Konkurencja: TFA

Kategoria: OPEN


Miejsce Zawonik Czas Drużyna Kraj
1 ZDZIEBŁO MARCIN 6:37:94 KW PSP KATOWICE POL
2 BEREZA RAFAŁ 6:44:32 TEAM LUBELSKIE POL
3 ROEZNER PIOTR 6:45:33 FCC BOSSFIRE TEAM OPOLSKIE POL
4 KOURIK PAVEL 6:48:80 CZECH TFA TEAM CZE
5 MOLES PETR 6:49:39 CZECH TFA TEAM CZE
6 PLSEK MARTIN 6:54:99 CZECH TFA TEAM CZE
7 KOTARSKI ŁUKASZ 6:55:75 JEŻE ZE ZGIERZA POL
8 BROUSIL MICHAL 6:56:51 CZECH TFA TEAM CZE
9 JOPEK SZYMON 7:02:15 KP PSP MYŚLENICE POL
10 BŁOCH ŁUKASZ 7:02:45 FCC TEAM ŁÓDŹ POL
11 HESS PAWEŁ 7:02:48 KW PSP KATOWICE POL
12 MALENOVSKY VIT 7:02:83 CZECH TFA TEAM CZE
13 PAVLIČ DOMEN 7:06:11 S-GARD TEAM SLOVENIA SVN
14 VIEJ ROMAN 7:10:21 CZECH TFA TEAM CZE
15 VISNAR TOMAS 7:11:77 CZECH TFA TEAM CZE
16 MEYER ALEXANDER 7:17:72 BERUFSFEUERWEHR GÖTTINGEN GER
17 KUBIS DAVID 7:19:70 CZECH TFA TEAM CZE
18 KUTERA JAKUB 7:23:53 KP PSP WYSZKÓW POL
19 ROSENKRANZ ONDREJ 7:24:75 CZECH TFA TEAM CZE
20 GÓRALCZYK DANIEL 7:26:08 KW PSP KATOWICE POL
21 TOMCZYŃSKI KAMIL 7:26:18 FCC TEAM ŁÓDŹ POL
22 COULTHARD MATT 7:27:96 TEAM GIBRALTAR GIB
23 POSANZ JOACHIM 7:29:28 TFAXCROSS GERMANY GER
24 PALIMĄKA DAWID 7:29:66 TFA/FCC TEAM ZĄBKOWICE ŚL POL
25 HILLER JÓZEF 7:30:05 SGSP POL
26 ZUB ŁUKASZ 7:32:52 KP PSP EŁK POL
27 KAASIK SANDER 7:34:83 ESTONIAN FIREFIGHTERS EST
28 KASEPÕLD ALOR 7:35:81 ESTONIAN FIREFIGHTERS EST
29 REMÁK ERIK 7:38:92 TFA TEAM SLOVAKIA SVK
30 DEMBICKI PIOTR 7:41:85 KM PSP GDYNIA POL
31 GAZDECKI DAWID 7:44:34 FCC TEAM ŁÓDŹ POL
32 ZABOROWSKI ANDRZEJ 7:46:29 KM PSP GDYNIA POL
33 SPYCHAŁA ADAM 7:47:60 FCC TEAM WIELKOPOLSKA POL
34 BENDA PETR 7:48:79 CZECH TFA TEAM CZE
35 KUDRA TOBIASZ 7:50:16 FCC TEAM ŁÓDŹ POL
36 ŠALACHA MAREK 7:51:98 TFA TEAM SLOVAKIA SVK
37 BEREZA KAMIL 7:58:11 TEAM LUBELSKIE POL
38 WILDS RICHARD 8:00:57 TEAM HUMBERSIDE GBR
39 PRZYMUSINSKI DAMIAN 8:03:06 FCC TEAM WIELKOPOLSKA POL
40 PHILLIPS LEE 8:13:91 FIREFIGHTER TEAM GB GBR
41 MCGRAIL JULIAN 8:15:05 TEAM GIBRALTAR GIB
42 BRYTAN BARTOSZ 8:15:44 KW PSP KATOWICE POL
43 ROBSON MARK 8:16:01 TEAM HUMBERSIDE GBR
44 WIATROWSKI PAWEŁ 8:16:41 FCC TEAM WIELKOPOLSKA POL
45 GHESQUIER GUILLAUME 8:19:00 FRENCH FIRE TEAM 59 FRA
46 PIPIŠ JAN 8:19:23 DRÄGER FIRE LIONS CZE
47 KALLA DAWID 8:19:43 OPOLE FCC FIRE SQUAD POL
48 MATUSIAK TOMASZ 8:19:47 JEŻE ZE ZGIERZA POL
49 MIKK KRISTJAN 8:23:93 ESTONIAN FIREFIGHTERS EST
50 OJAMÄGI RAUNO 8:24:25 ESTONIAN FIREFIGHTERS EST
51 BALANDRAUX VINCENT 8:24:88 FRENCH FIRE TEAM 59 FRA
52 MARTINKUS ALGIRDAS 8:25:05 LITHUANIA LTU
53 TOMCZYK TOMASZ 8:25:66 KW PSP SZCZECIN POL
54 METJE MAGNUS 8:27:53 TFAXCROSS GERMANY GER
55 BODÓ LÁSZLÓ 8:33:62 VOLUNTEER FIRE DEPT. KAPOSVÁR HUN
56 DROZDA MATEUSZ 8:34:77 SGSP POL
57 RUMIANCEVAS JURGIS 8:35:70 LITHUANIA LTU
58 WEIKAMM MIKE 8:38:60 TFA TEAM BERLIN GER
59 MARCHUK SIARHEI 8:39:07 BREST RESCUERS TEAM BLR
60 VALAITIS MINDAUGAS 8:39:09 LITHUANIA LTU
61 ZIELEZIECKI MATEUSZ 8:39:30 FCC BOSSFIRE TEAM OPOLSKIE POL
62 MISZCZUK KAMIL 8:41:50 ŻUBRY POL
63 DANIEL DENIS 8:42:29 TFA TEAM SLOVAKIA SVK
64 DÜLGE PASCAL 8:42:83 TFAXCROSS GERMANY GER
65 GONERA PIOTR 8:43:04 CS PSP CZĘSTOCHOWA POL
66 ROLLA FILIP 8:43:78 FCC TEAM WIELKOPOLSKA POL
67 SOSNOWSKI DAWID 8:46:69 TEAM LUBELSKIE POL
68 PIOTROWSKI KAMIL 8:48:74 CS PSP CZĘSTOCHOWA POL
69 SAMAUSKIS GINTAUTAS 8:49:48 LITHUANIA LTU
70 KĽOC PETER 8:50:64 DHZ TECHNICAL UNIVERSITY IN ZVOLEN SVK
71 VOVKO SEBASTJAN 8:51:10 S-GARD TEAM SLOVENIA SVN
72 JĘCZ ŁUKASZ 8:52:84 JRG 2 ZIELONA GÓRA POL
73 LASOTA MARIUSZ 8:53:87 KW PSP SZCZECIN POL
74 DERKOWSKI ADAM 8:57:55 CS PSP CZĘSTOCHOWA POL
75 OPOLONY IRENEUSZ 9:01:23 KW PSP KATOWICE POL
76 JACKMAN EDWARD 9:02:51 FLYING KIWIS NZL
77 SIMS LEE 9:02:94 TEAM HUMBERSIDE GBR
78 WOJATSCHEK PETER 9:04:84 FALCK FIRE SERVICES BLR
79 MASIEWICZ BŁAŻEJ 9:05:51 ŻUBRY POL
80 SEMENIUK TOMASZ 9:06:21 KP PSP WĄBRZEŹNO POL
81 KÜHNE ANDRE 9:06:61 TFA TEAM BERLIN GER
82 BUDGE DAVID 9:08:68 FCC GREAT BRITAIN GBR
83 PARFIALIUK YURY 9:10:23 BREST RESCUERS TEAM BLR
84 CASIER ANTOINE 9:10:69 FRENCH FIRE TEAM 59 FRA
85 DUDYS ŁUKASZ 9:12:84 KW PSP KATOWICE POL
86 JASKURZYŃSKI PAWEŁ 9:14:06 FCC BOSSFIRE TEAM OPOLSKIE POL
87 EBERHARD JÖRG 9:15:34 GRAFSCHAFT GER
88 STRUSZCZYK KRYSTIAN 9:17:33 JEŻE ZE ZGIERZA POL
89 ZSIGÓ JOZEF 9:17:36 TFA TEAM SLOVAKIA SVK
90 NIEMIER HUBERT 9:20:53 TEAM ŚRODA POL
91 VYŠNEVSKIJ JAROSLAV 9:20:94 LITHUANIA LTU
92 MICHALSKI KAMIL 9:21:28 CS PSP CZĘSTOCHOWA POL
93 ZAYATS VITALI 9:21:80 KW GRODNO BLR
94 LIGETI ZOLTAN 9:23:00 BUDAPEST FIRE HUN
95 SIDAROVICH VADZIM 9:25:99 KW GRODNO BLR
96 JOAKIT HARRI 9:30:16 ESTONIAN FIREFIGHTERS EST
97 YAKAVETS DZMITRY 9:31:89 BREST RESCUERS TEAM BLR
98 LUTOSTAŃSKI GRZEGORZ 9:33:17 KW PSP GORZÓW WLKP. POL
99 GREGORY JOHN 9:33:87 FCC GREAT BRITAIN GBR
100 BUDGE ROBERT 9:35:26 FCC GREAT BRITAIN GBR
101 DZIADKOWIEC-MICHOŃ MARIUSZ 9:35:81 TFA TEAM JELENIA GÓRA POL
102 POLOWCZYK ZBIGNIEW 9:36:29 KW PSP GORZÓW WLKP. POL
103 LABOCHA PRZEMYSŁAW 9:39:85 KP PSP MYSZKÓW POL
104 MIKOSZ PAWEŁ 9:41:66 FCC BOSSFIRE TEAM OPOLSKIE POL
105 SUKIČ PATRIK 9:43:62 TEAM SLOVENIA SVN
106 BRZOZOWSKI KAROL 9:45:79 KW PSP GORZÓW WLKP. POL
107 LIB GRZEGORZ 9:46:80 CS PSP CZĘSTOCHOWA POL
108 BARDI RUDY 9:46:95 FRENCH FIRE TEAM 59 FRA
109 PACHOLSKI RAFAŁ 9:47:02 KM PSP KRAKÓW POL
110 MAZURKIEWICZ ŁUKASZ 9:49:76 JRG 3 SZCZECIN POL
111 FEDORCZYK RAFAŁ 9:50:94 SGSP POL
112 LUČIŪNAS TOMAS 9:51:75 LITHUANIA LTU
113 KOTOWICZ PAWEŁ 9:55:99 ŻUBRY POL
114 STECYK ANDRZEJ 9:56:23 TFA/FCC TEAM ZĄBKOWICE ŚL POL
115 VAUGHAN BERNARD 9:57:48 TEAM GIBRALTAR GIB
116 GORKA JOZEF 9:59:45 DHZ TECHNICAL UNIVERSITY IN ZVOLEN SVK
117 SZCZODRUCH DOMINIK 9:59:94 ŻUBRY POL
118 GABRUŚ DOMINIK 10:01:96 TFA TEAM JELENIA GÓRA POL
119 PLOCH ROMAN 10:02:51 FCC TEAM ŁÓDŹ POL
120 PUCHALSKI PAWEŁ 10:04:65 ŻUBRY POL
121 SCHOHN IRÉNÉE 10:05:20 FCC TEAM UT 45 FRA
122 MICHALA RADOSŁAW 10:07:01 OPOLE FCC FIRE SQUAD POL
123 COUVELAERE MATHIEU 10:08:98 FRENCH FIRE TEAM 59 FRA
124 JANUS DAREK 10:18:56 OPOLE FCC FIRE SQUAD POL
125 SZACHNOWSKI MARCIN 10:21:31 KW PSP GORZÓW WLKP. POL
126 ORDA ROLANDAS 10:22:91 LITHUANIA LTU
127 LEHMANN ROBERT 10:25:00 TFA TEAM LÜBBEN GER
128 NOPPER FELIX 10:25:30 TFA TEAM LÜBBEN GER
129 KÖRNER ALEXANDER 10:26:85 TFA TEAM BERLIN GER
130 KURPIERZ ŁUKASZ 10:28:90 OPOLE FCC FIRE SQUAD POL
131 TABASZEWSKI KRZYSZTOF 10:31:24 FCC BOSSFIRE TEAM OPOLSKIE POL
132 SOKOŁOWSKI PAWEŁ 10:33:72 KP SZCZYTNO POL
133 BARCZEWSKI KRZYSZTOF 10:34:19 ŻUBRY POL
134 GOLIS DARIUSZ 10:38:56 TFA/FCC TEAM ZĄBKOWICE ŚL POL
135 BILY DENIS 10:40:74 TFA TEAM SLOVAKIA SVK
136 ŻMUDA MARCIN 10:42:48 OPOLE FCC FIRE SQUAD POL
137 HOŁUBOWICZ MICHAŁ 10:47:76 ŻUBRY POL
138 NORIM LUIS 10:48:71 BOMBEIROS MOREIRA-MAIA PRT
139 BURDA MICHAŁ 10:56:30 FCC TEAM WIELKOPOLSKA POL
140 WOŹNIAK ANDRZEJ 11:06:42 JRG 2 ZIELONA GÓRA POL
141 GUREVIČIUS DONATAS 11:08:04 LITHUANIA LTU
142 DE WULF GILLES 11:08:34 TEAM WOLF BEL
143 KOWACKI PRZEMYSŁAW 11:18:72 KP PSP MYSZKÓW POL
144 PROSOWICZ DAWID 11:18:86 AZOTY FIREFIGHTERS POL
145 MOREIRA CRISTIANO 11:19:08 BOMBEIROS MOREIRA-MAIA PRT
146 PAŠIČ IGOR 11:20:91 TEAM SLOVENIA SVN
147 KREPSZTUL KRZYSZTOF 11:21:88 KW PSP SZCZECIN POL
148 JOSEPH MICHAEL 11:22:14 FCC GREAT BRITAIN GBR
149 SOSNOWSKI MICHAŁ 11:29:66 ŻUBRY POL
150 ILLINGWORTH KRIS 11:34:64 TEAM HUMBERSIDE GBR
151 FORD DYRON 11:37:67 TEAM GIBRALTAR GIB
152 WOJCIECHOWSKA AGNIESZKA 11:38:53 KM PSP KRAKÓW POL
153 TEŽAK ROBERT 11:46:60 TEAM SLOVENIA SVN
154 PUSHYLA DZIANIS 11:50:88 KW GRODNO BLR
155 SANTOS PEDRO 11:52:80 BOMBEIROS MOREIRA-MAIA PRT
156 SENIUT ALEXSANDR 11:52:98 KW GRODNO BLR
157 WINDORPSKI MAREK 12:05:73 FCC TEAM CHOJNICE POL
158 ADOMAITIS DARIUS 12:06:04 LITHUANIA LTU
159 ZALEWSKI MACIEK 12:07:55 KP PSP EŁK POL
160 MAKUCH MICHAŁ 12:33:99 KP PSP MYSZKÓW POL
161 MIECZYKOWSKI PAWEL 13:03:06 MIDDLETOWN OHIO FIRE DEPARTMENT USK
162 SZPETKO PRZEMYSŁAW 13:03:43 AZOTY FIREFIGHTERS POL
163 STRZELECKI MAREK 13:47:15 AZOTY FIREFIGHTERS POL
164 MERILO RENNE 13:50:02 ESTONIAN FIREFIGHTERS EST
165 BÖTKÖS ZOLTAN 13:58:19 BUDAPEST FIRE HUN
166 HARTMANN ANJA 14:11:62 TFA TEAM LÜBBEN GER
167 Rasilewski Zbigniew 14:31:54 URZĄD MIASTA TORUNIA POL
168 BOCHENEK JAROSŁAW 15:14:46 MOPR TORUŃ POL
169 LUHT MIHKEL 16:12:80 ESTONIAN FIREFIGHTERS EST
170 STRAKŠAS LUKAS 16:36:00 LITHUANIA LTU
171 WARZOK SÖREN 17:03:40 TFAXCROSS GERMANY GER
172 KAZAKEVICH ALIAKSEI 17:05:83 BREST RESCUERS TEAM BLR
173 PLAADO MARI 17:19:13 ESTONIAN FIREFIGHTERS EST
174 WILK MIKOŁAJ 17:33:26 CS PSP CZĘSTOCHOWA POL
175 MICHLOVSKÝ MIREK 18:01:52 DRÄGER FIRE LIONS CZE
176 HEPPNER MAX 18:22:44 TFA TEAM BERLIN GER
177 STOLARCZUK MICHAŁ 19:44:08 LOTOS STRAŻ POL
178 HORVÁTH JÁNOS 19:49:10 BUDAPEST FIRE HUN
179 RUDLOFF MELANIE 19:53:50 TFAXCROSS GERMANY GER
180 LEITE RUI 20:00:11 BOMBEIROS MOREIRA-MAIA PRT
181 SIKORA MARIUSZ 20:11:27 AZOTY FIREFIGHTERS POL
182 BŁASZCZYK MATEUSZ 20:24:48 CS PSP CZĘSTOCHOWA POL
183 OSTASZEWSKI MARCIN 20:26:04 AZOTY FIREFIGHTERS POL
184 FUHRMANN DIRK 20:33:24 TFAXCROSS GERMANY GER
185 LICHA VERA 20:43:78 TFA TEAM NÜRNBERG GER
186 ČREŠNOVAR DAVID 20:52:05 TEAM SLOVENIA SVN
187 KUŁYNYCZ PAWEŁ 21:32:07 OPOLE FCC FIRE SQUAD POL
188 BASTOW WAYNE 22:04:01 TFAXCROSS GERMANY GER
189 BARKUTĖ REGINA 22:49:29 LITHUANIA LTU
190 ROSENBERG MERLY 23:16:84 ESTONIAN FIREFIGHTERS EST
191 BARANAUSKAITĖ IRMANTĖ 27:10:74 LITHUANIA LTU
192 CIŻEWSKI PAWEŁ 32:10:28 ŻUBRY POL
193 PÄPER NICO 40:00:00 TFA TEAM LÜBBEN GER