Konkurencja: TFA

Kategoria: OPEN


Miejsce Zawonik Czas Drużyna Kraj
1 MARCIN ZDZIEBŁO 7:01:87 KM PSP ŻORY POL
2 MARTIN PLŠEK 7:13:82 FIRE LIONS CZ CZE
3 RAFAŁ BEREZA 7:15:83 KM PSP CHEŁM POL
4 TOMÁŠ VIŠŇAR 7:18:95 FIRE LIONS CZ CZE
5 ŁUKASZ KOTARSKI 7:22:17 JEŻE ZE ZGIERZA POL
6 TOBIASZ KUDRA 7:30:13 KM PSP ŁÓDŹ POL
7 JAKUB KUTERA 7:34:17 JRG WYSZKÓW POL
8 PIOTR ROEZNER 7:38:25 BOSS FIRE TEAM POL
9 ŁUKASZ BŁOCH 7:45:14 KM PSP ŁÓDŹ POL
10 MATEUSZ ZIELEZIECKI 7:49:51 BOSS FIRE TEAM POL
11 GEORGE NARITA 7:55:99 ISU ROMANIA ROU
12 ŁUKASZ ZUB 7:58:36 KP PSP EŁK POL
13 DARIUS ADOMAITIS 8:04:59 LITHUANIAN SUN SITY LTU
14 MATT COULTHARD 8:10:94 TEAM GIBRALTAR GIB
15 KAMIL MISZCZUK 8:14:86 KW PSP W BIAŁYMSTOKU POL
16 ADAM SPYCHAŁA 8:18:73 FCC TEAM WIELKOPOLSKA POL
17 DIMITRY PASHIK 8:19:51 MINSK BLR
18 MILOŠ MAČAS 8:19:73 KR HAZZ ZYLINA SVK
19 SAULIUS NORUSAITIS 8:20:32 LITHUANIAN SUN SITY LTU
20 VADIM RAIKEVICH 8:23:28 MINSK BLR
21 JULIAN MCGRAIL 8:23:94 TEAM GIBRALTAR GIB
22 RICHARD WILDS 8:25:19 TEAM GB HUMBERSIDE BGR
23 SIARHEI VECHAR 8:30:09 MINSK BLR
24 LEE PHILLIPS 8:35:13 FCC TEAM GB BGR
25 ŁUKASZ ŁUKASZEWSKI 8:40:77 JRG SZCZYTNO POL
26 DAWID GAZDECKI 8:44:04 KM PSP ŁÓDŹ POL
27 PAWEŁ WIATROWSKI 8:46:12 FCC TEAM WIELKOPOLSKA POL
28 ROLANDAS ORDA 8:47:04 LITHUANIAN SUN SITY LTU
29 BERNARD VAUGHAN 8:47:48 TEAM GIBRALTAR GIB
30 JÖRG EBERHARD 8:49:82 GRAFSCHAFT GER
31 MARIUSZ LASOTA 8:50:28 KW PSP SZCZECIN POL
32 GRANT LAKIN 8:54:27 TEAM GB HUMBERSIDE BGR
33 KAMIL KOŁODZIEJ 8:55:28 KP PSP NOWY TARG POL
34 PHILLIP MOOSER 9:01:43 TFA TEAM LÜBBEN GER
35 ALEXANDER MEYER 9:01:91 TFA TEAM GÖTTINGEN GER
36 JAN PIPIŠ 9:02:82 FIRE LIONS CZ CZE
37 PIOTR WZIĄTEK 9:02:83 CS PSP TFA TEAM POL
38 KRZYSZTOF SZYCHULSKI 9:10:39 FCC TEAM TORUŃ POL
39 MIROSŁAW GŁADKOWSKI 9:11:20 KP PSP EŁK POL
40 PIOTR SPIŻEWSKI 9:14:04 ELITA FCC TEAM SZTUM POL
41 BARTŁOMIEJ ILCZUK 9:14:91 KW PSP W BIAŁYMSTOKU POL
42 GINTAUTAS SAMAUSKIS 9:15:73 LITHUANIAN SUN SITY LTU
43 DAWID PAJOŁEK 9:15:88 KW PSP W BIAŁYMSTOKU POL
44 MANTAS BERZINIS 9:22:28 LITHUANIAN SUN SITY LTU
45 MARK ROBSON 9:23:30 TEAM GB HUMBERSIDE BGR
46 KRIS ILLINGWORTH 9:23:83 TEAM GB HUMBERSIDE BGR
47 WOJCIECH KNUTH 9:24:50 SGSP POL
48 ROB BUDGE 9:25:06 FCC TEAM GB BGR
49 MACIEJ CELUCH 9:29:87 CS PSP TFA TEAM POL
50 LAIMONAS KIVILIUS 9:31:15 LITHUANIAN SUN SITY LTU
51 MATEUSZ CIŻEWSKI 9:31:52 KW PSP W BIAŁYMSTOKU POL
52 ANTOINE CASIER 9:32:24 TEAM FRANCE 59 FRA
53 RAMUNAS ARSTIKIS 9:34:94 LITHUANIAN SUN SITY LTU
54 JESUS SANCHEZ 9:35:54 IBERIA_TEAM ESP
55 JAROSŁAW PŁOTKOWSKI 9:35:79 SGSP POL
56 OLIVER NOPPER 9:38:23 TFA TEAM LÜBBEN GER
57 DAWID HYŻYK 9:38:79 FCC TEAM WIELKOPOLSKA POL
58 PIOTR GONERA 9:42:94 CS PSP TFA TEAM POL
59 MIHAI AVRAM 9:43:51 ISU ROMANIA ROU
60 PAWEŁ LEŚNICKI 9:43:90 SGSP POL
61 KAROLIS GRAZINIS 9:44:84 LIHUANIAN FIRE DEPARTMENT LTU
62 KRZYSZTOF BACZEWSKI 9:44:89 KW PSP W BIAŁYMSTOKU POL
63 PAWEŁ JASKURZYŃSKI 9:47:47 BOSS FIRE TEAM POL
64 VINCENT BALANDRAUX 9:47:96 TEAM FRANCE 59 FRA
65 LEE SIMS 9:50:96 TEAM GB HUMBERSIDE BGR
66 MARIUSZ DZIADKOWIEC-MICHOŃ 9:59:18 KM PSP JELENIA GÓRA POL
67 PRZEMYSŁAW KOWACKI 9:59:43 KP PSP MYSZKÓW POL
68 RAFAŁ WŁADYKO 10:02:17 JRG 2 KOSZALIN POL
69 ROMUALDAS VILIMAS 10:02:31 LIHUANIAN FIRE DEPARTMENT LTU
70 PATRYK OKROY 10:08:16 FEUERWEHRSPORT TEAM RHEINLAND GER
71 STEFAN FETTING 10:12:43 FEUERWEHRSPORT TEAM RHEINLAND GER
72 RAFAŁ PACHOLSKI 10:12:44 KM PSP KRAKÓW JRG1 POL
73 ARKADIUSZ OLSZEWSKI 10:13:71 TFA TEAM GOLENIÓW POL
74 FRANK BAGLIETTO 10:16:55 TEAM GIBRALTAR GIB
75 DAWID PLUTA 10:18:13 KW PSP SZCZECIN POL
76 DARIUSZ TOKARCZYK 10:18:16 KP PSP NOWY TARG POL
77 PAWEŁ WIERZBICKI 10:19:27 BOSS FIRE TEAM POL
78 KRYSTIAN STRUSZCZYK 10:19:60 JEŻE ZE ZGIERZA POL
79 ROBERT LEHMANN 10:21:68 TFA TEAM LÜBBEN GER
80 MICHAEL DEPLANQUE 10:22:63 TEAM FRANCE 59 FRA
81 PRZEMYSŁAW LABOCHA 10:24:82 KP PSP MYSZKÓW POL
82 DARIUSZ GOLIS 10:28:18 BUDRYSTEAM ZĄBKOWICE ŚL. POL
83 KRZYSZTOF TABASZEWKI 10:38:37 BOSS FIRE TEAM POL
84 RUDY BARDI 10:41:23 TEAM FRANCE 59 FRA
85 MAY TOMMERVOLD 10:46:01 FCC NORWAY NOR
86 DAWID PROSOWICZ 10:55:64 AZOTY FIREFIGHTERS POL
87 REMIGIJUS BALCIUNAS 11:04:90 LITHUANIAN SUN SITY LTU
88 KONRAD BOMBA 11:10:16 CS PSP TFA TEAM POL
89 ZENON SZWED 11:16:93 KP PSP ALEKSANDRÓW KUJAWSKI POL
90 ARKADIUSZ WĘGRZYNOWSKI 11:17:80 JRG 2 KOSZALIN POL
91 KAMIL PIOTROWSKI 11:20:14 CS PSP TFA TEAM POL
92 MARIUS GASPARĖNAS 11:21:05 LIHUANIAN FIRE DEPARTMENT LTU
93 MICHAEL JOSEPH 11:23:55 FCC TEAM GB BGR
94 MACIEJ PLUTA 11:29:47 ELITA FCC TEAM SZTUM POL
95 JAROSLAV BOCHEZA 11:30:61 DRÄGER FIRE LIONS CZE
96 MOHSEN ASMAFARD 11:36:96 IRAN IRN
97 MICHAŁ SOSNOWSKI 11:39:65 KW PSP W BIAŁYMSTOKU POL
98 MATEUSZ DELINGER 11:41:58 KP PSP OSTRÓW POL
99 TOMASZ MATUSIAK 11:52:43 JEŻE ZE ZGIERZA POL
100 MICHAŁ MAKUCH 11:57:23 KP PSP MYSZKÓW POL
101 MARCO SAMPAIO 11:59:72 IBERIA_TEAM PRT
102 PAUL TINKLER 12:25:99 TEAM GIBRALTAR GIB
103 ALEXANDER KÖRNER 12:36:56 TFA TEAM BERLIN GER
104 AGNIESZKA WOJCIECHOWSKA 12:43:57 KM PSP KRAKÓW POL
105 CARLOS PINTO 12:44:43 MAIA TEAM - PORTUGAL PRT
106 ŁUKASZ ZAWISTOWSKI 13:00:52 KW PSP W BIAŁYMSTOKU POL
107 ADAM DOMOŃ 13:36:74 WOJSKOWA OCHRONA PRZECIWPOŻAROWA POL
108 DYRON FORD 13:41:82 TEAM GIBRALTAR GIB
109 AGNIESZKA WIATROWSKA 14:32:42 FCC TEAM WIELKOPOLSKA POL
110 BRUCE WAYNE MOSHER 15:21:52 CANADA CAN
111 TOMASZ SEMENIUK 16:12:52 KP PSP WĄBRZEŹNO POL
112 KHALIL ZANGOOEI 16:48:07 IRAN IRN
113 ANDRZEJ STECYK 17:29:20 BUDRYSTEAM ZĄBKOWICE ŚL. POL
114 LUIS NORIM 17:32:64 MAIA TEAM - PORTUGAL PRT
115 MAREK STRZELECKI 17:49:11 AZOTY FIREFIGHTERS POL
116 BARTOSZ NIEDŹWIECKI 17:58:06 CS PSP TFA TEAM POL
117 MARIUSZ SIKORA 18:41:51 AZOTY FIREFIGHTERS POL
118 VERA LICHA 18:57:46 TFA TEAM NUREMBERG GER
119 MARK HARRISON 19:53:70 FCC TEAM GB BGR
120 ANJA HARTMANN 20:06:79 TFA TEAM LÜBBEN GER
121 REGINA BARTKUTE 20:08:00 LITHUANIAN SUN SITY LTU
122 PAVLÍNA HAVLENOVÁ 20:24:82 FIRE LIONS CZ CZE
123 KAMIL ZĘBALA 22:38:55 BUDRYSTEAM ZĄBKOWICE ŚL. POL
124 JORDAN PEREZ 23:00:52 TEAM GIBRALTAR GIB
125 LUIS MORAIS 23:02:99 MAIA TEAM - PORTUGAL PRT
126 SUSANA MAIA 24:15:99 MAIA TEAM - PORTUGAL PRT
127 PEDRO SANTOS 24:24:61 IBERIA_TEAM PRT
128 MOJTABA HAYAT 25:22:16 IRAN IRN
129 JAKOB BISCHOFF 26:14:00 TFA TEAM LÜBBEN GER
130 JAEFAR EBADI 27:52:68 IRAN IRN
131 MOHAMMAD SOLTANIZADEH 32:09:16 IRAN IRN
132 JARED OLIVERO 32:46:45 TEAM GIBRALTAR GIB
133 MARIUSZ POLL 40:00:00 TEAM ŚRODA POL
134 ANDREI FIADZENIA 40:00:00 MINSK BLR
135 PIOTR TROMBALA 40:00:00 SGSP POL
136 IRAJ BAGHERIALEH 40:00:00 IRAN IRN
137 BEHRAD EIDIVAND 40:00:00 IRAN IRN
138 PAWEŁ SKÓRA 40:00:00 RUDA ŚLĄSKA POL
139 MATEUSZ MYRTA 40:00:00 TEAM ŚWIEBODZICE POL
140 ROBERT MARESZ 40:00:00 FCC TEAM TORUŃ POL
141 VALDAS GUNTARSKIS 40:00:00 LITHUANIAN SUN SITY LTU
142 ABDOLHAMID MAHMOUDIAN 40:00:00 IRAN IRN
143 RASOUL TORABI NIA 40:00:00 IRAN IRN
144 PIOTR GRYC 40:00:00 KW PSP W BIAŁYMSTOKU POL
145 NATALIA BONDARENKO 40:00:00 MINSK BLR
146 Mateusz Kurek 40:00:00 SGSP POL
147 MORIS PEZZOTTI 40:00:00 THE A TEAM ITALY ITA
148 PETR PLAČEK 40:00:00 FIRE LIONS CZ CZE
149 PAWEŁ SOKOŁOWSKI 40:00:00 SZCZYTNO POL
150 DARIUSZ JANUS 40:00:00 JRG2 OPOLE TEAM POL
151 HUBERT NIEMIER 40:00:00 TEAM ŚRODA POL
152 ABDOIRASHID TANGESTANI 40:00:00 IRAN IRN
153 KAMIL TOMCZYNSKI 40:00:00 KM PSP ŁÓDŹ POL