCZUK KAMIL 1:58:20 1:58:20 (+0) ŻUBRY POL
136 PREZELJ DAVID 1:58:29 1:58:29 (+0) TEAM SLOVENIA SVN
137 LUHT MIHKEL 1:58:46 1:56:46 (+2) ESTONIAN FIREFIGHTERS EST
138 OJAMÄGI RAUNO 1:58:53 1:58:53 (+0) ESTONIAN FIREFIGHTERS EST
139 TROTOVŠEK GAŠPER 1:58:61 1:58:61 (+0) TEAM SLOVENIA SVN
140 WAJS KRZYSZTOF 1:58:98 1:58:98 (+0) AZOTY FIREFIGHTERS POL
141 DUŻY MARCIN 1:59:00 1:59:00 (+0) TFA/FCC TEAM ZĄBKOWICE ŚL POL
142 MAYO OLIVER 1:59:12 1:59:12 (+0) FIREFIGHTER TEAM GB GBR
143 BRZOZOWSKI KAROL 1:59:55 1:59:55 (+0) KW PSP GORZÓW WLKP. POL
144 TROMBALA PIOTR 1:59:56 1:59:56 (+0) SGSP POL
145 HEPPNER MAX 1:59:61 1:59:61 (+0) TFA TEAM BERLIN GER
146 SZPETKO PRZEMYSŁAW 1:59:70 1:59:70 (+0) AZOTY FIREFIGHTERS POL
147 DELINGER MATEUSZ 1:59:71 1:55:71 (+4) FCC TEAM WIELKOPOLSKA POL
148 SZRULL ŁUKASZ 1:59:78 1:59:78 (+0) KM PSP TORUŃ POL
149 ZBOROWSKI DAMIAN 2:00:01 2:00:01 (+0) TEAM RYBNIK POL
150 JASKURZYŃSKI PAWEŁ 2:01:19 2:01:19 (+0) FCC BOSSFIRE TEAM OPOLSKIE POL
151 TABASZEWSKI KRZYSZTOF 2:01:24 1:59:24 (+2) FCC BOSSFIRE TEAM OPOLSKIE POL
152 KRZYŻEWSKI ŁUKASZ 2:01:90 2:01:90 (+0) WIEDŹMIN OLEŚNICA POL
153 COUVELAERE MATHIEU 2:02:15 2:02:15 (+0) FRENCH FIRE TEAM 59 FRA
154 SPIŻEWSKI PIOTR 2:02:26 2:02:26 (+0) TEAM TFA SZTUM POL
155 ROSENKRANZ ONDREJ 2:02:56 2:02:56 (+0) CZECH TFA TEAM CZE
156 ŚWIDERSKI JAROSŁAW 2:03:05 1:53:05 (+10) KM PSP KRAKÓW POL
157 HILLER JÓZEF 2:03:25 2:03:25 (+0) SGSP POL
158 GOLIS DARIUSZ 2:03:55 2:03:55 (+0) TFA/FCC TEAM ZĄBKOWICE ŚL POL
159 WANIELISTA ADAM 2:03:79 2:03:79 (+0) TFA TEAM JELENIA GÓRA POL
160 VAUGHAN BERNARD 2:03:86 2:03:86 (+0) TEAM GIBRALTAR GIB
161 SOKOŁOWSKI PAWEŁ 2:04:25 2:04:25 (+0) KP SZCZYTNO POL
162 SERKOWSKI MICHAŁ 2:04:53 2:04:53 (+0) KM PSP TORUŃ POL
163 PROSOWICZ DAWID 2:04:68 2:02:68 (+2) AZOTY FIREFIGHTERS POL
164 STRZELECKI MAREK 2:05:43 2:03:43 (+2) AZOTY FIREFIGHTERS POL
165 DANIEL DENIS 2:05:54 2:05:54 (+0) TFA TEAM SLOVAKIA SVK
166 KREPSZTUL KRZYSZTOF 2:05:62 2:01:62 (+4) KW PSP SZCZECIN POL
167 GIERSZEWSKI ANDRZEJ 2:06:06 2:04:06 (+2) FCC TEAM CHOJNICE POL
168 SIKORA MARIUSZ 2:06:26 2:06:26 (+0) AZOTY FIREFIGHTERS POL
169 BENDA PETR 2:06:36 2:06:36 (+0) CZECH TFA TEAM CZE
170 HOŁUBOWICZ MICHAŁ 2:06:44 2:06:44 (+0) ŻUBRY POL
171 GŁADKOWSKI MIROSŁAW 2:06:49 2:06:49 (+0) KP PSP EŁK POL
172 KOWACKI PRZEMYSŁAW 2:06:56 2:06:56 (+0) KP PSP MYSZKÓW POL
173 BERDNIK ALEKSEY 2:07:23 2:07:23 (+0) KW GRODNO BLR
174 WINDORPSKI MAREK 2:07:40 2:07:40 (+0) FCC TEAM CHOJNICE POL
175 GONERA PIOTR 2:07:54 2:07:54 (+0) CS PSP CZĘSTOCHOWA POL
176 GARBICZ MAREK 2:08:03 2:08:03 (+0) KW PSP SZCZECIN POL
177 TEŽAK ROBERT 2:08:41 2:08:41 (+0) TEAM SLOVENIA SVN
178 KURPIERZ ŁUKASZ 2:08:42 2:08:42 (+0) OPOLE FCC FIRE SQUAD POL
179 BAKALARSKI KACPER 2:08:53 2:08:53 (+0) SGSP POL
180 NIEMIER HUBERT 2:08:72 2:08:72 (+0) TEAM ŚRODA POL
181 ŻMUDA MARCIN 2:09:21 2:07:21 (+2) OPOLE FCC FIRE SQUAD POL
182 SIDAROVICH VADZIM 2:09:27 2:09:27 (+0) KW GRODNO BLR
183 BILY DENIS 2:09:85 2:09:85 (+0) TFA TEAM SLOVAKIA SVK
184 PACHOLSKI RAFAŁ 2:09:93 2:09:93 (+0) KM PSP KRAKÓW POL
185 BARCZEWSKI KRZYSZTOF 2:10:01 2:00:01 (+10) ŻUBRY POL
186 JOAKIT HARRI 2:10:76 2:10:76 (+0) ESTONIAN FIREFIGHTERS EST
187 BŁASZCZYK MATEUSZ 2:11:19 2:11:19 (+0) CS PSP CZĘSTOCHOWA POL
188 ŁUSZCZYŃSKI MARIUSZ 2:11:72 2:11:72 (+0) KP PSP GOLENIÓW POL
189 MICIAK ZBIGNIEW 2:12:00 2:12:00 (+0) TEAM MICIAK POL
190 STECYK ANDRZEJ 2:12:05 2:12:05 (+0) TFA/FCC TEAM ZĄBKOWICE ŚL POL
191 ZSIGÓ JOZEF 2:12:08 2:12:08 (+0) TFA TEAM SLOVAKIA SVK
192 PODWOJSKI DAWID 2:12:50 2:10:50 (+2) THE FASTEST FIREFIGHTERS TEAM POL
193 ADOMAITIS DARIUS 2:12:62 2:10:62 (+2) LITHUANIA LTU
194 DZIADKOWIEC-MICHOŃ MARIUSZ 2:12:88 2:12:88 (+0) TFA TEAM JELENIA GÓRA POL
195 SEMENIUK TOMASZ 2:13:05 2:13:05 (+0) KP PSP WĄBRZEŹNO POL
196 OSSOWSKI DANIEL 2:13:06 2:13:06 (+0) THE FASTEST FIREFIGHTERS TEAM POL
197 ROBSON MARK 2:13:28 2:13:28 (+0) TEAM HUMBERSIDE GBR
198 GABRUŚ DOMINIK 2:14:08 2:14:08 (+0) TFA TEAM JELENIA GÓRA POL
199 KOTOWICZ PAWEŁ 2:14:12 2:14:12 (+0) ŻUBRY POL
200 SCHOHN IRÉNÉE 2:14:26 2:14:26 (+0) FCC TEAM UT 45 FRA
201 POLL MARIUSZ 2:14:56 2:12:56 (+2) TEAM ŚRODA POL
202 LEHMANN ROBERT 2:14:62 2:14:62 (+0) TFA TEAM LÜBBEN GER
203 RĄBCZYK DAWID 2:14:80 2:10:80 (+4) LOTOS STRAŻ POL
204 CIŻEWSKI PAWEŁ 2:14:82 2:12:82 (+2) ŻUBRY POL
205 ZAYATS VITALI 2:14:97 2:14:97 (+0) KW GRODNO BLR
206 CIĘŻKOWSKI PATRYK 2:15:03 2:15:03 (+0) KM PSP TORUŃ POL
207 SOSNOWSKI MICHAŁ 2:15:21 2:15:21 (+0) ŻUBRY POL
208 MICHALA RADOSŁAW 2:15:26 2:15:26 (+0) OPOLE FCC FIRE SQUAD POL
209 WILK MIKOŁAJ 2:15:46 2:15:46 (+0) CS PSP CZĘSTOCHOWA POL
210 COTIČ BORIS 2:16:12 2:16:12 (+0) TEAM SLOVENIA SVN
211 WOŹNIAK ANDRZEJ 2:16:21 2:16:21 (+0) JRG 2 ZIELONA GÓRA POL
212 GORKA JOZEF 2:16:40 2:16:40 (+0) DHZ TECHNICAL UNIVERSITY IN ZVOLEN SVK
213 ČREŠNOVAR DAVID 2:16:80 2:16:80 (+0) TEAM SLOVENIA SVN
214 PUSHYLA DZIANIS 2:16:82 2:14:82 (+2) KW GRODNO BLR
215 MASIEWICZ BŁAŻEJ 2:17:49 2:17:49 (+0) ŻUBRY POL
216 GUREVIČIUS DONATAS 2:17:57 2:17:57 (+0) LITHUANIA LTU
217 KÖRNER ALEXANDER 2:18:21 2:18:21 (+0) TFA TEAM BERLIN GER
218 PRZYTARSKI MATEUSZ 2:19:07 2:17:07 (+2) FCC TEAM CHOJNICE POL
219 JANUS DAREK 2:19:26 2:19:26 (+0) OPOLE FCC FIRE SQUAD POL
220 MICHALSKI KAMIL 2:19:63 2:19:63 (+0) CS PSP CZĘSTOCHOWA POL
221 MAZUR DAMIAN 2:19:65 2:19:65 (+0) KP PSP DRAWSKO POMORSKIE POL
222 JOSEPH MICHAEL 2:19:67 2:19:67 (+0) FCC GREAT BRITAIN GBR
223 OLSZEWSKI ARKADIUSZ 2:19:82 2:19:82 (+0) KP PSP GOLENIÓW POL
224 SIMS LEE 2:20:35 2:20:35 (+0) TEAM HUMBERSIDE GBR
225 STOLARCZUK MICHAŁ 2:20:65 2:20:65 (+0) LOTOS STRAŻ POL
226 GURANOWSKI MARCIN 2:20:77 2:11:77 (+9) KM PSP TORUŃ POL
227 MOREIRA CRISTIANO 2:20:91 2:20:91 (+0) BOMBEIROS MOREIRA-MAIA PRT
228 SZACHNOWSKI MARCIN 2:21:18 2:21:18 (+0) KW PSP GORZÓW WLKP. POL
229 NOPPER FELIX 2:21:54 2:19:54 (+2) TFA TEAM LÜBBEN GER
230 NIERZWICKI MARCIN 2:21:80 2:21:80 (+0) THE FASTEST FIREFIGHTERS TEAM POL
231 CZECH MACIEJ 2:22:53 2:22:53 (+0) OPOLE FCC FIRE SQUAD POL
232 PIOTROWSKI KAMIL 2:22:99 2:22:99 (+0) CS PSP CZĘSTOCHOWA POL
233 NORIM LUIS 2:23:30 2:23:30 (+0) BOMBEIROS MOREIRA-MAIA PRT
234 EBERHARD JÖRG 2:23:32 2:23:32 (+0) GRAFSCHAFT GER
235 NOWACKI DAWID 2:23:33 2:23:33 (+0) JRG GOSTYN POL
236 SENIUT ALEXSANDR 2:23:83 2:23:83 (+0) KW GRODNO BLR
237 LIEGMANN TOMASZ 2:24:60 2:19:60 (+5) FCC TEAM CHOJNICE POL
238 KOSZCZUK MACIEJ 2:24:65 2:24:65 (+0) ŻUBRY POL
239 LIGETI ZOLTAN 2:24:68 2:24:68 (+0) BUDAPEST FIRE HUN
240 KĽOC PETER 2:25:27 2:23:27 (+2) DHZ TECHNICAL UNIVERSITY IN ZVOLEN SVK
241 FORD DYRON 2:27:00 2:27:00 (+0) TEAM GIBRALTAR GIB
242 HORVÁTH JÁNOS 2:27:59 2:27:59 (+0) BUDAPEST FIRE HUN
243 GILLES DE WULF 2:29:02 2:29:02 (+0) TEAM WOLF BEL
244 ROMAŃSKI BARTOSZ 2:29:21 2:29:21 (+0) TFA TEAM JELENIA GÓRA POL
245 LABOCHA PRZEMYSŁAW 2:30:03 2:30:03 (+0) KP PSP MYSZKÓW POL
246 VIDAL JEROME 2:30:76 2:30:76 (+0) TEAM MINOTAURE FRA
247 HARRISON MARK 2:31:14 2:31:14 (+0) FIREFIGHTER TEAM GB GBR
248 SZCZODRUCH DOMINIK 2:31:71 2:29:71 (+2) ŻUBRY POL
249 PIĘTKA JAKUB 2:34:23 2:22:23 (+12) POWIAT TEAM POL
250 MOOSER HAGEN 2:34:26 2:34:26 (+0) TFA TEAM LÜBBEN GER
251 ILLINGWORTH KRIS 2:35:35 2:35:35 (+0) TEAM HUMBERSIDE GBR
252 JAMNIK ZDENKO 2:35:38 2:35:38 (+0) TEAM SLOVENIA SVN
253 NADARZYŃSKI BARTOSZ 2:35:62 2:33:62 (+2) TEAM TFA SZTUM POL
254 MAKUCH MICHAŁ 2:41:36 2:41:36 (+0) KP PSP MYSZKÓW POL
255 KACZMARCZYK KAMIL 2:42:45 2:30:45 (+12) POWIAT TEAM POL
256 KUŁYNYCZ PAWEŁ 2:43:06 2:43:06 (+0) OPOLE FCC FIRE SQUAD POL
257 LEITE RUI 2:43:07 2:43:07 (+0) BOMBEIROS MOREIRA-MAIA PRT
258 GRÉGORY LÉONARD 2:44:01 2:44:01 (+0) TEAM WOLF BEL
259 DĄBROWSKI PIOTR 2:47:79 2:27:79 (+20) KP PSP GOLENIÓW POL
260 WOJCIECHOWSKA AGNIESZKA 2:50:00 2:50:00 (+0) KM PSP KRAKÓW POL
261 ZALEWSKI MACIEK 2:53:78 2:53:78 (+0) KP PSP EŁK POL
262 HENADZI SHYROKI 2:58:58 2:56:58 (+2) KW GRODNO BLR
263 BASTOW WAYNE 3:00:67 3:00:67 (+0) TFAXCROSS GERMANY GER
264 WOOD AMELIA 3:03:96 3:03:96 (+0) FLYING KIWIS NZL
265 HARTMANN ANJA 3:04:85 3:04:85 (+0) TFA TEAM LÜBBEN GER
266 KOLUMBÁN ANDRÁS 3:19:30 3:14:30 (+5) BUDAPEST FIRE HUN
267 ŽUKOVEC SIMON 3:19:44 3:19:44 (+0) TEAM SLOVENIA SVN
268 CHRISTOPHE FRILLONNET 3:23:26 3:23:26 (+0) TEAM MINOTAURE FRA
269 FUHRMANN DIRK 3:24:19 3:24:19 (+0) TFAXCROSS GERMANY GER
270 BÖTKÖS ZOLTAN 3:28:19 3:23:19 (+5) BUDAPEST FIRE HUN
271 PÄPER NICO 3:29:97 3:29:97 (+0) TFA TEAM LÜBBEN GER
272 MERILO RENNE 3:37:67 3:37:67 (+0) ESTONIAN FIREFIGHTERS EST
273 LICHA VERA 3:38:52 3:38:52 (+0) TFA TEAM NÜRNBERG GER
274 BARANAUSKAITĖ IRMANTĖ 3:58:55 3:51:55 (+7) LITHUANIA LTU
275 BARKUTĖ REGINA 4:14:14 4:14:14 (+0) LITHUANIA LTU
276 RUDLOFF MELANIE 4:19:35 4:19:35 (+0) TFAXCROSS GERMANY GER
277 PLAADO MARI 4:43:30 4:43:30 (+0) ESTONIAN FIREFIGHTERS EST
278 ROSENBERG MERLY 6:02:45 6:02:45 (+0) ESTONIAN FIREFIGHTERS EST
279 DEMBICKI PIOTR DQ --- KM PSP GDYNIA POL
280 ZABOROWSKI ANDRZEJ DQ --- KM PSP GDYNIA POL
281 BECHTEL JORIS DQ --- FCC TEAM UT 45 FRA
282 HÄNEL MICHAEL DQ --- TFA TEAM LÜBBEN GER
283 VAUTRIN THIBAULT DQ --- FCC TEAM UT 45 FRA
284 WOJCIESZAK MATEUSZ DQ --- KW PSP SZCZECIN POL
285 TOMOVIČ VLASTO DQ --- TFA TEAM SLOVAKIA SVK
286 POCKLAN MAROŠ DQ --- DHZ TECHNICAL UNIVERSITY IN ZVOLEN SVK
287 KOSTUCH RADOSŁAW DQ --- LOTOS STRAŻ POL
288 SANTOS PEDRO DQ --- BOMBEIROS MOREIRA-MAIA PRT
289 SCHULZ RÜDIGER DQ --- TFA TEAM NÜRNBERG GER
290 PALUCH SZYMON DQ --- DREAM TEAM POLICE POL
291 SEKELA NORBERT DQ --- DHZ TECHNICAL UNIVERSITY IN ZVOLEN SVK
292 KIRKHAM TARA DQ --- FCC GREAT BRITAIN GBR
293 LEHMANN MARGAUX DQ --- FCC TEAM UT 45 FRA
294 ROUZIER LAURA DQ --- FCC TEAM UT 45 FRA
295 LEWANDOWSKI PAWEŁ DQ --- KW PSP SZCZECIN POL
296 FICIK ADRIAN DQ --- TFA TEAM SLOVAKIA SVK
297 BARAŃSKI KRZYSZTOF DQ --- KM PSP TORUŃ POL
298 JAKES RADEK DQ --- CZECH TFA TEAM CZE
299 NOPPER OLIVER DQ --- TFA TEAM LÜBBEN GER
300 SZYCHULSKI KRZYSZTOF DQ --- KM PSP TORUŃ POL
301 AŠMONTAS ANDRIUS DQ --- LITHUANIA LTU
302 BAJC JURE DQ --- TEAM SLOVENIA SVN