Konkurencja: Tandemy - Tandems

Kategoria: Tandem M


Miejsce Nazwa Jednostka Czas biegu Kary Czas końcowy
1 KM PSP TEAM WARSZAWA TOMASZ GRZELAK, PAWEŁ KURACH 1:12:03 0 1:12:03
2 FCC TEAM WIELKOPOLSKA ADAM SPYCHAŁA, DAWID HYŻYK 1:19:33 0 1:19:33
3 RASEINIAI MODESTAS MYKOLAITIS, ADNDRIUS VITKEVICIUS 1:20:28 0 1:20:28
4 KW PSP SZCZECIN 4 MAREK MUSIAŁ, DAWID PLUTA 1:21:77 0 1:21:77
5 SGSP 1 JAROSŁAW PŁOTKOWSKI, PAWEŁ LEŚNICKI 1:23:57 0 1:23:57
6 PAULINA TEAM TOMASZ MATUSIAK, ŁUKASZ KOTARSKI 1:23:59 0 1:23:59
7 SUN SITY POWER GINTAUTAS SAMAUSKIS, ANDRIUS ASMONTAS 1:24:26 0 1:24:26
8 BOSS FIRE TEAM A MATEUSZ ZIELEZIECKI, PIOTR ROEZNER 1:25:45 0 1:25:45
9 MATEUSZ I PAWEŁ WIELKOPOLSKA MATEUSZ DELINGER, PAWEŁ WIATROWSKI 1:25:70 0 1:25:70
10 DZIK I KOŃ JRG 10 ŁÓDŹ KAMIL TOMCZYŃSKI, ŁUKASZ BŁOCH 1:26:57 0 1:26:57
11 TEAM FRANCE 59-3 MICHAEL DEPLANQUE, RUDY BARDI 1:27:80 0 1:27:80
12 GAZDA&TOBIASZ DAWID GAZDECKI, TOBIASZ KUDRA 1:28:09 0 1:28:09
13 EIFFEL TOWER MATT COULTHARD, JULIAN MCGRAIL 1:28:10 0 1:28:10
14 TEAM TORUŃ 1 JAKUB PIECHOWIAK, KRZYSZTOF SZYCHULSKI 1:28:83 0 1:28:83
15 DRÄGER FIRE LIONS MARTIN PLESEK, JAN PIPIŠ 1:29:38 0 1:29:38
16 MINSK 1 VADIM RAIKEVICH, SIARHEI VECHAR 1:29:91 0 1:29:91
17 MINSK 2 DIMITRY PASHIK, ANDREI FIADZENIA 1:30:45 0 1:30:45
18 BUDGE BROS DAVID BUDGE, ROB BUDGE 1:30:65 0 1:30:65
19 FCC TEAM CHOJNICE / ŁÓDŹ MIKOŁAJ KĘSIK, ROMAN PLOCH 1:31:58 0 1:31:58
20 CZECH FIRE TEAM TOMÁŠ VIŠŇAR, PETR PLAČEK 1:32:89 0 1:32:89
21 BLACK KNIGHTS KAROLIS GRAZINIS, ROMUALDAS VILIMAS 1:32:99 0 1:32:99
22 TEAM FRANCE 59-2 GUILLAUME GHESQUIER, ANTOINE CASIER 1:33:48 0 1:33:48
23 PAULINA TEAM TOMASZ MATUSIAK, ŁUKASZ KOTARSKI 1:33:73 0 1:33:73
24 SGSP 2 WOJCIECH KNUTH, PIOTR TROMBALA 1:34:02 0 1:34:02
25 BOSS FIFE TEAM C PAWEŁ WIERZBICKI, MATEUSZ ZIELEZIECKI 1:34:42 0 1:34:42
26 ISU ROMANIA NARITA GEORGE, AVRAM MIHAI 1:34:68 0 1:34:68
27 ŻUBRY 2 KRZYSZTOF BACZEWSKI, BARTŁOMIEJ ILCZUK 1:35:05 0 1:35:05
28 DWÓCH MAŁYCH MIROSLAV MICHLOVSKY, JAROSLAV BOCHEZA 1:36:20 0 1:36:20
29 TFA TEAM LÜBBEN FATHER & SON PHILLIP MOOSER, HAGEN MOOSER 1:36:52 0 1:36:52
30 ŻUBRY 3 DAWID PAJOŁEK, MATEUSZ CIŻEWSKI 1:36:59 0 1:36:59
31 LOTOS STRAŻ MICHAŁ STOLARCZUK, DAWID RĄBCZYK 1:37:59 0 1:37:59
32 TEAM FRANCE 59-1 VINCENT BALANDRAUX, RUDY BARDI 1:37:93 0 1:37:93
33 EUKALIPTUSY JAKUB KUTERA, PAWEŁ KOKOT 1:38:19 0 1:38:19
34 BOSS FIRE TEAM B KRZYSZTOF TABASZEWSKI, PAWEŁ JASKURZYŃSKI 1:38:50 0 1:38:50
35 KM PSP WARSZAWA 2 TOMASZ MILCZARCZYK, ADRIAN KULIK 1:40:10 0 1:40:10
36 TEAM TORUŃ 4 KRZYSZTOF BARAŃSKI, PATRYK PIÓRKOWSKI 1:40:63 0 1:40:63
37 FRANK & THE TANK FRANK BAGLIETTO, JORDAN PEREZ 1:38:76 2 1:40:76
38 FEUERWEHRSPORT TEAM RHEINLAND 1 PATRYK OKROY, STEFAN FETTING 1:44:59 0 1:44:59
39 TEAM TORUŃ 3 MIKOŁAJ SZULC, ROBERT MARESZ 1:44:61 0 1:44:61
40 KRAKÓW RAFAŁ PACHOLSKI, PAWEŁ PRZYBYSZEWSKI 1:44:83 0 1:44:83
41 ŻUBRY 1 KAMIL MISZCZUK, MICHAŁ SOSNOWSKI 1:44:64 2 1:46:64
42 WORKOUT KOSZALIN RAFAŁ WŁADYKO, ARKADIUSZ WĘGRZYNOWSKI 1:42:69 4 1:46:69
43 KP PSP EŁK ŁUKASZ ZUB, MIROSŁAW GŁADKOWSKI 1:47:21 0 1:47:21
44 CS PSP 1 KAMIL PIOTROWSKI, PIOTR GONERA 1:47:62 0 1:47:62
45 PICO UNITED JARED OLIVERO, CHIZUM SANCHEZ 1:48:15 0 1:48:15
46 BUDRYSTEAM ZĄBKOWICE ŚL. DARIUSZ GOLIS, ANDRZEJ STECYK 1:48:31 0 1:48:31
47 KP PSP MYSZKÓW 1 PRZEMYSŁAW KOWACKI, PRZEMYSŁAW LABOCHA 1:47:45 2 1:49:45
48 TIMON & PUMBA DYRON FORD, BERNIE VAUGHAN 1:44:68 5 1:49:68
49 CROSSFIRE KAROL JONCZYŃSKI, DAMIAN FRĄCZEK 1:48:39 2 1:50:39
50 TEAM TORUŃ 2 WOJCIECH DOMBROWICZ, ŁUKASZ SZRULL 1:49:20 2 1:51:20
51 TFA TEAM LÜBBEN 2 ROBERT LEHMANN, OLIVER NOPPER 1:46:27 5 1:51:27
52 KP PSP ALEKSANDRÓW KUJAWSKI MARCIN RACKI, PRZEMYSLAW KUKUŁA 1:49:82 2 1:51:82
53 CS PSP 2 PIOTR WZIĄTEK, BARTOSZ NIEDŹWIECKI 1:51:33 2 1:53:33
54 KP PSP ALEKSANDRÓW KUJAWSKI KAROL JONCZYŃSKI, DAMIAN FRĄCZEK 1:49:49 4 1:53:49
55 ŻUBRY 4 ŁUKASZ ZAWISTOWSKI, PIOTR GRYC 1:53:58 0 1:53:58
56 ELITA FCC TEAM PIOTR SPIŻEWSKI, MACIEJ PLUTA 1:51:94 2 1:53:94
57 JRG SZCZYTNO PAWEŁ SOKOŁOWSKI, ŁUKASZ ŁUKASZEWSKI 1:52:64 2 1:54:64
58 AZOTY FIREFIGHTERS 2 MAREK STRZELECKI, MARIUSZ SIKORA 1:55:17 0 1:55:17
59 LITHUANIAN PROVINCIAL RAMŪNAS ARŠTIKIS, MARIUS GASPARIENAS 1:55:81 0 1:55:81
60 TFA TEAM LÜBBEN 1 NICO PÄPER, MICHAEL HÄNEL 1:57:29 0 1:57:29
61 GB HUMBERSIDE 3 RICHARD WILDS, GRANT LAKIN 1:57:41 0 1:57:41
62 SIAULIAI REMIGIJUS BALCIUNAS, MANTAS BERZINIS 1:58:36 0 1:58:36
63 NOWY TARG KRYSTIAN MAKOS, DARIUSZ TOKARCZYK 1:57:44 2 1:59:44
64 IRAN 1 GHARANJIK, GHARANJIK 2:00:92 0 2:00:92
65 TANDEM X WICHER, JAGUŚ 2:02:39 0 2:02:39
66 FCC TEAM CHOJNICE BARTOSZ NADARZYŃSKI, TOMASZ LIEGMANN 2:03:22 0 2:03:22
67 IBERIA_TEAM_A PEDRO SANTOS, JESUS SANCHEZ 2:04:04 0 2:04:04
68 GERMANY YOUNG AND OLD JÖRG EBERHARD, JAKOB BISCHOFF 2:04:75 5 2:09:75
69 KM PSP RUDA ŚLĄSKA DAWID JONCZYK, PAWEŁ SKÓRA 2:09:90 0 2:09:90
70 JRG KOSCIERZYNA TOMASZ HERING, ADAM BANACH 2:05:05 5 2:10:05
71 IRAN 2 EIDIVAND, TORABINIA 2:11:63 2 2:13:63
72 JAROTEAM ZĄBKOWICE ŚL/ ANDRZEJ STECYK, KAMIL ZĘBALA 2:12:18 2 2:14:18
73 IRAN 4 SOLTANIZADEH, EBADI 2:15:33 6 2:21:33
74 MAIA TEAM 1 - PORTUGAL LUIS MORAIS, CARLOS PINTO 2:20:90 2 2:22:90
75 CS PSP 3 KONRAD BOMBA, PATRYK WYGLENDA 2:30:91 5 2:35:91
76 IRAN 3 MASHHADI ZADEH, ZANGOOIE 2:44:00 5 2:49:00
77 IBERIA_TEAM_B BRUNO MOREIRA, MARCO SAMPAIO 3:03:69 0 3:03:69
78 AZOTY POLICE KRZYSZTOF WAJS, MARCIN OSTASZEWSKI --- --- DQ
79 OGÓRY MATEUSZ CABAN, KAMIL KLOCEK --- --- DQ
80 TEAM ŚWIEBODZICE JAROSŁAW DRZĘŹLA, MATEUSZ MYRTA --- --- DQ
81 KP PSP MOGILNO 1 DARIUSZ JĘDRO, ŁUKASZ ROGALSKI --- --- DQ
82 TFA TEAM SLOVAKIA MAREK SALACHA, ERIK REMÁK --- --- DQ
83 FCC DRAWSKO MATEUSZ WESOŁOWSKI, WOJCIECH URBAN --- --- DQ
84 KP PSP ALEKSANDROW KUJAWSKI DAMIAN FRĄCZEK, KAROL JOŃCZYŃSKI --- --- DQ
85 FCC LESZNO FILIP ROLLA, HUBERT KACZMAREK --- --- DQ
86 KP PSP MOGILNO 2 BARTŁOMIEJ SARAN, MARCIN BULIŃSKI --- --- DQ
87 FF TEAM1 MARCIN NIERZWICKI, DAWID PODWOJSKI --- --- DQ
88 KP PSP W LUBANIU JACEK SZTUBA, DOMINIK SŁABICKI --- --- DQ
89 IRAN 5 KAMANEH, FEIZOLLAH ZADEH --- --- DQ