Konkurencja: TFA - DAY 1

Kategoria: M18


Miejsce Zawonik Czas suma Czas (kara) Drużyna Kraj
1 MODESTAS MYKOLAITIS 1:25:26 1:25:26 (+0) LITHUANIAN SUN SITY LTU
2 RAFAŁ BEREZA 1:25:76 1:25:76 (+0) KM PSP CHEŁM POL
3 ŁUKASZ KOTARSKI 1:26:74 1:26:74 (+0) JEŻE ZE ZGIERZA POL
4 ADAM SPYCHAŁA 1:28:75 1:28:75 (+0) FCC TEAM WIELKOPOLSKA POL
5 ANDRIUS ASMONTAS 1:30:97 1:30:97 (+0) LITHUANIAN SUN SITY LTU
6 VADIM RAIKEVICH 1:31:82 1:31:82 (+0) MINSK BLR
7 ANDRIUS VITKEVICIUS 1:33:37 1:33:37 (+0) LITHUANIAN SUN SITY LTU
8 ŁUKASZ BŁOCH 1:33:42 1:33:42 (+0) KM PSP ŁÓDŹ POL
9 JAN PIPIŠ 1:33:93 1:33:93 (+0) FIRE LIONS CZ CZE
10 PAWEŁ KURACH 1:34:94 1:34:94 (+0) KM PSP TEAM WARSZAWA POL
11 MIKOLAJ KĘSIK 1:35:40 1:35:40 (+0) FCC TEAM CHOJNICE POL
12 KAMIL TOMCZYNSKI 1:35:80 1:35:80 (+0) KM PSP ŁÓDŹ POL
13 JULIAN MCGRAIL 1:36:92 1:36:92 (+0) TEAM GIBRALTAR GIB
14 MATT COULTHARD 1:37:04 1:37:04 (+0) TEAM GIBRALTAR GIB
15 TOMÁŠ VIŠŇAR 1:38:15 1:38:15 (+0) FIRE LIONS CZ CZE
16 SIARHEI VECHAR 1:38:70 1:38:70 (+0) MINSK BLR
17 JAROSŁAW PŁOTKOWSKI 1:38:96 1:38:96 (+0) SGSP POL
18 MAREK MUSIAŁ 1:39:31 1:39:31 (+0) KW PSP SZCZECIN POL
19 [ NAGRODA FAIR PLAY ] TOBIASZ KUDRA 1:39:42 1:39:42 (+0) KM PSP ŁÓDŹ POL
20 MATEUSZ KNAP 1:39:55 1:39:55 (+0) KM PSP TEAM WARSZAWA POL
21 DIMITRY PASHIK 1:40:43 1:38:43 (+2) MINSK BLR
22 DAWID HYŻYK 1:40:57 1:40:57 (+0) FCC TEAM WIELKOPOLSKA POL
23 ANDREI FIADZENIA 1:41:13 1:37:13 (+4) MINSK BLR
24 DAWID PLUTA 1:41:20 1:41:20 (+0) KW PSP SZCZECIN POL
25 SIARHEI SYCHOU 1:43:52 1:43:52 (+0) MINSK BLR
26 PHILLIP MOOSER 1:43:59 1:43:59 (+0) TFA TEAM LÜBBEN GER
27 DAWID GAZDECKI 1:43:79 1:43:79 (+0) KM PSP ŁÓDŹ POL
28 DAWID JONCZYK 1:44:18 1:44:18 (+0) KM PSP RUDA ŚLĄSKA POL
29 GINTAUTAS SAMAUSKIS 1:44:21 1:44:21 (+0) LITHUANIAN SUN SITY LTU
30 MARTIN PLŠEK 1:44:37 1:44:37 (+0) FIRE LIONS CZ CZE
31 PAWEŁ WIATROWSKI 1:44:51 1:44:51 (+0) FCC TEAM WIELKOPOLSKA POL
32 JAKUB PIECHOWIAK 1:44:55 1:44:55 (+0) FCC TEAM TORUŃ POL
33 PETR PLAČEK 1:46:08 1:46:08 (+0) FIRE LIONS CZ CZE
34 KAROLIS GRAZINIS 1:46:45 1:46:45 (+0) LIHUANIAN FIRE DEPARTMENT LTU
35 JAKUB KUTERA 1:46:47 1:46:47 (+0) JRG WYSZKÓW POL
36 MATEUSZ ZIELEZIECKI 1:46:81 1:46:81 (+0) BOSS FIRE TEAM POL
37 RUDY BARDI 1:47:66 1:45:66 (+2) TEAM FRANCE 59 FRA
38 PAWEŁ PRZYBYSZEWSKI 1:47:70 1:47:70 (+0) KM PSP KRAKÓW POL
39 PIOTR ROEZNER 1:47:77 1:47:77 (+0) BOSS FIRE TEAM POL
40 DAWID RĄBCZYK 1:47:83 1:47:83 (+0) LOTOS STRAŻ POL
41 MILOŠ MAČAS 1:47:97 1:47:97 (+0) KR HAZZ ZYLINA SVK
42 ANTOINE CASIER 1:48:18 1:46:18 (+2) TEAM FRANCE 59 FRA
43 PAWEŁ LEŚNICKI 1:48:20 1:48:20 (+0) SGSP POL
44 DAWID PAJOŁEK 1:48:20 1:48:20 (+0) KW PSP W BIAŁYMSTOKU POL
45 OLIVER NOPPER 1:49:01 1:49:01 (+0) TFA TEAM LÜBBEN GER
46 ROB BUDGE 1:49:02 1:49:02 (+0) FCC TEAM GB BGR
47 REMIGIJUS BALCIUNAS 1:50:27 1:50:27 (+0) LITHUANIAN SUN SITY LTU
48 VINCENT BALANDRAUX 1:50:28 1:50:28 (+0) TEAM FRANCE 59 FRA
49 PAWEŁ JASKURZYŃSKI 1:50:67 1:50:67 (+0) BOSS FIRE TEAM POL
50 MATEUSZ CIŻEWSKI 1:51:92 1:51:92 (+0) KW PSP W BIAŁYMSTOKU POL
51 ROMAN PLOCH 1:52:53 1:52:53 (+0) KM PSP ŁÓDŹ POL
52 DAVID BUDGE 1:52:81 1:52:81 (+0) FCC TEAM GB BGR
53 KRZYSZTOF SZYCHULSKI 1:53:06 1:53:06 (+0) FCC TEAM TORUŃ POL
54 KRYSTIAN MAKOŚ 1:53:51 1:53:51 (+0) KP PSP NOWY TARG POL
55 KRZYSZTOF BACZEWSKI 1:53:69 1:53:69 (+0) KW PSP W BIAŁYMSTOKU POL
56 MATEUSZ DELINGER 1:54:01 1:52:01 (+2) KP PSP OSTRÓW POL
57 PIOTR SPIŻEWSKI 1:54:16 1:54:16 (+0) ELITA FCC TEAM SZTUM POL
58 MIROSLAV MICHLOVSKY 1:54:21 1:54:21 (+0) FIRE LIONS CZ CZE
59 ROMUALDAS VILIMAS 1:54:56 1:54:56 (+0) LIHUANIAN FIRE DEPARTMENT LTU
60 GRANT LAKIN 1:54:85 1:54:85 (+0) TEAM GB HUMBERSIDE BGR
61 MATEUSZ KUREK 1:54:88 1:54:88 (+0) SGSP POL
62 KRZYSZTOF TABASZEWKI 1:54:92 1:54:92 (+0) BOSS FIRE TEAM POL
63 PATRYK OKROY 1:54:98 1:54:98 (+0) FEUERWEHRSPORT TEAM RHEINLAND GER
64 BERNARD VAUGHAN 1:56:86 1:56:86 (+0) TEAM GIBRALTAR GIB
65 KAMIL MISZCZUK 1:57:47 1:55:47 (+2) KW PSP W BIAŁYMSTOKU POL
66 ŁUKASZ SZRULL 1:57:75 1:57:75 (+0) FCC TEAM TORUŃ POL
67 MIHAI AVRAM 1:58:25 1:56:25 (+2) ISU ROMANIA ROU
68 MICHAŁ STOLARCZUK 1:58:74 1:58:74 (+0) LOTOS STRAŻ POL
69 ŁUKASZ ZUB 1:58:76 1:58:76 (+0) KP PSP EŁK POL
70 KRYSTIAN STRUSZCZYK 2:00:96 2:00:96 (+0) JEŻE ZE ZGIERZA POL
71 PAWEŁ SOKOŁOWSKI 2:01:16 2:01:16 (+0) SZCZYTNO POL
72 DAWID PROSOWICZ 2:01:19 2:01:19 (+0) AZOTY FIREFIGHTERS POL
73 BARTŁOMIEJ ILCZUK 2:01:56 2:01:56 (+0) KW PSP W BIAŁYMSTOKU POL
74 FRANK BAGLIETTO 2:01:96 2:01:96 (+0) TEAM GIBRALTAR GIB
75 ŁUKASZ ZAWISTOWSKI 2:02:46 2:00:46 (+2) KW PSP W BIAŁYMSTOKU POL
76 TOMASZ MATUSIAK 2:02:72 2:02:72 (+0) JEŻE ZE ZGIERZA POL
77 MARIUS GASPARĖNAS 2:02:78 2:02:78 (+0) LIHUANIAN FIRE DEPARTMENT LTU
78 JORDAN PEREZ 2:04:24 1:59:24 (+5) TEAM GIBRALTAR GIB
79 ŁUKASZ ŁUKASZEWSKI 2:04:78 2:04:78 (+0) JRG SZCZYTNO POL
80 MANTAS BERZINIS 2:04:87 2:04:87 (+0) LITHUANIAN SUN SITY LTU
81 MIROSŁAW GŁADKOWSKI 2:05:15 2:05:15 (+0) KP PSP EŁK POL
82 ARKADIUSZ WĘGRZYNOWSKI 2:06:23 2:06:23 (+0) JRG 2 KOSZALIN POL
83 MIKOŁAJ SZULC 2:06:68 2:06:68 (+0) FCC TEAM TORUŃ POL
84 GEORGE NARITA 2:07:55 2:05:55 (+2) ISU ROMANIA ROU
85 PATRYK PIÓRKOWSKI 2:07:56 2:07:56 (+0) FCC TEAM TORUŃ POL
86 PRZEMYSŁAW KOWACKI 2:07:72 2:07:72 (+0) KP PSP MYSZKÓW POL
87 MACIEJ CELUCH 2:08:17 2:08:17 (+0) CS PSP TFA TEAM POL
88 DAMIAN FRĄCZEK 2:09:53 2:09:53 (+0) KP PSP ALEKSANDRÓW KUJAWSKI POL
89 DYRON FORD 2:09:87 2:09:87 (+0) TEAM GIBRALTAR GIB
90 ANDRZEJ STECYK 2:10:33 2:10:33 (+0) BUDRYSTEAM ZĄBKOWICE ŚL. POL
91 PAWEŁ WIERZBICKI 2:10:89 2:10:89 (+0) BOSS FIRE TEAM POL
92 MARCIN RACKI 2:12:01 2:02:01 (+10) KP PSP ALEKSANDRÓW KUJAWSKI POL
93 PIOTR TROMBALA 2:12:23 2:10:23 (+2) SGSP POL
94 TOMASZ HERING 2:12:73 2:07:73 (+5) JRG KOŚCIERZYNA POL
95 KRZYSZTOF BARAŃSKI 2:12:91 2:12:91 (+0) FCC TEAM TORUŃ POL
96 ROBERT LEHMANN 2:12:94 2:12:94 (+0) TFA TEAM LÜBBEN GER
97 MAREK STRZELECKI 2:13:18 2:13:18 (+0) AZOTY FIREFIGHTERS POL
98 RAFAŁ WŁADYKO 2:13:23 2:13:23 (+0) JRG 2 KOSZALIN POL
99 RAMUNAS ARSTIKIS 2:14:65 2:14:65 (+0) LITHUANIAN SUN SITY LTU
100 MICHAŁ SOSNOWSKI 2:15:21 2:15:21 (+0) KW PSP W BIAŁYMSTOKU POL
101 PRZEMYSŁAW LABOCHA 2:16:47 2:16:47 (+0) KP PSP MYSZKÓW POL
102 MARIUSZ SIKORA 2:17:10 2:17:10 (+0) AZOTY FIREFIGHTERS POL
103 TOMASZ LIEGMANN 2:17:89 2:17:89 (+0) FCC TEAM CHOJNICE POL
104 MICHAEL DEPLANQUE 2:18:09 2:18:09 (+0) TEAM FRANCE 59 FRA
105 ARKADIUSZ OLSZEWSKI 2:18:59 2:18:59 (+0) TFA TEAM GOLENIÓW POL
106 TOMASZ SEMENIUK 2:18:71 2:18:71 (+0) KP PSP WĄBRZEŹNO POL
107 PIOTR WZIĄTEK 2:19:28 2:14:28 (+5) CS PSP TFA TEAM POL
108 DARIUSZ TOKARCZYK 2:19:48 2:14:48 (+5) KP PSP NOWY TARG POL
109 MARCIN NIERZWICKI 2:19:57 2:19:57 (+0) FF TEAM POL
110 PEDRO SANTOS 2:20:17 2:20:17 (+0) IBERIA_TEAM PRT
111 RAFAŁ PACHOLSKI 2:22:90 2:22:90 (+0) KM PSP KRAKÓW JRG1 POL
112 JESUS SANCHEZ 2:24:11 2:22:11 (+2) IBERIA_TEAM ESP
113 MARIUSZ DZIADKOWIEC-MICHOŃ 2:24:20 2:22:20 (+2) KM PSP JELENIA GÓRA POL
114 ZENON SZWED 2:24:38 2:12:38 (+12) KP PSP ALEKSANDRÓW KUJAWSKI POL
115 KRIS ILLINGWORTH 2:24:93 2:24:93 (+0) TEAM GB HUMBERSIDE BGR
116 ADAM DOMOŃ 2:29:98 2:29:98 (+0) WOJSKOWA OCHRONA PRZECIWPOŻAROWA POL
117 PIOTR GONERA 2:31:20 2:31:20 (+0) CS PSP TFA TEAM POL
118 MARIUSZ POLL 2:31:50 2:31:50 (+0) TEAM ŚRODA POL
119 MAY TOMMERVOLD 2:31:96 2:31:96 (+0) FCC NORWAY NOR
120 MICHAEL HÄNEL 2:32:32 2:32:32 (+0) TFA TEAM LÜBBEN GER
121 ALEXANDER KÖRNER 2:33:53 2:33:53 (+0) TFA TEAM BERLIN GER
122 LUIS NORIM 2:34:52 2:34:52 (+0) MAIA TEAM - PORTUGAL PRT
123 JAEFAR EBADI 2:35:69 2:30:69 (+5) IRAN IRN
124 PAUL TINKLER 2:35:76 2:28:76 (+7) TEAM GIBRALTAR GIB
125 HUBERT NIEMIER 2:36:08 2:36:08 (+0) TEAM ŚRODA POL
126 BARTOSZ NIEDŹWIECKI 2:37:94 2:37:94 (+0) CS PSP TFA TEAM POL
127 KAROL JONCZYŃSKI 2:40:61 2:40:61 (+0) KP PSP ALEKSANDRÓW KUJAWSKI POL
128 MICHAŁ MAKUCH 2:42:72 2:42:72 (+0) KP PSP MYSZKÓW POL
129 BEHRAD EIDIVAND 2:44:74 2:44:74 (+0) IRAN IRN
130 ADAM BANACH 2:45:05 2:45:05 (+0) JRG KOŚCIERZYNA POL
131 PIOTR GRYC 2:46:92 2:46:92 (+0) KW PSP W BIAŁYMSTOKU POL
132 CARLOS PINTO 2:48:65 2:43:65 (+5) MAIA TEAM - PORTUGAL PRT
133 ŻEBIEŁOWICZ RAFAŁ 2:49:80 2:49:80 (+0) TFA TEAM GOLENIÓW POL
134 KAMIL ZĘBALA 2:50:55 2:45:55 (+5) BUDRYSTEAM ZĄBKOWICE ŚL. POL
135 BARTOSZ NADARZYŃSKI 2:51:34 2:51:34 (+0) ELITA FCC TEAM SZTUM POL
136 MARCO SAMPAIO 2:53:21 2:38:21 (+15) IBERIA_TEAM PRT
137 JAROSLAV BOCHEZA 2:54:84 2:54:84 (+0) DRÄGER FIRE LIONS CZE
138 KONRAD BOMBA 2:56:11 2:46:11 (+10) CS PSP TFA TEAM POL
139 RASOUL TORABI NIA 2:58:29 2:58:29 (+0) IRAN IRN
140 KAMIL PIOTROWSKI 2:58:57 2:58:57 (+0) CS PSP TFA TEAM POL
141 AGNIESZKA WOJCIECHOWSKA 2:59:76 2:59:76 (+0) KM PSP KRAKÓW POL
142 MACIEJ PLUTA 3:01:30 3:01:30 (+0) ELITA FCC TEAM SZTUM POL
143 JAEFAR MASHHADI ZADEH 3:06:57 3:06:57 (+0) IRAN IRN
144 BRUNO MOREIRA 3:09:40 3:09:40 (+0) IBERIA_TEAM PRT
145 KAMIL KOŁODZIEJ 3:12:15 2:22:15 (+50) KP PSP NOWY TARG POL
146 PAVLÍNA HAVLENOVÁ 3:16:56 3:16:56 (+0) FIRE LIONS CZ CZE
147 JAKOB BISCHOFF 3:28:73 3:18:73 (+10) TFA TEAM LÜBBEN GER
148 PAWEŁ SKÓRA 3:31:74 3:31:74 (+0) RUDA ŚLĄSKA POL
149 LUIS MORAIS 3:32:94 3:32:94 (+0) MAIA TEAM - PORTUGAL PRT
150 REGINA BARTKUTE 3:43:58 3:43:58 (+0) LITHUANIAN SUN SITY LTU
151 VERA LICHA 3:47:50 3:47:50 (+0) TFA TEAM NUREMBERG GER
152 NATALIA BONDARENKO 4:06:84 4:06:84 (+0) MINSK BLR
153 ANJA HARTMANN 4:12:28 4:12:28 (+0) TFA TEAM LÜBBEN GER
154 MOHAMMAD SOLTANIZADEH DQ --- IRAN IRN
155 PAWEŁ KOKOT DQ --- JRG KŁOBUCK POL
156 KHALIL ZANGOOEI DQ --- IRAN IRN
157 MATEUSZ MYRTA DQ --- TEAM ŚWIEBODZICE POL
158 ROBERT MARESZ DQ --- FCC TEAM TORUŃ POL
159 DARIUSZ JANUS DQ --- JRG2 OPOLE TEAM POL
160 VALDAS GUNTARSKIS DQ --- LITHUANIAN SUN SITY LTU
161 ABDOIRASHID TANGESTANI DQ --- IRAN IRN
162 ABDOLHAMID MAHMOUDIAN DQ --- IRAN IRN
163 ALENA HYBEROVA DQ --- CZECH REPUBLIC CZE
164 SUSANA MAIA DQ --- MAIA TEAM - PORTUGAL PRT
165 PRZEMYSŁAW KUKUŁA DQ --- KP PSP ALEKSANDRÓW KUJAWSKI POL
166 DAWID STRĄCZEK DQ --- KM PSP RUDA ŚLĄSKA POL
167 MARIUSZ ŁUSZCZYŃSKI DQ --- TFA TEAM GOLENIÓW POL
168 HUBERT KACZMAREK DQ --- FCC TEAM WIELKOPOLSKA POL
169 MATEUSZ TEKIELI DQ --- KP PSP CHRZANÓW POL
170 MICHAŁ SERKOWSKI DQ --- FCC TEAM TORUŃ POL
171 KAMIL PONICHTERA DQ --- JRG WYSZKÓW POL
172 MORIS PEZZOTTI DQ --- THE A TEAM ITALY ITA
173 WOJCIECH DOMBROWICZ DQ --- FCC TEAM TORUŃ POL
174 KAMIL KLOCEK DQ --- KP PSP CHRZANÓW POL
175 JAKUB NOWICKI DQ --- KM PSP GLIWICE POL
176 ADRIAN KULIK DQ --- KM PSP TEAM WARSZAWA POL
177 TOMASZ BŁĄKIEWICZ DQ --- AZOTY FIREFIGHTERS POL
178 MATEUSZ WESOŁOWSKI DQ --- FCC DRAWSKO POL
179 MATEUSZ FILIPSKI DQ --- KM PSP GLIWICE POL
180 WOJCIECH KNUTH DQ --- SGSP POL
181 DAMIAN PRZYMUSIŃSKI DQ --- FCC TEAM WIELKOPOLSKA POL
182 MATEUSZ CABAN DQ --- KP PSP CHRZANÓW POL
183 TOMASZ GRZELAK DQ --- KM PSP TEAM WARSZAWA POL