Konkurencja: TFA

Kategoria: 18-39


Miejsce Zawonik Czas Drużyna Kraj
1 ZDZIEBŁO MARCIN 6:37:94 KW PSP KATOWICE POL
2 BEREZA RAFAŁ 6:44:32 TEAM LUBELSKIE POL
3 ROEZNER PIOTR 6:45:33 FCC BOSSFIRE TEAM OPOLSKIE POL
4 KOURIK PAVEL 6:48:80 CZECH TFA TEAM CZE
5 MOLES PETR 6:49:39 CZECH TFA TEAM CZE
6 PLSEK MARTIN 6:54:99 CZECH TFA TEAM CZE
7 KOTARSKI ŁUKASZ 6:55:75 JEŻE ZE ZGIERZA POL
8 BROUSIL MICHAL 6:56:51 CZECH TFA TEAM CZE
9 JOPEK SZYMON 7:02:15 KP PSP MYŚLENICE POL
10 BŁOCH ŁUKASZ 7:02:45 FCC TEAM ŁÓDŹ POL
11 HESS PAWEŁ 7:02:48 KW PSP KATOWICE POL
12 MALENOVSKY VIT 7:02:83 CZECH TFA TEAM CZE
13 PAVLIČ DOMEN 7:06:11 S-GARD TEAM SLOVENIA SVN
14 VIEJ ROMAN 7:10:21 CZECH TFA TEAM CZE
15 VISNAR TOMAS 7:11:77 CZECH TFA TEAM CZE
16 KUBIS DAVID 7:19:70 CZECH TFA TEAM CZE
17 KUTERA JAKUB 7:23:53 KP PSP WYSZKÓW POL
18 ROSENKRANZ ONDREJ 7:24:75 CZECH TFA TEAM CZE
19 GÓRALCZYK DANIEL 7:26:08 KW PSP KATOWICE POL
20 TOMCZYŃSKI KAMIL 7:26:18 FCC TEAM ŁÓDŹ POL
21 COULTHARD MATT 7:27:96 TEAM GIBRALTAR GIB
22 PALIMĄKA DAWID 7:29:66 TFA/FCC TEAM ZĄBKOWICE ŚL POL
23 HILLER JÓZEF 7:30:05 SGSP POL
24 ZUB ŁUKASZ 7:32:52 KP PSP EŁK POL
25 KAASIK SANDER 7:34:83 ESTONIAN FIREFIGHTERS EST
26 KASEPÕLD ALOR 7:35:81 ESTONIAN FIREFIGHTERS EST
27 REMÁK ERIK 7:38:92 TFA TEAM SLOVAKIA SVK
28 DEMBICKI PIOTR 7:41:85 KM PSP GDYNIA POL
29 GAZDECKI DAWID 7:44:34 FCC TEAM ŁÓDŹ POL
30 ZABOROWSKI ANDRZEJ 7:46:29 KM PSP GDYNIA POL
31 SPYCHAŁA ADAM 7:47:60 FCC TEAM WIELKOPOLSKA POL
32 BENDA PETR 7:48:79 CZECH TFA TEAM CZE
33 KUDRA TOBIASZ 7:50:16 FCC TEAM ŁÓDŹ POL
34 ŠALACHA MAREK 7:51:98 TFA TEAM SLOVAKIA SVK
35 BEREZA KAMIL 7:58:11 TEAM LUBELSKIE POL
36 PRZYMUSINSKI DAMIAN 8:03:06 FCC TEAM WIELKOPOLSKA POL
37 MCGRAIL JULIAN 8:15:05 TEAM GIBRALTAR GIB
38 BRYTAN BARTOSZ 8:15:44 KW PSP KATOWICE POL
39 WIATROWSKI PAWEŁ 8:16:41 FCC TEAM WIELKOPOLSKA POL
40 GHESQUIER GUILLAUME 8:19:00 FRENCH FIRE TEAM 59 FRA
41 PIPIŠ JAN 8:19:23 DRÄGER FIRE LIONS CZE
42 KALLA DAWID 8:19:43 OPOLE FCC FIRE SQUAD POL
43 MATUSIAK TOMASZ 8:19:47 JEŻE ZE ZGIERZA POL
44 MIKK KRISTJAN 8:23:93 ESTONIAN FIREFIGHTERS EST
45 OJAMÄGI RAUNO 8:24:25 ESTONIAN FIREFIGHTERS EST
46 BALANDRAUX VINCENT 8:24:88 FRENCH FIRE TEAM 59 FRA
47 MARTINKUS ALGIRDAS 8:25:05 LITHUANIA LTU
48 TOMCZYK TOMASZ 8:25:66 KW PSP SZCZECIN POL
49 METJE MAGNUS 8:27:53 TFAXCROSS GERMANY GER
50 BODÓ LÁSZLÓ 8:33:62 VOLUNTEER FIRE DEPT. KAPOSVÁR HUN
51 DROZDA MATEUSZ 8:34:77 SGSP POL
52 RUMIANCEVAS JURGIS 8:35:70 LITHUANIA LTU
53 MARCHUK SIARHEI 8:39:07 BREST RESCUERS TEAM BLR
54 VALAITIS MINDAUGAS 8:39:09 LITHUANIA LTU
55 ZIELEZIECKI MATEUSZ 8:39:30 FCC BOSSFIRE TEAM OPOLSKIE POL
56 MISZCZUK KAMIL 8:41:50 ŻUBRY POL
57 DANIEL DENIS 8:42:29 TFA TEAM SLOVAKIA SVK
58 DÜLGE PASCAL 8:42:83 TFAXCROSS GERMANY GER
59 GONERA PIOTR 8:43:04 CS PSP CZĘSTOCHOWA POL
60 ROLLA FILIP 8:43:78 FCC TEAM WIELKOPOLSKA POL
61 SOSNOWSKI DAWID 8:46:69 TEAM LUBELSKIE POL
62 PIOTROWSKI KAMIL 8:48:74 CS PSP CZĘSTOCHOWA POL
63 SAMAUSKIS GINTAUTAS 8:49:48 LITHUANIA LTU
64 KĽOC PETER 8:50:64 DHZ TECHNICAL UNIVERSITY IN ZVOLEN SVK
65 JĘCZ ŁUKASZ 8:52:84 JRG 2 ZIELONA GÓRA POL
66 DERKOWSKI ADAM 8:57:55 CS PSP CZĘSTOCHOWA POL
67 OPOLONY IRENEUSZ 9:01:23 KW PSP KATOWICE POL
68 JACKMAN EDWARD 9:02:51 FLYING KIWIS NZL
69 WOJATSCHEK PETER 9:04:84 FALCK FIRE SERVICES BLR
70 MASIEWICZ BŁAŻEJ 9:05:51 ŻUBRY POL
71 SEMENIUK TOMASZ 9:06:21 KP PSP WĄBRZEŹNO POL
72 KÜHNE ANDRE 9:06:61 TFA TEAM BERLIN GER
73 BUDGE DAVID 9:08:68 FCC GREAT BRITAIN GBR
74 PARFIALIUK YURY 9:10:23 BREST RESCUERS TEAM BLR
75 CASIER ANTOINE 9:10:69 FRENCH FIRE TEAM 59 FRA
76 DUDYS ŁUKASZ 9:12:84 KW PSP KATOWICE POL
77 JASKURZYŃSKI PAWEŁ 9:14:06 FCC BOSSFIRE TEAM OPOLSKIE POL
78 STRUSZCZYK KRYSTIAN 9:17:33 JEŻE ZE ZGIERZA POL
79 NIEMIER HUBERT 9:20:53 TEAM ŚRODA POL
80 VYŠNEVSKIJ JAROSLAV 9:20:94 LITHUANIA LTU
81 MICHALSKI KAMIL 9:21:28 CS PSP CZĘSTOCHOWA POL
82 ZAYATS VITALI 9:21:80 KW GRODNO BLR
83 LIGETI ZOLTAN 9:23:00 BUDAPEST FIRE HUN
84 SIDAROVICH VADZIM 9:25:99 KW GRODNO BLR
85 YAKAVETS DZMITRY 9:31:89 BREST RESCUERS TEAM BLR
86 LUTOSTAŃSKI GRZEGORZ 9:33:17 KW PSP GORZÓW WLKP. POL
87 GREGORY JOHN 9:33:87 FCC GREAT BRITAIN GBR
88 BUDGE ROBERT 9:35:26 FCC GREAT BRITAIN GBR
89 DZIADKOWIEC-MICHOŃ MARIUSZ 9:35:81 TFA TEAM JELENIA GÓRA POL
90 LABOCHA PRZEMYSŁAW 9:39:85 KP PSP MYSZKÓW POL
91 MIKOSZ PAWEŁ 9:41:66 FCC BOSSFIRE TEAM OPOLSKIE POL
92 SUKIČ PATRIK 9:43:62 TEAM SLOVENIA SVN
93 BRZOZOWSKI KAROL 9:45:79 KW PSP GORZÓW WLKP. POL
94 LIB GRZEGORZ 9:46:80 CS PSP CZĘSTOCHOWA POL
95 BARDI RUDY 9:46:95 FRENCH FIRE TEAM 59 FRA
96 PACHOLSKI RAFAŁ 9:47:02 KM PSP KRAKÓW POL
97 MAZURKIEWICZ ŁUKASZ 9:49:76 JRG 3 SZCZECIN POL
98 FEDORCZYK RAFAŁ 9:50:94 SGSP POL
99 LUČIŪNAS TOMAS 9:51:75 LITHUANIA LTU
100 KOTOWICZ PAWEŁ 9:55:99 ŻUBRY POL
101 STECYK ANDRZEJ 9:56:23 TFA/FCC TEAM ZĄBKOWICE ŚL POL
102 VAUGHAN BERNARD 9:57:48 TEAM GIBRALTAR GIB
103 GORKA JOZEF 9:59:45 DHZ TECHNICAL UNIVERSITY IN ZVOLEN SVK
104 SZCZODRUCH DOMINIK 9:59:94 ŻUBRY POL
105 GABRUŚ DOMINIK 10:01:96 TFA TEAM JELENIA GÓRA POL
106 PLOCH ROMAN 10:02:51 FCC TEAM ŁÓDŹ POL
107 PUCHALSKI PAWEŁ 10:04:65 ŻUBRY POL
108 SCHOHN IRÉNÉE 10:05:20 FCC TEAM UT 45 FRA
109 MICHALA RADOSŁAW 10:07:01 OPOLE FCC FIRE SQUAD POL
110 COUVELAERE MATHIEU 10:08:98 FRENCH FIRE TEAM 59 FRA
111 JANUS DAREK 10:18:56 OPOLE FCC FIRE SQUAD POL
112 SZACHNOWSKI MARCIN 10:21:31 KW PSP GORZÓW WLKP. POL
113 LEHMANN ROBERT 10:25:00 TFA TEAM LÜBBEN GER
114 NOPPER FELIX 10:25:30 TFA TEAM LÜBBEN GER
115 KÖRNER ALEXANDER 10:26:85 TFA TEAM BERLIN GER
116 KURPIERZ ŁUKASZ 10:28:90 OPOLE FCC FIRE SQUAD POL
117 TABASZEWSKI KRZYSZTOF 10:31:24 FCC BOSSFIRE TEAM OPOLSKIE POL
118 SOKOŁOWSKI PAWEŁ 10:33:72 KP SZCZYTNO POL
119 BARCZEWSKI KRZYSZTOF 10:34:19 ŻUBRY POL
120 BILY DENIS 10:40:74 TFA TEAM SLOVAKIA SVK
121 ŻMUDA MARCIN 10:42:48 OPOLE FCC FIRE SQUAD POL
122 HOŁUBOWICZ MICHAŁ 10:47:76 ŻUBRY POL
123 NORIM LUIS 10:48:71 BOMBEIROS MOREIRA-MAIA PRT
124 BURDA MICHAŁ 10:56:30 FCC TEAM WIELKOPOLSKA POL
125 WOŹNIAK ANDRZEJ 11:06:42 JRG 2 ZIELONA GÓRA POL
126 GUREVIČIUS DONATAS 11:08:04 LITHUANIA LTU
127 DE WULF GILLES 11:08:34 TEAM WOLF BEL
128 KOWACKI PRZEMYSŁAW 11:18:72 KP PSP MYSZKÓW POL
129 PROSOWICZ DAWID 11:18:86 AZOTY FIREFIGHTERS POL
130 MOREIRA CRISTIANO 11:19:08 BOMBEIROS MOREIRA-MAIA PRT
131 KREPSZTUL KRZYSZTOF 11:21:88 KW PSP SZCZECIN POL
132 SOSNOWSKI MICHAŁ 11:29:66 ŻUBRY POL
133 ILLINGWORTH KRIS 11:34:64 TEAM HUMBERSIDE GBR
134 FORD DYRON 11:37:67 TEAM GIBRALTAR GIB
135 WOJCIECHOWSKA AGNIESZKA 11:38:53 KM PSP KRAKÓW POL
136 TEŽAK ROBERT 11:46:60 TEAM SLOVENIA SVN
137 PUSHYLA DZIANIS 11:50:88 KW GRODNO BLR
138 SANTOS PEDRO 11:52:80 BOMBEIROS MOREIRA-MAIA PRT
139 SENIUT ALEXSANDR 11:52:98 KW GRODNO BLR
140 ZALEWSKI MACIEK 12:07:55 KP PSP EŁK POL
141 MAKUCH MICHAŁ 12:33:99 KP PSP MYSZKÓW POL
142 SZPETKO PRZEMYSŁAW 13:03:43 AZOTY FIREFIGHTERS POL
143 STRZELECKI MAREK 13:47:15 AZOTY FIREFIGHTERS POL
144 MERILO RENNE 13:50:02 ESTONIAN FIREFIGHTERS EST
145 BÖTKÖS ZOLTAN 13:58:19 BUDAPEST FIRE HUN
146 HARTMANN ANJA 14:11:62 TFA TEAM LÜBBEN GER
147 Rasilewski Zbigniew 14:31:54 URZĄD MIASTA TORUNIA POL
148 LUHT MIHKEL 16:12:80 ESTONIAN FIREFIGHTERS EST
149 STRAKŠAS LUKAS 16:36:00 LITHUANIA LTU
150 WARZOK SÖREN 17:03:40 TFAXCROSS GERMANY GER
151 KAZAKEVICH ALIAKSEI 17:05:83 BREST RESCUERS TEAM BLR
152 PLAADO MARI 17:19:13 ESTONIAN FIREFIGHTERS EST
153 WILK MIKOŁAJ 17:33:26 CS PSP CZĘSTOCHOWA POL
154 MICHLOVSKÝ MIREK 18:01:52 DRÄGER FIRE LIONS CZE
155 HEPPNER MAX 18:22:44 TFA TEAM BERLIN GER
156 STOLARCZUK MICHAŁ 19:44:08 LOTOS STRAŻ POL
157 HORVÁTH JÁNOS 19:49:10 BUDAPEST FIRE HUN
158 SIKORA MARIUSZ 20:11:27 AZOTY FIREFIGHTERS POL
159 BŁASZCZYK MATEUSZ 20:24:48 CS PSP CZĘSTOCHOWA POL
160 LICHA VERA 20:43:78 TFA TEAM NÜRNBERG GER
161 ČREŠNOVAR DAVID 20:52:05 TEAM SLOVENIA SVN
162 KUŁYNYCZ PAWEŁ 21:32:07 OPOLE FCC FIRE SQUAD POL
163 BARKUTĖ REGINA 22:49:29 LITHUANIA LTU
164 ROSENBERG MERLY 23:16:84 ESTONIAN FIREFIGHTERS EST
165 BARANAUSKAITĖ IRMANTĖ 27:10:74 LITHUANIA LTU
166 CIŻEWSKI PAWEŁ 32:10:28 ŻUBRY POL
167 PÄPER NICO 40:00:00 TFA TEAM LÜBBEN GER