Konkurencja: TFA - DAY 1

Kategoria: Drużynowa


Miejsce Drużyna Czas Zawodnicy
1 LITHUANIAN SUN SITY 4:29:60 (1:25:26) MODESTAS MYKOLAITIS
(1:30:97) ANDRIUS ASMONTAS
(1:33:37) ANDRIUS VITKEVICIUS
2 KM PSP ŁÓDŹ 4:48:64 (1:33:42) ŁUKASZ BŁOCH
(1:35:80) KAMIL TOMCZYNSKI
(1:39:42) TOBIASZ KUDRA
3 MINSK 4:50:95 (1:31:82) VADIM RAIKEVICH
(1:38:70) SIARHEI VECHAR
(1:40:43) DIMITRY PASHIK
4 FCC TEAM WIELKOPOLSKA 4:53:83 (1:28:75) ADAM SPYCHAŁA
(1:40:57) DAWID HYŻYK
(1:44:51) PAWEŁ WIATROWSKI
5 FIRE LIONS CZ 4:56:45 (1:33:93) JAN PIPIŠ
(1:38:15) TOMÁŠ VIŠŇAR
(1:44:37) MARTIN PLŠEK
6 LITHUANIAN SUN SITY 5:09:42 (1:37:63) SAULIUS NORUSAITIS
(1:44:21) GINTAUTAS SAMAUSKIS
(1:47:58) ROLANDAS ORDA
7 KW PSP SZCZECIN 5:10:39 (1:39:31) MAREK MUSIAŁ
(1:41:20) DAWID PLUTA
(1:49:88) MARIUSZ LASOTA
8 TEAM GIBRALTAR 5:10:82 (1:36:92) JULIAN MCGRAIL
(1:37:04) MATT COULTHARD
(1:56:86) BERNARD VAUGHAN
9 SGSP 5:22:04 (1:38:96) JAROSŁAW PŁOTKOWSKI
(1:48:20) PAWEŁ LEŚNICKI
(1:54:88) MATEUSZ KUREK
10 BOSS FIRE TEAM 5:25:25 (1:46:81) MATEUSZ ZIELEZIECKI
(1:47:77) PIOTR ROEZNER
(1:50:67) PAWEŁ JASKURZYŃSKI
11 TEAM FRANCE 59 5:26:12 (1:47:66) RUDY BARDI
(1:48:18) ANTOINE CASIER
(1:50:28) VINCENT BALANDRAUX
12 JEŻE ZE ZGIERZA 5:30:42 (1:26:74) ŁUKASZ KOTARSKI
(2:00:96) KRYSTIAN STRUSZCZYK
(2:02:72) TOMASZ MATUSIAK
13 KW PSP W BIAŁYMSTOKU 5:33:81 (1:48:20) DAWID PAJOŁEK
(1:51:92) MATEUSZ CIŻEWSKI
(1:53:69) KRZYSZTOF BACZEWSKI
14 FCC TEAM TORUŃ 5:35:36 (1:44:55) JAKUB PIECHOWIAK
(1:53:06) KRZYSZTOF SZYCHULSKI
(1:57:75) ŁUKASZ SZRULL
15 FCC TEAM GB 5:35:81 (1:49:02) ROB BUDGE
(1:52:81) DAVID BUDGE
(1:53:98) LEE PHILLIPS
16 LIHUANIAN FIRE DEPARTMENT 5:43:79 (1:46:45) KAROLIS GRAZINIS
(1:54:56) ROMUALDAS VILIMAS
(2:02:78) MARIUS GASPARĖNAS
17 TFA TEAM LÜBBEN 5:45:54 (1:43:59) PHILLIP MOOSER
(1:49:01) OLIVER NOPPER
(2:12:94) ROBERT LEHMANN
18 LITHUANIAN SUN SITY 5:57:91 (1:50:27) REMIGIJUS BALCIUNAS
(2:02:77) LAIMONAS KIVILIUS
(2:04:87) MANTAS BERZINIS
19 KW PSP W BIAŁYMSTOKU 6:01:49 (1:57:47) KAMIL MISZCZUK
(2:01:56) BARTŁOMIEJ ILCZUK
(2:02:46) ŁUKASZ ZAWISTOWSKI
20 TEAM GIBRALTAR 6:04:56 (1:58:36) JARED OLIVERO
(2:01:96) FRANK BAGLIETTO
(2:04:24) JORDAN PEREZ
21 TEAM GB HUMBERSIDE 6:05:47 (1:54:85) GRANT LAKIN
(2:03:31) RICHARD WILDS
(2:07:31) MARK ROBSON
22 FCC TEAM TORUŃ 6:27:15 (2:06:68) MIKOŁAJ SZULC
(2:07:56) PATRYK PIÓRKOWSKI
(2:12:91) KRZYSZTOF BARAŃSKI
23 AZOTY FIREFIGHTERS 6:31:47 (2:01:19) DAWID PROSOWICZ
(2:13:18) MAREK STRZELECKI
(2:17:10) MARIUSZ SIKORA
24 KP PSP ALEKSANDRÓW KUJAWSKI 6:45:92 (2:09:53) DAMIAN FRĄCZEK
(2:12:01) MARCIN RACKI
(2:24:38) ZENON SZWED
25 FIRE LIONS CZ 6:56:85 (1:46:08) PETR PLAČEK
(1:54:21) MIROSLAV MICHLOVSKY
(3:16:56) PAVLÍNA HAVLENOVÁ
26 CS PSP TFA TEAM 6:58:65 (2:08:17) MACIEJ CELUCH
(2:19:28) PIOTR WZIĄTEK
(2:31:20) PIOTR GONERA
27 KP PSP MYSZKÓW 7:06:91 (2:07:72) PRZEMYSŁAW KOWACKI
(2:16:47) PRZEMYSŁAW LABOCHA
(2:42:72) MICHAŁ MAKUCH
28 BUDRYSTEAM ZĄBKOWICE ŚL. 7:15:55 (2:10:33) ANDRZEJ STECYK
(2:14:67) DARIUSZ GOLIS
(2:50:55) KAMIL ZĘBALA
29 KP PSP NOWY TARG 7:25:14 (1:53:51) KRYSTIAN MAKOŚ
(2:19:48) DARIUSZ TOKARCZYK
(3:12:15) KAMIL KOŁODZIEJ
30 MINSK 7:31:49 (1:41:13) ANDREI FIADZENIA
(1:43:52) SIARHEI SYCHOU
(4:06:84) NATALIA BONDARENKO
31 IBERIA_TEAM 7:37:49 (2:20:17) PEDRO SANTOS
(2:24:11) JESUS SANCHEZ
(2:53:21) MARCO SAMPAIO
32 IRAN 7:39:13 (2:18:70) MOHSEN ASMAFARD
(2:35:69) JAEFAR EBADI
(2:44:74) BEHRAD EIDIVAND
33 ELITA FCC TEAM SZTUM 7:46:80 (1:54:16) PIOTR SPIŻEWSKI
(2:51:34) BARTOSZ NADARZYŃSKI
(3:01:30) MACIEJ PLUTA
34 TEAM GIBRALTAR 7:49:48 (2:09:87) DYRON FORD
(2:35:76) PAUL TINKLER
(3:03:85) CHISUM SANCHEZ
35 LITHUANIAN SUN SITY 8:06:94 (2:08:71) DARIUS ADOMAITIS
(2:14:65) RAMUNAS ARSTIKIS
(3:43:58) REGINA BARTKUTE
36 TFA TEAM LÜBBEN 8:30:00 (2:28:95) HAGEN MOOSER
(2:32:32) MICHAEL HÄNEL
(3:28:73) JAKOB BISCHOFF
37 CS PSP TFA TEAM 8:32:62 (2:37:94) BARTOSZ NIEDŹWIECKI
(2:56:11) KONRAD BOMBA
(2:58:57) KAMIL PIOTROWSKI
38 MAIA TEAM - PORTUGAL 8:56:11 (2:34:52) LUIS NORIM
(2:48:65) CARLOS PINTO
(3:32:94) LUIS MORAIS
39 IRAN 9:24:93 (2:58:29) RASOUL TORABI NIA
(3:06:57) JAEFAR MASHHADI ZADEH
(3:20:07) IRAJ BAGHERIALEH
40 KM PSP TEAM WARSZAWA 13:14:49 (1:34:94) PAWEŁ KURACH
(1:39:55) MATEUSZ KNAP
(10:00:00) ADRIAN KULIK
41 TFA TEAM GOLENIÓW 15:08:39 (2:18:59) ARKADIUSZ OLSZEWSKI
(2:49:80) ŻEBIEŁOWICZ RAFAŁ
(10:00:00) MARIUSZ ŁUSZCZYŃSKI
42 FCC TEAM TORUŃ 30:00:00 (10:00:00) ROBERT MARESZ
(10:00:00) MICHAŁ SERKOWSKI
(10:00:00) WOJCIECH DOMBROWICZ
43 IRAN 30:00:00 (10:00:00) MOHAMMAD SOLTANIZADEH
(10:00:00) ABDOLHAMID GHARANJIK
(10:00:00) KHALIL ZANGOOEI
44 KP PSP CHRZANÓW 30:00:00 (10:00:00) MATEUSZ TEKIELI
(10:00:00) KAMIL KLOCEK
(10:00:00) MATEUSZ CABAN