Konkurencja: TFA

Kategoria: Drużynowa


Miejsce Drużyna Czas Zawodnicy
1 CZECH TFA TEAM 20:33:18 (6:48:80) KOURIK PAVEL
(6:49:39) MOLES PETR
(6:54:99) PLSEK MARTIN
2 KW PSP KATOWICE 21:06:50 (6:37:94) ZDZIEBŁO MARCIN
(7:02:48) HESS PAWEŁ
(7:26:08) GÓRALCZYK DANIEL
3 CZECH TFA TEAM 21:09:55 (6:56:51) BROUSIL MICHAL
(7:02:83) MALENOVSKY VIT
(7:10:21) VIEJ ROMAN
4 CZECH TFA TEAM 21:56:22 (7:11:77) VISNAR TOMAS
(7:19:70) KUBIS DAVID
(7:24:75) ROSENKRANZ ONDREJ
5 FCC TEAM ŁÓDŹ 22:12:97 (7:02:45) BŁOCH ŁUKASZ
(7:26:18) TOMCZYŃSKI KAMIL
(7:44:34) GAZDECKI DAWID
6 TEAM LUBELSKIE 23:29:12 (6:44:32) BEREZA RAFAŁ
(7:58:11) BEREZA KAMIL
(8:46:69) SOSNOWSKI DAWID
7 ESTONIAN FIREFIGHTERS 23:34:57 (7:34:83) KAASIK SANDER
(7:35:81) KASEPÕLD ALOR
(8:23:93) MIKK KRISTJAN
8 FCC TEAM WIELKOPOLSKA 24:07:07 (7:47:60) SPYCHAŁA ADAM
(8:03:06) PRZYMUSINSKI DAMIAN
(8:16:41) WIATROWSKI PAWEŁ
9 TFA TEAM SLOVAKIA 24:13:19 (7:38:92) REMÁK ERIK
(7:51:98) ŠALACHA MAREK
(8:42:29) DANIEL DENIS
10 JEŻE ZE ZGIERZA 24:32:55 (6:55:75) KOTARSKI ŁUKASZ
(8:19:47) MATUSIAK TOMASZ
(9:17:33) STRUSZCZYK KRYSTIAN
11 FCC BOSSFIRE TEAM OPOLSKIE 24:38:69 (6:45:33) ROEZNER PIOTR
(8:39:30) ZIELEZIECKI MATEUSZ
(9:14:06) JASKURZYŃSKI PAWEŁ
12 TFAXCROSS GERMANY 24:39:64 (7:29:28) POSANZ JOACHIM
(8:27:53) METJE MAGNUS
(8:42:83) DÜLGE PASCAL
13 TEAM HUMBERSIDE 25:19:52 (8:00:57) WILDS RICHARD
(8:16:01) ROBSON MARK
(9:02:94) SIMS LEE
14 LITHUANIA 25:39:84 (8:25:05) MARTINKUS ALGIRDAS
(8:35:70) RUMIANCEVAS JURGIS
(8:39:09) VALAITIS MINDAUGAS
15 TEAM GIBRALTAR 25:40:49 (7:27:96) COULTHARD MATT
(8:15:05) MCGRAIL JULIAN
(9:57:48) VAUGHAN BERNARD
16 FRENCH FIRE TEAM 59 25:54:57 (8:19:00) GHESQUIER GUILLAUME
(8:24:88) BALANDRAUX VINCENT
(9:10:69) CASIER ANTOINE
17 SGSP 25:55:76 (7:30:05) HILLER JÓZEF
(8:34:77) DROZDA MATEUSZ
(9:50:94) FEDORCZYK RAFAŁ
18 CS PSP CZĘSTOCHOWA 26:29:33 (8:43:04) GONERA PIOTR
(8:48:74) PIOTROWSKI KAMIL
(8:57:55) DERKOWSKI ADAM
19 KW PSP KATOWICE 26:29:51 (8:15:44) BRYTAN BARTOSZ
(9:01:23) OPOLONY IRENEUSZ
(9:12:84) DUDYS ŁUKASZ
20 BREST RESCUERS TEAM 27:21:19 (8:39:07) MARCHUK SIARHEI
(9:10:23) PARFIALIUK YURY
(9:31:89) YAKAVETS DZMITRY
21 ŻUBRY 27:43:00 (8:41:50) MISZCZUK KAMIL
(9:05:51) MASIEWICZ BŁAŻEJ
(9:55:99) KOTOWICZ PAWEŁ
22 LITHUANIA 28:02:17 (8:49:48) SAMAUSKIS GINTAUTAS
(9:20:94) VYŠNEVSKIJ JAROSLAV
(9:51:75) LUČIŪNAS TOMAS
23 FCC GREAT BRITAIN 28:17:81 (9:08:68) BUDGE DAVID
(9:33:87) GREGORY JOHN
(9:35:26) BUDGE ROBERT
24 KW PSP GORZÓW WLKP. 28:55:25 (9:33:17) LUTOSTAŃSKI GRZEGORZ
(9:36:29) POLOWCZYK ZBIGNIEW
(9:45:79) BRZOZOWSKI KAROL