Konkurencja: Sztafety - Relays

Kategoria: Open


Miejsce Nazwa Jednostka Czas biegu Kary Czas końcowy
1 LITHUANIAN SUN SITY ANDRIUS ASMONTAS, SAULIUS NORUSAITIS, GINTAUTAS SAMAUSKIS, ANDRIUS VITKEVICIUS, MODESTAS MYKOLAITIS 1:12:53 0 1:12:53
2 KM PSP TEAM WARSZAWA TOMASZ GRZELAK, PAWEŁ KURACH, MATEUSZ KNAP, ADRIAN KULIK, TOMASZ MILCZARCZYK 1:14:08 0 1:14:08
3 WIELKOPOLSKA PAWEŁ WIATROWSKI, MATEUSZ DELINGER, ADAM SPYCHAŁA, DAWID HYŻYK, 1:15:21 0 1:15:21
4 KW PSP SZCZECIN RAFAŁ BEREZA, MAREK MUSIAŁ, DAWID PLUTA, MARIUSZ LASOTA 1:16:11 2 1:18:11
5 DRÄGER FIRE LIONS MIREK MICHLOVSKY, MARTIN PLŠEK, JAN PIPIŠ, TOMÁŠ VIŠNAR, PETER PLACEK 1:18:13 0 1:18:13
6 MINSK SIARHEI SYCHOU, VADIM RAIKEVICH , SIARHEI VECHAR, DZMITRY PASHIK, ANDREI FIADZENIA 1:19:06 0 1:19:06
7 SGSP TEAM JAROSŁAW PŁOTKOWSKI, WOJCIECH KNUTH, PIOTR TROMBALA, MATEUSZ KUREK, PAWEŁ LEŚNICKI 1:20:09 0 1:20:09
8 BOSS FIRE TAEM MATEUSZ ZIELEZIECKI , PIOTR ROEZNER , KRZYSZTOF TABASZEWSKI , PAWEŁ WIERZBICKI , PWEŁ JASKURZYŃSKI 1:22:53 0 1:22:53
9 TEAM GB DAVE BUDGE, ROB BUDGE, MICHAEL JOSEPH, OLLY MAYO, MARK HARRISON 1:23:11 0 1:23:11
10 KM PSP ŁÓDŹ ŁUKASZ BŁOCH, ROMAN PLOCH, KAMIL TOMCZYŃSKI, DAWID GAZDECKI, TOBIASZ KUDRA 1:22:35 2 1:24:35
11 TEAM TORUŃ 1 WOJCIECH DOMBROWICZ, JAKUB PIECHOWIAK, KRZYSZTOF SZYCHULSKI, KRZYSZTOF BARAŃSKI, 1:24:96 0 1:24:96
12 JEŻE ZE ZGIERZA TOMASZ MATUSIAK, ŁUKASZ KOTARSKI, KRYSTIAN STRUSZCZYK, , 1:23:05 4 1:27:05
13 LITHUANIAN TALENTS REMIGIUS BLACIUNAS, LAIMONAS KIVILIUS, MANTAS BERZINIS, ROLANDAS ORDA, DARIUS ADOMAITIS 1:27:14 0 1:27:14
14 TEAM FRANCE 59 GUILLAUME GHESQUIER, VINCENT BALANDRAUX, ANTOINE CASIER, MICHAEL DEPLANQUE, RUDY BARDI 1:29:58 0 1:29:58
15 ŻUBRY 1 KAMIL MISZCZUK, MICHAŁ SOSNOWSKI, KRZYSZTOF BACZEWSKI, BARTŁOMIEJ ILCZUK, 1:29:80 0 1:29:80
16 FCC TEAM CHOJNICE MIKOŁAJ KĘSIK, MICHAŁ STOLARCZUK, DAWID ROMBCZYK, TOMASZ LIEGMANN, MARCIN DOŃCZYK 1:31:75 2 1:33:75
17 TFA TEAM LÜBBEN PHILLIP MOOSER, OLIVER NOPPER, MICHAEL HÄNEL, HAGEN MOOSER, 1:35:38 0 1:35:38
18 GIBRALTAR 1 JULIAN MCGRAIL, MATT COULTHARD , JORDAN PEREZ, FRANK BAGLIETTO, JARED OLIVERO 1:25:93 10 1:35:93
19 KP PSP ALEKSANDROW KUJAWSKI DAMIAN FRACZEK, KAROL JOŃCZYŃSKI, MARCIN RACKI , PRZEMYSLAW KUKUŁA, ZENON SZWED 1:36:74 0 1:36:74
20 GIBRALTAR 2 BERNIE VAUGHAN , DYRON FORD, CHIZUM SANCHEZ, PAUL TINKLER, 1:37:06 0 1:37:06
21 BLACK KNIGHTS KAROLIS GRAZINIS, ROMUALDAS VILIMAS, REGINA BARTKUTE, MARIUS GASPARENAS, RAMUNAS ARSTIKIS 1:37:51 0 1:37:51
22 TEAM TORUŃ 2 ŁUKASZ SZRULL, ROBERT MARESZ, PATRYK PIÓRKOWSKI, MIKOŁAJ SZULC, MICHAŁ SERKOWSKI 1:36:31 2 1:38:31
23 GB HUMBERSIDE RICHARD WILDS, MARK ROBSON, KRIS ILLINGWORTH, LEE SIMS, GRANT LAKIN 1:39:22 0 1:39:22
24 AZOTY FIREFIGHTERS DAWID PROSOWICZ, MARIUSZ SIKORA, MAREK STRZELECKI, , 1:38:72 2 1:40:72
25 ŻUBRY 2 DAWID PAJOŁEK, MATEUSZ CIŻEWSKI, ŁUKASZ ZAWISTOWSKI, PIOTR GRYC, 1:36:26 5 1:41:26
26 EAST & WEST ALEXANDER MEYER, STEFAN TEFFINS, BRUCE MOSHER, , 1:41:61 0 1:41:61
27 KP PSP MYSZKÓW PRZEMYSŁAW KOWACKI, PRZEMYSŁAW LABOCHA, ADRIAN STEMPLOWSKI, MICHAŁ MAKUCH, 1:44:84 0 1:44:84
28 CS PSP KAMIL PIOTROWSKI, PIOTR GONERA, MACIEJ CELUCH, PIOTR WZIĄTEK, BARTOSZ NIEDŹWIECKI 1:48:82 0 1:48:82
29 KP PSP WĄBRZEŹNO TOMASZ SEMENIUK, RADOSŁAW KUŹMIŃSKI, KAROL DZIELSKI , WOJCIECH DYMOWSKI , MARIAN ŁAZARSKI 1:53:29 0 1:53:29
30 ELITA FCC TEAM TOMASZ HERING, ADAM BANACH, MACIEJ PLUTA, BARTOSZ NADARZYŃSKI, PIOTR SPIŻEWSKI 1:52:05 2 1:54:05
31 BUDRYSTEAM ZĄBKOWICE ŚL. DARIUSZ GOLIS, KAMIL ZĘBALA, ANDRZEJ STECYK, , 1:56:60 0 1:56:60
32 IBERIA_TEAM PEDRO SANTOS, BRUNO MOREIRA, MARCO ANDREZO, JESUS SANCHEZ, 1:52:79 4 1:56:79
33 ALL GERMANS JÖRG EBERHARD, JAKOB BISCHOFF, NICO PÄPER, , 1:56:88 0 1:56:88
34 MAIA TEAM - PORTUGAL LUIS NORIM, SUSANA MAIA, LUIS MORAIS, CARLOS PINTO, 2:01:67 0 2:01:67
35 DZIKI DANIELIKI PAWEŁ KOKOT, JAKUB KUTERA, BARTOSZ NIDZWIEDZKI 2:04:87 0 2:04:87
36 IRAN 1 EIDIVAND, ZANGOOIE, MASHHADI ZADEH, TORABI NIA 2:01:79 4 2:05:79
37 BUNS WITH GUNS VERA LICHA, ANJA HARTMANN, MAY TØMMERVOLD , AGNIESZKA WOJCIECHOWSKA, 2:20:11 0 2:20:11
38 KP PSP CHRZANÓW MATEUSZ CABAN, KAMIL KLOCEK, JAKUB HORAWA, MATEUSZ TEKIELI, --- --- DQ
39 KP PSP MOGILNO DARIUSZ JĘDRO, BARTŁOMIEJ SARAN, ŁUKASZ ROGALSKI, MARCIN BULIŃSKI, --- --- DQ
40 FCC DRAWSKO MATEUSZ WESOŁOWSKI, DAMIAN MAZUR, WOJCIECH URBAN, , --- --- DQ
41 LUBUSKIE FIREFIGHTERS TEAM ŁUKASZ MAZURKIEWICZ, ŁUKASZ JĘCZ, GRZEGORZ LUTOSTAŃSKI, ZBIGNIEW POLOWCZYK, DANIEL DYDYNA --- --- DQ
42 KM PSP RUDA ŚLĄSKA DAWID JONCZYN, KAMIL BIAŁY, MICHAŁ ZIMOWSKI, DAWID STRĄCZEK, --- --- DQ
43 TFA TEAM LÜBBEN HAGEN MOOSER, PHILLIP MOOSER, OLIVER NOPPER, ROBERT LEHMANN, MICHAEL HÄNEL --- --- DQ
44 IRAN 2, HAYAT, GAHARANJIK, MASMAFARD, SOLTANIZADEH --- --- DQ
45 KRAKÓW PAWEŁ PRZYBYSZEWSKI, RAFAŁ PACHOLSKI, KRYSTKIAN MAKOŚ, DARIUSZ TOKARCZYK --- --- DQ