Konkurencja: TFA - DAY 1

Kategoria: OPEN


Miejsce Zawonik Czas suma Czas (kara) Drużyna Kraj
1 MODESTAS MYKOLAITIS 1:25:26 1:25:26 (+0) LITHUANIAN SUN SITY LTU
2 RAFAŁ BEREZA 1:25:76 1:25:76 (+0) KM PSP CHEŁM POL
3 ŁUKASZ KOTARSKI 1:26:74 1:26:74 (+0) JEŻE ZE ZGIERZA POL
4 ADAM SPYCHAŁA 1:28:75 1:28:75 (+0) FCC TEAM WIELKOPOLSKA POL
5 ANDRIUS ASMONTAS 1:30:97 1:30:97 (+0) LITHUANIAN SUN SITY LTU
6 VADIM RAIKEVICH 1:31:82 1:31:82 (+0) MINSK BLR
7 ANDRIUS VITKEVICIUS 1:33:37 1:33:37 (+0) LITHUANIAN SUN SITY LTU
8 ŁUKASZ BŁOCH 1:33:42 1:33:42 (+0) KM PSP ŁÓDŹ POL
9 JAN PIPIŠ 1:33:93 1:33:93 (+0) FIRE LIONS CZ CZE
10 PAWEŁ KURACH 1:34:94 1:34:94 (+0) KM PSP TEAM WARSZAWA POL
11 MIKOLAJ KĘSIK 1:35:40 1:35:40 (+0) FCC TEAM CHOJNICE POL
12 KAMIL TOMCZYNSKI 1:35:80 1:35:80 (+0) KM PSP ŁÓDŹ POL
13 JULIAN MCGRAIL 1:36:92 1:36:92 (+0) TEAM GIBRALTAR GIB
14 MATT COULTHARD 1:37:04 1:37:04 (+0) TEAM GIBRALTAR GIB
15 SAULIUS NORUSAITIS 1:37:63 1:37:63 (+0) LITHUANIAN SUN SITY LTU
16 MARCIN ZDZIEBŁO 1:37:75 1:37:75 (+0) KM PSP ŻORY POL
17 TOMÁŠ VIŠŇAR 1:38:15 1:38:15 (+0) FIRE LIONS CZ CZE
18 SIARHEI VECHAR 1:38:70 1:38:70 (+0) MINSK BLR
19 JAROSŁAW PŁOTKOWSKI 1:38:96 1:38:96 (+0) SGSP POL
20 MAREK MUSIAŁ 1:39:31 1:39:31 (+0) KW PSP SZCZECIN POL
21 [ NAGRODA FAIR PLAY ] TOBIASZ KUDRA 1:39:42 1:39:42 (+0) KM PSP ŁÓDŹ POL
22 MATEUSZ KNAP 1:39:55 1:39:55 (+0) KM PSP TEAM WARSZAWA POL
23 DIMITRY PASHIK 1:40:43 1:38:43 (+2) MINSK BLR
24 DAWID HYŻYK 1:40:57 1:40:57 (+0) FCC TEAM WIELKOPOLSKA POL
25 ANDREI FIADZENIA 1:41:13 1:37:13 (+4) MINSK BLR
26 DAWID PLUTA 1:41:20 1:41:20 (+0) KW PSP SZCZECIN POL
27 ALEXANDER MEYER 1:42:73 1:42:73 (+0) TFA TEAM GÖTTINGEN GER
28 SIARHEI SYCHOU 1:43:52 1:43:52 (+0) MINSK BLR
29 PHILLIP MOOSER 1:43:59 1:43:59 (+0) TFA TEAM LÜBBEN GER
30 DAWID GAZDECKI 1:43:79 1:43:79 (+0) KM PSP ŁÓDŹ POL
31 DAWID JONCZYK 1:44:18 1:44:18 (+0) KM PSP RUDA ŚLĄSKA POL
32 GINTAUTAS SAMAUSKIS 1:44:21 1:44:21 (+0) LITHUANIAN SUN SITY LTU
33 MARTIN PLŠEK 1:44:37 1:44:37 (+0) FIRE LIONS CZ CZE
34 PAWEŁ WIATROWSKI 1:44:51 1:44:51 (+0) FCC TEAM WIELKOPOLSKA POL
35 JAKUB PIECHOWIAK 1:44:55 1:44:55 (+0) FCC TEAM TORUŃ POL
36 PETR PLAČEK 1:46:08 1:46:08 (+0) FIRE LIONS CZ CZE
37 KAROLIS GRAZINIS 1:46:45 1:46:45 (+0) LIHUANIAN FIRE DEPARTMENT LTU
38 JAKUB KUTERA 1:46:47 1:46:47 (+0) JRG WYSZKÓW POL
39 MATEUSZ ZIELEZIECKI 1:46:81 1:46:81 (+0) BOSS FIRE TEAM POL
40 ROLANDAS ORDA 1:47:58 1:47:58 (+0) LITHUANIAN SUN SITY LTU
41 RUDY BARDI 1:47:66 1:45:66 (+2) TEAM FRANCE 59 FRA
42 PAWEŁ PRZYBYSZEWSKI 1:47:70 1:47:70 (+0) KM PSP KRAKÓW POL
43 PIOTR ROEZNER 1:47:77 1:47:77 (+0) BOSS FIRE TEAM POL
44 DAWID RĄBCZYK 1:47:83 1:47:83 (+0) LOTOS STRAŻ POL
45 MILOŠ MAČAS 1:47:97 1:47:97 (+0) KR HAZZ ZYLINA SVK
46 ANTOINE CASIER 1:48:18 1:46:18 (+2) TEAM FRANCE 59 FRA
47 PAWEŁ LEŚNICKI 1:48:20 1:48:20 (+0) SGSP POL
48 DAWID PAJOŁEK 1:48:20 1:48:20 (+0) KW PSP W BIAŁYMSTOKU POL
49 OLIVER NOPPER 1:49:01 1:49:01 (+0) TFA TEAM LÜBBEN GER
50 ROB BUDGE 1:49:02 1:49:02 (+0) FCC TEAM GB BGR
51 MARIUSZ LASOTA 1:49:88 1:49:88 (+0) KW PSP SZCZECIN POL
52 REMIGIJUS BALCIUNAS 1:50:27 1:50:27 (+0) LITHUANIAN SUN SITY LTU
53 VINCENT BALANDRAUX 1:50:28 1:50:28 (+0) TEAM FRANCE 59 FRA
54 PAWEŁ JASKURZYŃSKI 1:50:67 1:50:67 (+0) BOSS FIRE TEAM POL
55 MATEUSZ CIŻEWSKI 1:51:92 1:51:92 (+0) KW PSP W BIAŁYMSTOKU POL
56 ROMAN PLOCH 1:52:53 1:52:53 (+0) KM PSP ŁÓDŹ POL
57 DAVID BUDGE 1:52:81 1:52:81 (+0) FCC TEAM GB BGR
58 KRZYSZTOF SZYCHULSKI 1:53:06 1:53:06 (+0) FCC TEAM TORUŃ POL
59 KRYSTIAN MAKOŚ 1:53:51 1:53:51 (+0) KP PSP NOWY TARG POL
60 KRZYSZTOF BACZEWSKI 1:53:69 1:53:69 (+0) KW PSP W BIAŁYMSTOKU POL
61 LEE PHILLIPS 1:53:98 1:53:98 (+0) FCC TEAM GB BGR
62 MATEUSZ DELINGER 1:54:01 1:52:01 (+2) KP PSP OSTRÓW POL
63 PIOTR SPIŻEWSKI 1:54:16 1:54:16 (+0) ELITA FCC TEAM SZTUM POL
64 MIROSLAV MICHLOVSKY 1:54:21 1:54:21 (+0) FIRE LIONS CZ CZE
65 ROMUALDAS VILIMAS 1:54:56 1:54:56 (+0) LIHUANIAN FIRE DEPARTMENT LTU
66 GRANT LAKIN 1:54:85 1:54:85 (+0) TEAM GB HUMBERSIDE BGR
67 MATEUSZ KUREK 1:54:88 1:54:88 (+0) SGSP POL
68 KRZYSZTOF TABASZEWKI 1:54:92 1:54:92 (+0) BOSS FIRE TEAM POL
69 PATRYK OKROY 1:54:98 1:54:98 (+0) FEUERWEHRSPORT TEAM RHEINLAND GER
70 BERNARD VAUGHAN 1:56:86 1:56:86 (+0) TEAM GIBRALTAR GIB
71 KAMIL MISZCZUK 1:57:47 1:55:47 (+2) KW PSP W BIAŁYMSTOKU POL
72 ŁUKASZ SZRULL 1:57:75 1:57:75 (+0) FCC TEAM TORUŃ POL
73 MIHAI AVRAM 1:58:25 1:56:25 (+2) ISU ROMANIA ROU
74 JARED OLIVERO 1:58:36 1:58:36 (+0) TEAM GIBRALTAR GIB
75 MICHAŁ STOLARCZUK 1:58:74 1:58:74 (+0) LOTOS STRAŻ POL
76 ŁUKASZ ZUB 1:58:76 1:58:76 (+0) KP PSP EŁK POL
77 KRYSTIAN STRUSZCZYK 2:00:96 2:00:96 (+0) JEŻE ZE ZGIERZA POL
78 PAWEŁ SOKOŁOWSKI 2:01:16 2:01:16 (+0) SZCZYTNO POL
79 DAWID PROSOWICZ 2:01:19 2:01:19 (+0) AZOTY FIREFIGHTERS POL
80 BARTŁOMIEJ ILCZUK 2:01:56 2:01:56 (+0) KW PSP W BIAŁYMSTOKU POL
81 FRANK BAGLIETTO 2:01:96 2:01:96 (+0) TEAM GIBRALTAR GIB
82 ŁUKASZ ZAWISTOWSKI 2:02:46 2:00:46 (+2) KW PSP W BIAŁYMSTOKU POL
83 TOMASZ MATUSIAK 2:02:72 2:02:72 (+0) JEŻE ZE ZGIERZA POL
84 LAIMONAS KIVILIUS 2:02:77 2:02:77 (+0) LITHUANIAN SUN SITY LTU
85 MARIUS GASPARĖNAS 2:02:78 2:02:78 (+0) LIHUANIAN FIRE DEPARTMENT LTU
86 RICHARD WILDS 2:03:31 2:03:31 (+0) TEAM GB HUMBERSIDE BGR
87 JORDAN PEREZ 2:04:24 1:59:24 (+5) TEAM GIBRALTAR GIB
88 ŁUKASZ ŁUKASZEWSKI 2:04:78 2:04:78 (+0) JRG SZCZYTNO POL
89 MANTAS BERZINIS 2:04:87 2:04:87 (+0) LITHUANIAN SUN SITY LTU
90 MIROSŁAW GŁADKOWSKI 2:05:15 2:05:15 (+0) KP PSP EŁK POL
91 ARKADIUSZ WĘGRZYNOWSKI 2:06:23 2:06:23 (+0) JRG 2 KOSZALIN POL
92 MIKOŁAJ SZULC 2:06:68 2:06:68 (+0) FCC TEAM TORUŃ POL
93 MARK ROBSON 2:07:31 2:07:31 (+0) TEAM GB HUMBERSIDE BGR
94 GEORGE NARITA 2:07:55 2:05:55 (+2) ISU ROMANIA ROU
95 PATRYK PIÓRKOWSKI 2:07:56 2:07:56 (+0) FCC TEAM TORUŃ POL
96 PRZEMYSŁAW KOWACKI 2:07:72 2:07:72 (+0) KP PSP MYSZKÓW POL
97 MACIEJ CELUCH 2:08:17 2:08:17 (+0) CS PSP TFA TEAM POL
98 DARIUS ADOMAITIS 2:08:71 2:08:71 (+0) LITHUANIAN SUN SITY LTU
99 DAMIAN FRĄCZEK 2:09:53 2:09:53 (+0) KP PSP ALEKSANDRÓW KUJAWSKI POL
100 DYRON FORD 2:09:87 2:09:87 (+0) TEAM GIBRALTAR GIB
101 ANDRZEJ STECYK 2:10:33 2:10:33 (+0) BUDRYSTEAM ZĄBKOWICE ŚL. POL
102 PAWEŁ WIERZBICKI 2:10:89 2:10:89 (+0) BOSS FIRE TEAM POL
103 MARCIN RACKI 2:12:01 2:02:01 (+10) KP PSP ALEKSANDRÓW KUJAWSKI POL
104 PIOTR TROMBALA 2:12:23 2:10:23 (+2) SGSP POL
105 TOMASZ HERING 2:12:73 2:07:73 (+5) JRG KOŚCIERZYNA POL
106 KRZYSZTOF BARAŃSKI 2:12:91 2:12:91 (+0) FCC TEAM TORUŃ POL
107 ROBERT LEHMANN 2:12:94 2:12:94 (+0) TFA TEAM LÜBBEN GER
108 MAREK STRZELECKI 2:13:18 2:13:18 (+0) AZOTY FIREFIGHTERS POL
109 RAFAŁ WŁADYKO 2:13:23 2:13:23 (+0) JRG 2 KOSZALIN POL
110 MARK HARRISON 2:14:52 2:14:52 (+0) FCC TEAM GB BGR
111 RAMUNAS ARSTIKIS 2:14:65 2:14:65 (+0) LITHUANIAN SUN SITY LTU
112 DARIUSZ GOLIS 2:14:67 2:14:67 (+0) BUDRYSTEAM ZĄBKOWICE ŚL. POL
113 MICHAŁ SOSNOWSKI 2:15:21 2:15:21 (+0) KW PSP W BIAŁYMSTOKU POL
114 PRZEMYSŁAW LABOCHA 2:16:47 2:16:47 (+0) KP PSP MYSZKÓW POL
115 MARIUSZ SIKORA 2:17:10 2:17:10 (+0) AZOTY FIREFIGHTERS POL
116 TOMASZ LIEGMANN 2:17:89 2:17:89 (+0) FCC TEAM CHOJNICE POL
117 MICHAEL DEPLANQUE 2:18:09 2:18:09 (+0) TEAM FRANCE 59 FRA
118 ARKADIUSZ OLSZEWSKI 2:18:59 2:18:59 (+0) TFA TEAM GOLENIÓW POL
119 MOHSEN ASMAFARD 2:18:70 2:16:70 (+2) IRAN IRN
120 TOMASZ SEMENIUK 2:18:71 2:18:71 (+0) KP PSP WĄBRZEŹNO POL
121 MICHAEL JOSEPH 2:18:85 2:18:85 (+0) FCC TEAM GB BGR
122 PIOTR WZIĄTEK 2:19:28 2:14:28 (+5) CS PSP TFA TEAM POL
123 DARIUSZ TOKARCZYK 2:19:48 2:14:48 (+5) KP PSP NOWY TARG POL
124 MARCIN NIERZWICKI 2:19:57 2:19:57 (+0) FF TEAM POL
125 PEDRO SANTOS 2:20:17 2:20:17 (+0) IBERIA_TEAM PRT
126 RAFAŁ PACHOLSKI 2:22:90 2:22:90 (+0) KM PSP KRAKÓW JRG1 POL
127 JÖRG EBERHARD 2:23:01 2:23:01 (+0) GRAFSCHAFT GER
128 JESUS SANCHEZ 2:24:11 2:22:11 (+2) IBERIA_TEAM ESP
129 MARIUSZ DZIADKOWIEC-MICHOŃ 2:24:20 2:22:20 (+2) KM PSP JELENIA GÓRA POL
130 ZENON SZWED 2:24:38 2:12:38 (+12) KP PSP ALEKSANDRÓW KUJAWSKI POL
131 KRIS ILLINGWORTH 2:24:93 2:24:93 (+0) TEAM GB HUMBERSIDE BGR
132 LEE SIMS 2:26:01 2:24:01 (+2) TEAM GB HUMBERSIDE BGR
133 HAGEN MOOSER 2:28:95 2:28:95 (+0) TFA TEAM LÜBBEN GER
134 ADAM DOMOŃ 2:29:98 2:29:98 (+0) WOJSKOWA OCHRONA PRZECIWPOŻAROWA POL
135 PIOTR GONERA 2:31:20 2:31:20 (+0) CS PSP TFA TEAM POL
136 MARIUSZ POLL 2:31:50 2:31:50 (+0) TEAM ŚRODA POL
137 MAY TOMMERVOLD 2:31:96 2:31:96 (+0) FCC NORWAY NOR
138 MICHAEL HÄNEL 2:32:32 2:32:32 (+0) TFA TEAM LÜBBEN GER
139 ALEXANDER KÖRNER 2:33:53 2:33:53 (+0) TFA TEAM BERLIN GER
140 LUIS NORIM 2:34:52 2:34:52 (+0) MAIA TEAM - PORTUGAL PRT
141 JAEFAR EBADI 2:35:69 2:30:69 (+5) IRAN IRN
142 PAUL TINKLER 2:35:76 2:28:76 (+7) TEAM GIBRALTAR GIB
143 HUBERT NIEMIER 2:36:08 2:36:08 (+0) TEAM ŚRODA POL
144 BARTOSZ NIEDŹWIECKI 2:37:94 2:37:94 (+0) CS PSP TFA TEAM POL
145 KAROL JONCZYŃSKI 2:40:61 2:40:61 (+0) KP PSP ALEKSANDRÓW KUJAWSKI POL
146 MICHAŁ MAKUCH 2:42:72 2:42:72 (+0) KP PSP MYSZKÓW POL
147 STEFAN FETTING 2:44:19 2:44:19 (+0) FEUERWEHRSPORT TEAM RHEINLAND GER
148 BEHRAD EIDIVAND 2:44:74 2:44:74 (+0) IRAN IRN
149 ADAM BANACH 2:45:05 2:45:05 (+0) JRG KOŚCIERZYNA POL
150 PIOTR GRYC 2:46:92 2:46:92 (+0) KW PSP W BIAŁYMSTOKU POL
151 CARLOS PINTO 2:48:65 2:43:65 (+5) MAIA TEAM - PORTUGAL PRT
152 ŻEBIEŁOWICZ RAFAŁ 2:49:80 2:49:80 (+0) TFA TEAM GOLENIÓW POL
153 KAMIL ZĘBALA 2:50:55 2:45:55 (+5) BUDRYSTEAM ZĄBKOWICE ŚL. POL
154 BARTOSZ NADARZYŃSKI 2:51:34 2:51:34 (+0) ELITA FCC TEAM SZTUM POL
155 MARCO SAMPAIO 2:53:21 2:38:21 (+15) IBERIA_TEAM PRT
156 JAROSLAV BOCHEZA 2:54:84 2:54:84 (+0) DRÄGER FIRE LIONS CZE
157 KONRAD BOMBA 2:56:11 2:46:11 (+10) CS PSP TFA TEAM POL
158 RASOUL TORABI NIA 2:58:29 2:58:29 (+0) IRAN IRN
159 KAMIL PIOTROWSKI 2:58:57 2:58:57 (+0) CS PSP TFA TEAM POL
160 AGNIESZKA WOJCIECHOWSKA 2:59:76 2:59:76 (+0) KM PSP KRAKÓW POL
161 MACIEJ PLUTA 3:01:30 3:01:30 (+0) ELITA FCC TEAM SZTUM POL
162 CHISUM SANCHEZ 3:03:85 3:01:85 (+2) TEAM GIBRALTAR GIB
163 JAEFAR MASHHADI ZADEH 3:06:57 3:06:57 (+0) IRAN IRN
164 BRUNO MOREIRA 3:09:40 3:09:40 (+0) IBERIA_TEAM PRT
165 KAMIL KOŁODZIEJ 3:12:15 2:22:15 (+50) KP PSP NOWY TARG POL
166 PAVLÍNA HAVLENOVÁ 3:16:56 3:16:56 (+0) FIRE LIONS CZ CZE
167 IRAJ BAGHERIALEH 3:20:07 3:06:07 (+14) IRAN IRN
168 JAKOB BISCHOFF 3:28:73 3:18:73 (+10) TFA TEAM LÜBBEN GER
169 PAWEŁ SKÓRA 3:31:74 3:31:74 (+0) RUDA ŚLĄSKA POL
170 LUIS MORAIS 3:32:94 3:32:94 (+0) MAIA TEAM - PORTUGAL PRT
171 REGINA BARTKUTE 3:43:58 3:43:58 (+0) LITHUANIAN SUN SITY LTU
172 VERA LICHA 3:47:50 3:47:50 (+0) TFA TEAM NUREMBERG GER
173 NATALIA BONDARENKO 4:06:84 4:06:84 (+0) MINSK BLR
174 ANJA HARTMANN 4:12:28 4:12:28 (+0) TFA TEAM LÜBBEN GER
175 JAROSŁAW DRZĘŹLA DQ --- TEAM ŚWIEBODZICE POL
176 MOHAMMAD SOLTANIZADEH DQ --- IRAN IRN
177 ABDOLHAMID GHARANJIK DQ --- IRAN IRN
178 PAWEŁ KOKOT DQ --- JRG KŁOBUCK POL
179 KHALIL ZANGOOEI DQ --- IRAN IRN
180 MATEUSZ MYRTA DQ --- TEAM ŚWIEBODZICE POL
181 ROBERT MARESZ DQ --- FCC TEAM TORUŃ POL
182 PAUL WEINBURGH DQ --- THE AMERICAS USA
183 DARIUSZ JANUS DQ --- JRG2 OPOLE TEAM POL
184 VALDAS GUNTARSKIS DQ --- LITHUANIAN SUN SITY LTU
185 ABDOIRASHID TANGESTANI DQ --- IRAN IRN
186 ABDOLHAMID MAHMOUDIAN DQ --- IRAN IRN
187 ALENA HYBEROVA DQ --- CZECH REPUBLIC CZE
188 SUSANA MAIA DQ --- MAIA TEAM - PORTUGAL PRT
189 PRZEMYSŁAW KUKUŁA DQ --- KP PSP ALEKSANDRÓW KUJAWSKI POL
190 DAWID STRĄCZEK DQ --- KM PSP RUDA ŚLĄSKA POL
191 MARIUSZ ŁUSZCZYŃSKI DQ --- TFA TEAM GOLENIÓW POL
192 HUBERT KACZMAREK DQ --- FCC TEAM WIELKOPOLSKA POL
193 JAROSŁAW DRZĘŹLA DQ --- JRG ŚWIEBODZICE POL
194 MATEUSZ TEKIELI DQ --- KP PSP CHRZANÓW POL
195 MICHAŁ SERKOWSKI DQ --- FCC TEAM TORUŃ POL
196 KAMIL PONICHTERA DQ --- JRG WYSZKÓW POL
197 MORIS PEZZOTTI DQ --- THE A TEAM ITALY ITA
198 MAREK GARBICZ DQ --- KW PSP SZCZECIN POL
199 WOJCIECH DOMBROWICZ DQ --- FCC TEAM TORUŃ POL
200 KAMIL KLOCEK DQ --- KP PSP CHRZANÓW POL
201 JAKUB NOWICKI DQ --- KM PSP GLIWICE POL
202 BRUCE WAYNE MOSHER DQ --- THE AMERICAS CAN
203 ADRIAN KULIK DQ --- KM PSP TEAM WARSZAWA POL
204 TOMASZ BŁĄKIEWICZ DQ --- AZOTY FIREFIGHTERS POL
205 MATEUSZ WESOŁOWSKI DQ --- FCC DRAWSKO POL
206 TOMASZ MILCZARCZYK DQ --- KM PSP TEAM WARSZAWA POL
207 MATEUSZ FILIPSKI DQ --- KM PSP GLIWICE POL
208 WOJCIECH KNUTH DQ --- SGSP POL
209 DAMIAN PRZYMUSIŃSKI DQ --- FCC TEAM WIELKOPOLSKA POL
210 MATEUSZ CABAN DQ --- KP PSP CHRZANÓW POL
211 TOMASZ GRZELAK DQ --- KM PSP TEAM WARSZAWA POL