Konkurencja: TFA

Kategoria: 18-39


Miejsce Zawonik Czas Drużyna Kraj
1 MARTIN PLŠEK 7:13:82 FIRE LIONS CZ CZE
2 RAFAŁ BEREZA 7:15:83 KM PSP CHEŁM POL
3 TOMÁŠ VIŠŇAR 7:18:95 FIRE LIONS CZ CZE
4 ŁUKASZ KOTARSKI 7:22:17 JEŻE ZE ZGIERZA POL
5 TOBIASZ KUDRA 7:30:13 KM PSP ŁÓDŹ POL
6 JAKUB KUTERA 7:34:17 JRG WYSZKÓW POL
7 PIOTR ROEZNER 7:38:25 BOSS FIRE TEAM POL
8 ŁUKASZ BŁOCH 7:45:14 KM PSP ŁÓDŹ POL
9 MATEUSZ ZIELEZIECKI 7:49:51 BOSS FIRE TEAM POL
10 GEORGE NARITA 7:55:99 ISU ROMANIA ROU
11 ŁUKASZ ZUB 7:58:36 KP PSP EŁK POL
12 MATT COULTHARD 8:10:94 TEAM GIBRALTAR GIB
13 KAMIL MISZCZUK 8:14:86 KW PSP W BIAŁYMSTOKU POL
14 ADAM SPYCHAŁA 8:18:73 FCC TEAM WIELKOPOLSKA POL
15 DIMITRY PASHIK 8:19:51 MINSK BLR
16 MILOŠ MAČAS 8:19:73 KR HAZZ ZYLINA SVK
17 VADIM RAIKEVICH 8:23:28 MINSK BLR
18 JULIAN MCGRAIL 8:23:94 TEAM GIBRALTAR GIB
19 SIARHEI VECHAR 8:30:09 MINSK BLR
20 ŁUKASZ ŁUKASZEWSKI 8:40:77 JRG SZCZYTNO POL
21 DAWID GAZDECKI 8:44:04 KM PSP ŁÓDŹ POL
22 PAWEŁ WIATROWSKI 8:46:12 FCC TEAM WIELKOPOLSKA POL
23 BERNARD VAUGHAN 8:47:48 TEAM GIBRALTAR GIB
24 GRANT LAKIN 8:54:27 TEAM GB HUMBERSIDE BGR
25 KAMIL KOŁODZIEJ 8:55:28 KP PSP NOWY TARG POL
26 PHILLIP MOOSER 9:01:43 TFA TEAM LÜBBEN GER
27 JAN PIPIŠ 9:02:82 FIRE LIONS CZ CZE
28 PIOTR WZIĄTEK 9:02:83 CS PSP TFA TEAM POL
29 KRZYSZTOF SZYCHULSKI 9:10:39 FCC TEAM TORUŃ POL
30 MIROSŁAW GŁADKOWSKI 9:11:20 KP PSP EŁK POL
31 PIOTR SPIŻEWSKI 9:14:04 ELITA FCC TEAM SZTUM POL
32 BARTŁOMIEJ ILCZUK 9:14:91 KW PSP W BIAŁYMSTOKU POL
33 GINTAUTAS SAMAUSKIS 9:15:73 LITHUANIAN SUN SITY LTU
34 DAWID PAJOŁEK 9:15:88 KW PSP W BIAŁYMSTOKU POL
35 MANTAS BERZINIS 9:22:28 LITHUANIAN SUN SITY LTU
36 KRIS ILLINGWORTH 9:23:83 TEAM GB HUMBERSIDE BGR
37 WOJCIECH KNUTH 9:24:50 SGSP POL
38 ROB BUDGE 9:25:06 FCC TEAM GB BGR
39 MACIEJ CELUCH 9:29:87 CS PSP TFA TEAM POL
40 MATEUSZ CIŻEWSKI 9:31:52 KW PSP W BIAŁYMSTOKU POL
41 ANTOINE CASIER 9:32:24 TEAM FRANCE 59 FRA
42 RAMUNAS ARSTIKIS 9:34:94 LITHUANIAN SUN SITY LTU
43 JESUS SANCHEZ 9:35:54 IBERIA_TEAM ESP
44 JAROSŁAW PŁOTKOWSKI 9:35:79 SGSP POL
45 OLIVER NOPPER 9:38:23 TFA TEAM LÜBBEN GER
46 DAWID HYŻYK 9:38:79 FCC TEAM WIELKOPOLSKA POL
47 PIOTR GONERA 9:42:94 CS PSP TFA TEAM POL
48 MIHAI AVRAM 9:43:51 ISU ROMANIA ROU
49 PAWEŁ LEŚNICKI 9:43:90 SGSP POL
50 KAROLIS GRAZINIS 9:44:84 LIHUANIAN FIRE DEPARTMENT LTU
51 KRZYSZTOF BACZEWSKI 9:44:89 KW PSP W BIAŁYMSTOKU POL
52 PAWEŁ JASKURZYŃSKI 9:47:47 BOSS FIRE TEAM POL
53 VINCENT BALANDRAUX 9:47:96 TEAM FRANCE 59 FRA
54 MARIUSZ DZIADKOWIEC-MICHOŃ 9:59:18 KM PSP JELENIA GÓRA POL
55 PRZEMYSŁAW KOWACKI 9:59:43 KP PSP MYSZKÓW POL
56 RAFAŁ WŁADYKO 10:02:17 JRG 2 KOSZALIN POL
57 ROMUALDAS VILIMAS 10:02:31 LIHUANIAN FIRE DEPARTMENT LTU
58 PATRYK OKROY 10:08:16 FEUERWEHRSPORT TEAM RHEINLAND GER
59 RAFAŁ PACHOLSKI 10:12:44 KM PSP KRAKÓW JRG1 POL
60 ARKADIUSZ OLSZEWSKI 10:13:71 TFA TEAM GOLENIÓW POL
61 FRANK BAGLIETTO 10:16:55 TEAM GIBRALTAR GIB
62 DAWID PLUTA 10:18:13 KW PSP SZCZECIN POL
63 DARIUSZ TOKARCZYK 10:18:16 KP PSP NOWY TARG POL
64 PAWEŁ WIERZBICKI 10:19:27 BOSS FIRE TEAM POL
65 KRYSTIAN STRUSZCZYK 10:19:60 JEŻE ZE ZGIERZA POL
66 ROBERT LEHMANN 10:21:68 TFA TEAM LÜBBEN GER
67 MICHAEL DEPLANQUE 10:22:63 TEAM FRANCE 59 FRA
68 PRZEMYSŁAW LABOCHA 10:24:82 KP PSP MYSZKÓW POL
69 KRZYSZTOF TABASZEWKI 10:38:37 BOSS FIRE TEAM POL
70 RUDY BARDI 10:41:23 TEAM FRANCE 59 FRA
71 MAY TOMMERVOLD 10:46:01 FCC NORWAY NOR
72 DAWID PROSOWICZ 10:55:64 AZOTY FIREFIGHTERS POL
73 REMIGIJUS BALCIUNAS 11:04:90 LITHUANIAN SUN SITY LTU
74 KONRAD BOMBA 11:10:16 CS PSP TFA TEAM POL
75 ZENON SZWED 11:16:93 KP PSP ALEKSANDRÓW KUJAWSKI POL
76 ARKADIUSZ WĘGRZYNOWSKI 11:17:80 JRG 2 KOSZALIN POL
77 KAMIL PIOTROWSKI 11:20:14 CS PSP TFA TEAM POL
78 MARIUS GASPARĖNAS 11:21:05 LIHUANIAN FIRE DEPARTMENT LTU
79 MACIEJ PLUTA 11:29:47 ELITA FCC TEAM SZTUM POL
80 JAROSLAV BOCHEZA 11:30:61 DRÄGER FIRE LIONS CZE
81 MICHAŁ SOSNOWSKI 11:39:65 KW PSP W BIAŁYMSTOKU POL
82 MATEUSZ DELINGER 11:41:58 KP PSP OSTRÓW POL
83 TOMASZ MATUSIAK 11:52:43 JEŻE ZE ZGIERZA POL
84 MICHAŁ MAKUCH 11:57:23 KP PSP MYSZKÓW POL
85 MARCO SAMPAIO 11:59:72 IBERIA_TEAM PRT
86 PAUL TINKLER 12:25:99 TEAM GIBRALTAR GIB
87 ALEXANDER KÖRNER 12:36:56 TFA TEAM BERLIN GER
88 AGNIESZKA WOJCIECHOWSKA 12:43:57 KM PSP KRAKÓW POL
89 CARLOS PINTO 12:44:43 MAIA TEAM - PORTUGAL PRT
90 ŁUKASZ ZAWISTOWSKI 13:00:52 KW PSP W BIAŁYMSTOKU POL
91 ADAM DOMOŃ 13:36:74 WOJSKOWA OCHRONA PRZECIWPOŻAROWA POL
92 DYRON FORD 13:41:82 TEAM GIBRALTAR GIB
93 AGNIESZKA WIATROWSKA 14:32:42 FCC TEAM WIELKOPOLSKA POL
94 TOMASZ SEMENIUK 16:12:52 KP PSP WĄBRZEŹNO POL
95 KHALIL ZANGOOEI 16:48:07 IRAN IRN
96 ANDRZEJ STECYK 17:29:20 BUDRYSTEAM ZĄBKOWICE ŚL. POL
97 LUIS NORIM 17:32:64 MAIA TEAM - PORTUGAL PRT
98 MAREK STRZELECKI 17:49:11 AZOTY FIREFIGHTERS POL
99 BARTOSZ NIEDŹWIECKI 17:58:06 CS PSP TFA TEAM POL
100 MARIUSZ SIKORA 18:41:51 AZOTY FIREFIGHTERS POL
101 VERA LICHA 18:57:46 TFA TEAM NUREMBERG GER
102 ANJA HARTMANN 20:06:79 TFA TEAM LÜBBEN GER
103 REGINA BARTKUTE 20:08:00 LITHUANIAN SUN SITY LTU
104 PAVLÍNA HAVLENOVÁ 20:24:82 FIRE LIONS CZ CZE
105 KAMIL ZĘBALA 22:38:55 BUDRYSTEAM ZĄBKOWICE ŚL. POL
106 JORDAN PEREZ 23:00:52 TEAM GIBRALTAR GIB
107 LUIS MORAIS 23:02:99 MAIA TEAM - PORTUGAL PRT
108 SUSANA MAIA 24:15:99 MAIA TEAM - PORTUGAL PRT
109 PEDRO SANTOS 24:24:61 IBERIA_TEAM PRT
110 MOJTABA HAYAT 25:22:16 IRAN IRN
111 JAKOB BISCHOFF 26:14:00 TFA TEAM LÜBBEN GER
112 JAEFAR EBADI 27:52:68 IRAN IRN
113 MOHAMMAD SOLTANIZADEH 32:09:16 IRAN IRN
114 MARIUSZ POLL 40:00:00 TEAM ŚRODA POL
115 ANDREI FIADZENIA 40:00:00 MINSK BLR
116 PIOTR TROMBALA 40:00:00 SGSP POL
117 BEHRAD EIDIVAND 40:00:00 IRAN IRN
118 PAWEŁ SKÓRA 40:00:00 RUDA ŚLĄSKA POL
119 MATEUSZ MYRTA 40:00:00 TEAM ŚWIEBODZICE POL
120 ROBERT MARESZ 40:00:00 FCC TEAM TORUŃ POL
121 VALDAS GUNTARSKIS 40:00:00 LITHUANIAN SUN SITY LTU
122 ABDOLHAMID MAHMOUDIAN 40:00:00 IRAN IRN
123 RASOUL TORABI NIA 40:00:00 IRAN IRN
124 PIOTR GRYC 40:00:00 KW PSP W BIAŁYMSTOKU POL
125 NATALIA BONDARENKO 40:00:00 MINSK BLR
126 Mateusz Kurek 40:00:00 SGSP POL
127 MORIS PEZZOTTI 40:00:00 THE A TEAM ITALY ITA
128 PETR PLAČEK 40:00:00 FIRE LIONS CZ CZE
129 PAWEŁ SOKOŁOWSKI 40:00:00 SZCZYTNO POL
130 DARIUSZ JANUS 40:00:00 JRG2 OPOLE TEAM POL
131 HUBERT NIEMIER 40:00:00 TEAM ŚRODA POL
132 ABDOIRASHID TANGESTANI 40:00:00 IRAN IRN
133 KAMIL TOMCZYNSKI 40:00:00 KM PSP ŁÓDŹ POL