Konkurencja: FCC

Kategoria: Drużynowa


Miejsce Drużyna Czas Zawodnicy
1 LITHUANIA 4:28:94 (1:27:12) RUMIANCEVAS JURGIS
(1:28:62) VITKEVIČIUS ANDRIUS
(1:33:20) VALAITIS MINDAUGAS
2 TEAM WARSZAWA 4:33:16 (1:23:48) GRZELAK TOMASZ
(1:34:38) KURACH PAWEŁ
(1:35:30) KNAP MATEUSZ
3 S-GARD TEAM SLOVENIA 4:33:29 (1:27:88) PAVLIČ DOMEN
(1:30:32) STANONIK GREGOR
(1:35:09) VOVKO SEBASTJAN
4 KW PSP SZCZECIN 4:34:71 (1:26:90) KRAWCZYK KRZYSZTOF
(1:33:11) GWADERA RADOSŁAW
(1:34:70) PLUTA DAWID
5 KW PSP KATOWICE 4:34:76 (1:26:44) GÓRALCZYK DANIEL
(1:30:18) HESS PAWEŁ
(1:38:14) BRYTAN BARTOSZ
6 TFAXCROSS GERMANY 4:44:50 (1:33:71) POSANZ JOACHIM
(1:34:76) DÜLGE PASCAL
(1:36:03) WARZOK SÖREN
7 FCC TEAM ŁÓDŹ 4:45:56 (1:31:63) TOMCZYŃSKI KAMIL
(1:35:46) BŁOCH ŁUKASZ
(1:38:47) KUDRA TOBIASZ
8 TEAM LUBELSKIE 4:53:37 (1:24:76) BEREZA RAFAŁ
(1:43:37) SOSNOWSKI DAWID
(1:45:24) BEREZA KAMIL
9 KW PSP SZCZECIN 4:58:78 (1:36:47) PIWOWARSKI DAWID
(1:40:80) MUSIAŁ MAREK
(1:41:51) BANASIAK ZBIGNIEW
10 JEŻE ZE ZGIERZA 5:02:24 (1:32:01) KOTARSKI ŁUKASZ
(1:37:95) MATUSIAK TOMASZ
(1:52:28) STRUSZCZYK KRYSTIAN
11 CZECH TFA TEAM 5:03:54 (1:40:75) PLSEK MARTIN
(1:41:00) VIEJ ROMAN
(1:41:79) MALENOVSKY VIT
12 FCC TEAM WIELKOPOLSKA 5:06:98 (1:33:73) SPYCHAŁA ADAM
(1:46:08) WIATROWSKI PAWEŁ
(1:47:17) PRZYMUSINSKI DAMIAN
13 FRENCH FIRE TEAM 59 5:09:44 (1:40:84) BALANDRAUX VINCENT
(1:42:67) BARDI RUDY
(1:45:93) GHESQUIER GUILLAUME
14 CZECH TFA TEAM 5:10:60 (1:42:43) MOLES PETR
(1:43:88) VISNAR TOMAS
(1:44:29) BROUSIL MICHAL
15 SGSP 5:12:11 (1:41:88) PŁOTKOWSKI JAROSŁAW
(1:43:07) KNUTH WOJCIECH
(1:47:16) DROZDA MATEUSZ
16 LITHUANIA 5:13:22 (1:42:40) SAMAUSKIS GINTAUTAS
(1:45:12) NORUŠAITIS SAULIUS
(1:45:70) STRAKŠAS LUKAS
17 ESTONIAN FIREFIGHTERS 5:15:15 (1:38:35) KAASIK SANDER
(1:45:73) KASEPÕLD ALOR
(1:51:07) MIKK KRISTJAN
18 KW PSP KATOWICE 5:17:30 (1:41:14) ZDZIEBŁO MARCIN
(1:43:97) DUDYS ŁUKASZ
(1:52:19) OPOLONY IRENEUSZ
19 FCC TEAM ŁÓDŹ 5:17:46 (1:41:06) GAZDECKI DAWID
(1:47:51) PLOCH ROMAN
(1:48:89) KRÓLIKOWSKI MICHAŁ
20 FCC BOSSFIRE TEAM OPOLSKIE 5:18:25 (1:41:15) ROEZNER PIOTR
(1:48:36) ZIELEZIECKI MATEUSZ
(1:48:74) MIKOSZ PAWEŁ
21 TEAM SLOVENIA 5:20:92 (1:38:65) SUKIČ PATRIK
(1:46:95) COSIC AMER
(1:55:32) PAŠIČ IGOR
22 TEAM GIBRALTAR 5:24:58 (1:38:44) MCGRAIL JULIAN
(1:42:28) COULTHARD MATT
(2:03:86) VAUGHAN BERNARD
23 TFA TEAM BERLIN 5:25:75 (1:41:49) KÜHNE ANDRE
(1:44:65) WEIKAMM MIKE
(1:59:61) HEPPNER MAX
24 CZECH TFA TEAM 5:26:34 (1:47:71) PARIL MILAN
(1:48:47) KUBIS DAVID
(1:50:16) KOURIK PAVEL
25 TEAM RYBNIK 5:27:82 (1:42:60) SZYMURA PAWEŁ
(1:45:21) JAROS ANDRZEJ
(2:00:01) ZBOROWSKI DAMIAN
26 FCC GREAT BRITAIN 5:29:31 (1:43:15) BUDGE ROBERT
(1:51:01) BUDGE DAVID
(1:55:15) GREGORY JOHN
27 LITHUANIA 5:36:21 (1:50:29) ORDA ROLANDAS
(1:51:69) VYŠNEVSKIJ JAROSLAV
(1:54:23) LUČIŪNAS TOMAS
28 SGSP 5:37:81 (1:48:47) FEDORCZYK RAFAŁ
(1:49:78) LEŚNICKI PAWEŁ
(1:59:56) TROMBALA PIOTR
29 KM PSP TORUŃ 5:38:04 (1:43:33) PIECHOWIAK JAKUB
(1:54:93) DOMBROWICZ WOJCIECH
(1:59:78) SZRULL ŁUKASZ
30 BREST RESCUERS TEAM 5:38:86 (1:50:90) KAZAKEVICH ALIAKSEI
(1:53:55) DULSKI DZMITRY
(1:54:41) MARCHUK SIARHEI
31 KW PSP GORZÓW WLKP. 5:39:13 (1:47:10) LUTOSTAŃSKI GRZEGORZ
(1:52:48) POLOWCZYK ZBIGNIEW
(1:59:55) BRZOZOWSKI KAROL
32 TFA/FCC TEAM ZĄBKOWICE ŚL 5:41:75 (1:39:20) PALIMĄKA DAWID
(1:59:00) DUŻY MARCIN
(2:03:55) GOLIS DARIUSZ
33 TFA TEAM SLOVAKIA 5:41:92 (1:39:63) ŠALACHA MAREK
(1:56:75) REMÁK ERIK
(2:05:54) DANIEL DENIS
34 FCC TEAM CHOJNICE 5:45:81 (1:42:83) KĘSIK MIKOŁAJ
(1:56:92) KAŹMIERCZAK DARIUSZ
(2:06:06) GIERSZEWSKI ANDRZEJ
35 CS PSP CZĘSTOCHOWA 5:47:04 (1:43:80) DERKOWSKI ADAM
(1:55:70) LIB GRZEGORZ
(2:07:54) GONERA PIOTR
36 KW PSP SZCZECIN 5:47:12 (1:47:55) TOMCZYK TOMASZ
(1:53:95) LASOTA MARIUSZ
(2:05:62) KREPSZTUL KRZYSZTOF
37 BREST RESCUERS TEAM 5:50:76 (1:55:37) ANTANIUK IHAR
(1:57:58) PARFIALIUK YURY
(1:57:81) YAKAVETS DZMITRY
38 FCC TEAM WIELKOPOLSKA 5:52:80 (1:56:50) ROLLA FILIP
(1:56:59) BURDA MICHAŁ
(1:59:71) DELINGER MATEUSZ
39 AZOTY FIREFIGHTERS 5:54:74 (1:57:76) BŁĄKIEWICZ TOMASZ
(1:58:00) OSTASZEWSKI MARCIN
(1:58:98) WAJS KRZYSZTOF
40 KM PSP KRAKÓW 5:59:72 (1:46:74) PRZYBYSZEWSKI PAWEŁ
(2:03:05) ŚWIDERSKI JAROSŁAW
(2:09:93) PACHOLSKI RAFAŁ
41 ŻUBRY 6:02:40 (1:57:76) PUCHALSKI PAWEŁ
(1:58:20) MISZCZUK KAMIL
(2:06:44) HOŁUBOWICZ MICHAŁ
42 TEAM SLOVENIA 6:05:31 (1:58:29) PREZELJ DAVID
(1:58:61) TROTOVŠEK GAŠPER
(2:08:41) TEŽAK ROBERT
43 ESTONIAN FIREFIGHTERS 6:07:75 (1:58:46) LUHT MIHKEL
(1:58:53) OJAMÄGI RAUNO
(2:10:76) JOAKIT HARRI
44 KP PSP DRAWSKO POMORSKIE 6:08:12 (1:53:29) URBAN WOJCIECH
(1:55:18) WESOŁOWSKI MATEUSZ
(2:19:65) MAZUR DAMIAN
45 OPOLE FCC FIRE SQUAD 6:09:41 (1:51:78) KALLA DAWID
(2:08:42) KURPIERZ ŁUKASZ
(2:09:21) ŻMUDA MARCIN
46 AZOTY FIREFIGHTERS 6:09:81 (1:59:70) SZPETKO PRZEMYSŁAW
(2:04:68) PROSOWICZ DAWID
(2:05:43) STRZELECKI MAREK
47 TFA TEAM JELENIA GÓRA 6:13:63 (1:56:96) ŚLIMAKOWSKI PAWEŁ
(2:03:79) WANIELISTA ADAM
(2:12:88) DZIADKOWIEC-MICHOŃ MARIUSZ
48 FIREFIGHTER TEAM GB 6:17:03 (1:46:77) PHILLIPS LEE
(1:59:12) MAYO OLIVER
(2:31:14) HARRISON MARK
49 LITHUANIA 6:24:59 (1:54:40) MARTINKUS ALGIRDAS
(2:12:62) ADOMAITIS DARIUS
(2:17:57) GUREVIČIUS DONATAS
50 TEAM HUMBERSIDE 6:29:45 (1:55:82) WILDS RICHARD
(2:13:28) ROBSON MARK
(2:20:35) SIMS LEE
51 KW GRODNO 6:31:47 (2:07:23) BERDNIK ALEKSEY
(2:09:27) SIDAROVICH VADZIM
(2:14:97) ZAYATS VITALI
52 ŻUBRY 6:38:95 (2:10:01) BARCZEWSKI KRZYSZTOF
(2:14:12) KOTOWICZ PAWEŁ
(2:14:82) CIŻEWSKI PAWEŁ
53 KM PSP TORUŃ 6:40:33 (2:04:53) SERKOWSKI MICHAŁ
(2:15:03) CIĘŻKOWSKI PATRYK
(2:20:77) GURANOWSKI MARCIN
54 CS PSP CZĘSTOCHOWA 6:46:28 (2:11:19) BŁASZCZYK MATEUSZ
(2:15:46) WILK MIKOŁAJ
(2:19:63) MICHALSKI KAMIL
55 THE FASTEST FIREFIGHTERS TEAM 6:47:36 (2:12:50) PODWOJSKI DAWID
(2:13:06) OSSOWSKI DANIEL
(2:21:80) NIERZWICKI MARCIN
56 FCC TEAM CHOJNICE 6:51:07 (2:07:40) WINDORPSKI MAREK
(2:19:07) PRZYTARSKI MATEUSZ
(2:24:60) LIEGMANN TOMASZ
57 OPOLE FCC FIRE SQUAD 6:57:05 (2:15:26) MICHALA RADOSŁAW
(2:19:26) JANUS DAREK
(2:22:53) CZECH MACIEJ
58 ŻUBRY 6:57:35 (2:15:21) SOSNOWSKI MICHAŁ
(2:17:49) MASIEWICZ BŁAŻEJ
(2:24:65) KOSZCZUK MACIEJ
59 KP PSP EŁK 6:57:50 (1:57:23) ZUB ŁUKASZ
(2:06:49) GŁADKOWSKI MIROSŁAW
(2:53:78) ZALEWSKI MACIEK
60 POWIAT TEAM 7:07:85 (1:51:17) SICZEK JAKUB
(2:34:23) PIĘTKA JAKUB
(2:42:45) KACZMARCZYK KAMIL
61 TEAM SLOVENIA 7:08:30 (2:16:12) COTIČ BORIS
(2:16:80) ČREŠNOVAR DAVID
(2:35:38) JAMNIK ZDENKO
62 TFA TEAM LÜBBEN 7:10:42 (2:14:62) LEHMANN ROBERT
(2:21:54) NOPPER FELIX
(2:34:26) MOOSER HAGEN
63 KP PSP MYSZKÓW 7:17:95 (2:06:56) KOWACKI PRZEMYSŁAW
(2:30:03) LABOCHA PRZEMYSŁAW
(2:41:36) MAKUCH MICHAŁ
64 KP PSP GOLENIÓW 7:19:33 (2:11:72) ŁUSZCZYŃSKI MARIUSZ
(2:19:82) OLSZEWSKI ARKADIUSZ
(2:47:79) DĄBROWSKI PIOTR
65 BOMBEIROS MOREIRA-MAIA 7:27:28 (2:20:91) MOREIRA CRISTIANO
(2:23:30) NORIM LUIS
(2:43:07) LEITE RUI
66 TEAM MINOTAURE 7:35:30 (1:41:28) SEBASTIEN PERIN
(2:30:76) VIDAL JEROME
(3:23:26) CHRISTOPHE FRILLONNET
67 KW GRODNO 7:39:23 (2:16:82) PUSHYLA DZIANIS
(2:23:83) SENIUT ALEXSANDR
(2:58:58) HENADZI SHYROKI
68 TFAXCROSS GERMANY 8:06:86 (1:42:00) METJE MAGNUS
(3:00:67) BASTOW WAYNE
(3:24:19) FUHRMANN DIRK
69 BUDAPEST FIRE 8:11:57 (2:24:68) LIGETI ZOLTAN
(2:27:59) HORVÁTH JÁNOS
(3:19:30) KOLUMBÁN ANDRÁS
70 CZECH TFA TEAM 14:08:92 (2:02:56) ROSENKRANZ ONDREJ
(2:06:36) BENDA PETR
(10:00:00) JAKES RADEK
71 TFA TEAM SLOVAKIA 14:21:93 (2:09:85) BILY DENIS
(2:12:08) ZSIGÓ JOZEF
(10:00:00) TOMOVIČ VLASTO
72 ESTONIAN FIREFIGHTERS 14:23:42 (3:37:67) MERILO RENNE
(4:43:30) PLAADO MARI
(6:02:45) ROSENBERG MERLY
73 LOTOS STRAŻ 14:35:45 (2:14:80) RĄBCZYK DAWID
(2:20:65) STOLARCZUK MICHAŁ
(10:00:00) KOSTUCH RADOSŁAW
74 DHZ TECHNICAL UNIVERSITY IN ZVOLEN 14:41:67 (2:16:40) GORKA JOZEF
(2:25:27) KĽOC PETER
(10:00:00) POCKLAN MAROŠ
75 TFA TEAM LÜBBEN 16:34:82 (3:04:85) HARTMANN ANJA
(3:29:97) PÄPER NICO
(10:00:00) HÄNEL MICHAEL
76 LITHUANIA 18:12:69 (3:58:55) BARANAUSKAITĖ IRMANTĖ
(4:14:14) BARKUTĖ REGINA
(10:00:00) AŠMONTAS ANDRIUS
77 KW PSP SZCZECIN 22:08:03 (2:08:03) GARBICZ MAREK
(10:00:00) LEWANDOWSKI PAWEŁ
(10:00:00) WOJCIESZAK MATEUSZ
78 FCC TEAM UT 45 22:14:26 (2:14:26) SCHOHN IRÉNÉE
(10:00:00) BECHTEL JORIS
(10:00:00) VAUTRIN THIBAULT